Coronavirus مستند: دیوار ساخته شده همراه تامیل نادو-آندرا پرادش مرز تخریب…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تامیل نادو است (TN) وللر دولت های منطقه در روز دوشنبه دستور تخریب دو دیوار ساخته شده بر روی یک بزرگراه بین ایالتی اتصال آندرا پرادش است (AP) منطقه Chittoor یک روز قبل از ساعت پس از تصاویر ویروسی رفت و AP مقامات در زمان استثنا به یک طرفه حرکت می کند.

وللر منطقه جمع آوری یک Shanmuga Sundaram گفت که دیوار ساخته شده در بزرگراه ها — در یک پیشنهاد برای جلوگیری از حرکت بین ایالتی TN و AP در میان نگرانی ها در مورد گسترش بیماری کروناویروس (Covid-19) شیوع — تخریب شده است.

“ما کشیده پایین دیوار که بنا در دو مکان در بزرگراه ایالتی اتصال وللر با Chittoor مناطق” Sundaram گفت: HT از طریق تلفن.

“در وللر منطقه دولت دستور تخریب دیوارهای پس از Chittoor منطقه جمع آوری N بهارات Gupta گرفت تا این موضوع با Sundaram با استناد به نیاز فوری برای بازگرداندن اورژانس خدمات حمل و نقل” Chittoor مشترک جمع آوری D Markandeyulu گفت.

دیوار اندازه گیری سه فوت در عرض و پنج فوت قد ساخته شد در Gudiyattam روستا در وللر منطقه که سهام خود را در مرز با منطقه Chittoor را Palamaner بلوک.

دیوار دیگری ساخته شد و در Kondappanaickenpalayam چک پست در نزدیکی Ponnai در یک پیشنهاد برای جلوگیری از “غیر مجاز حرکت وسایل نقلیه و مردم در بين هر دو ایالات متحده” در میان سراسر کشور مستند محدودیت های که در ابتدا اجرا برای 21 روز از مارس 25 و پس از آن دیگر تمدید 19 روز تا آوریل 3 برای مهار این بیماری همه گیر.

این Palamaner-Gudiyattam کشش توسط مردم مورد استفاده از هر دو TN و AP برای جنبش کالاهای ضروری مانند سبزیجات و گل و مواد غذایی به این روستاها که در واقع در هر دو طرف بزرگراه بین ایالتی.

علاوه بر این وللر-مسیحی بر اساس کالج پزشکی (CMC) caters به هزاران نفر از بیماران از AP که وجود دارد برای درمان هر سال است. به طور مشابه وللر موسسه فن آوری (VIT) یکی دیگر از مورد علاقه های آموزشی موسسه برای تلوگو زبان آموزان از دولت است.

در اوایل صبح دوشنبه Sundaram گفته بود HT که وللر منطقه دولت تا به حال ساخته شده موقت دیوارها تنها در دو مکان از بزرگراه شش مرزها است که آنها با منطقه Chittoor.

“نیز وجود دارد که چند روستایی دیگر مسیرهای بین دو کشور شده اند که بسته با تخته سنگ” او گفت:.

“ما مهر و موم شده این مناطق در یک پیشنهاد برای جلوگیری از غیر مجاز حرکت مردم در میان مستند محدودیت. هر دو حمل و نقل کالا و جنبش مردم در شرایط اضطراری مجاز از طریق مسیرهای جایگزین,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>