Coronavirus مستند: تا دولت را متهم به دهلی نو از “بازی با زندگی” از مهاجران کارگران

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو | به روز شده: مارس 28, 2020 12:30:12 pm

migrant labourers, Delhi migrant labourers, migrant labourers returning to villages, coronavirus lockdown, coronavirus lockdown migrant labourers, India news, Indian Express “اطلاعیه ها ساخته شد در دهلی نو و شایعات پخش شده بودند که اتوبوس در مرز در حال انتظار برای رها کردن مردم به مقصد خود گفت:” بیانیه است. (عکس)

این اوتار پرادش دولت در روز شنبه متهم به دولت دهلی نو از غرقه شدن در “ارزان سیاست در زمان بحران و بازی با زندگی مردم این کشور”.

در بیانیه صادر شده توسط تا دولت آن گفت که دولت دهلی نو قطع آب و برق و ارتباطات از مردم است. “در طول مستند مردم شد و حتی ارائه مواد غذایی و شیر در دهلی نو گفت:” بیانیه است. تا دولت ادعا کرده است که DTC اتوبوس ها کاهش یافته مردم در دهلی مرز به نام کمک کند.

“اطلاعیه ها ساخته شد در دهلی نو و شایعات پخش شده بودند که اتوبوس در مرز در حال انتظار برای رها کردن مردم به مقصد خود گفت:” بیانیه است.

این بیانیه گفت که وزیر یوگی Adityanath بیدار ماند تمام شب برای سازماندهی حمل و نقل برای مردم از بالا و بیهار که از کشورهای دیگر. “در شب, حمل و نقل, مقامات رانندگان و هادی نامیده می شدند از خانه گفت:” این بیانیه افزود: 1,000 اتوبوس چیده شده بودند در شب به مردم گیر در دهلی مرز.

“CM بیدار ماند تمام شب و مرتب از 1000 اتوبوس برای مردم برای رسیدن به مقصد خود از Noida, Ghaziabad, Bulandhshahr, علیگر و هاپور گفت:” بیانیه ای که بیشتر گفت که غذا چیده شده بود برای این مردم و فرزندان خود را شب جمعه.

در لکنو را Charbagh ایستگاه راه آهن DGP امور خارجه و دیگر مقامات پلیس مستقر شدند برای اطمینان مردم کمک کند.

“اتوبوس چیده بودند برای مردم از Charbagh بنابراین مردم می توانند به مقصد خود را. این DGP و لکنو کمیسر همچنین ترتیبات ساخته شده برای تغذیه در Charbagh” گفت: در بیانیه ای که توسط دولت است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>