Coronavirus مستند: در حال اجرا از غذا و پول به سمت چپ می گویند رشته مهاجران از بنگال

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Ravik باتاچاریا | Kolkata | منتشر شده در تاریخ: مارس 28 سال 2020 5:29:18 am

Kolkata labourers, Kolkata labourers coronavirus, Kolkata migrant workres, Kolakta coronavirus, up covid 19 lockdow, india lockdown, indian express بسیاری از این مهاجران که با قرار دادن در تنگ اقامت و کار به عنوان ساخت و ساز کارگران و یا دستفروشان در کشورهای مانند هاریانا و راجستان. (عکس)

رشته دور از خانه های خود را با هیچ کمک در افق کارگران مهاجر از غرب بنگال به سرعت در حال اجرا از پول و مواد غذایی به عنوان مستند در سراسر کشور وارد و آن روز سوم. بسیاری از این مهاجران که با قرار دادن در تنگ اقامت و کار به عنوان ساخت و ساز کارگران و یا دستفروشان در کشورهای مانند هاریانا و راجستان.

The Indian Express رسیده به چند نفر از کارگران در این دو کشور که گرفتار آمادگی با اعلام 21-day مستند برای “مبارزه با برخی از بیماری”—به دنبال یک راه خروج و پیدا کردن هیچ.

حتی جسارت به بازار و یا بزرگراه را بدست آورده و آنها را به خشم پلیس شیخ Moidul از Kaliachowk در Malda گفت: بیش از تلفن. Moidul, 30, بخشی از یک گروه 50 کارگران ساختمانی از جمله 16 زن که رشته در روری هاریانا است. آنها استفاده می شود برای به دست آوردن دستمزد روزانه از 350 تومان همراه با غذا برای ساختمان یک انبار در منطقه است. این گروه باقی می ماند در موقت مستعمره با اتاق های کوچک و دو تشناب در نزدیکی محل ساخت و ساز.

“ما برنج و سیب زمینی را تنها در دو روز گذشته. ما نمی توانیم به بازار بروید که حدود 2 کیلومتر از اینجا. هر زمان که ما به بزرگراه پلیس در حال ضرب و شتم ما را با باطوم. یکی از جوانان ما که به پلیس رفت و از او اجازه می دهد تا ما بود lathi شارژ” گفت: Moidul.

سی و هشت ساله محمد شهباز از Mothabari در Malda است در میان کسانی که در این گروه است. او با این نسخهها کار به عنوان یک سرپرست در روری را بدست آورده 15,000 تومان در ماه است. “من یک مدنی داوطلب در این منطقه است. اما پول به اندازه کافی برای اجرای یک خانواده است. بنابراین من این کار است. در حال حاضر من در حسرت. من هنوز به دریافت حقوق و دستمزد من. ما نمی دانیم که آنچه ما را بخورند پس از دو روز. ما نمی دانیم که آیا ما زنده خواهد ماند این مستند گفت:” شهباز.

این یک داستان مشابه در راجستان سیکر منطقه که در آن وجود دارد که نزدیک به 80 بنگالی مهاجران زندگی در گروه های مختلف. بسیاری از آنها را به درب به درب فروش محصولات پلاستیکی, درآمد تا 600 روزمره است.

محمد Habibul شیخ, 35, ساکن Syedpur در Malda می گوید: او بخشی از یک گروه 20 که کهنه است به حدود پنج تا 10-توسط-10 ft اتاق.

“ما موفق به دریافت یک کیسه برنج پس از التماس های محلی. ما وعده داده شده به او پرداخت. ما نیز باید حدود دو کیلوگرم سیب زمینی در سمت چپ با ما. ما حدود 20 نفر در اینجا. چه مدت شما فکر می کنم که گذشته از وی پرسید” پدر پنج.

“ما نمی دانیم که تعطیل خواهد شروع از یکشنبه بنابراین ما با استفاده از پول ما در خرید اقلام پلاستیکی و فکر کردم که ما شروع به کار خواهد کرد از دوشنبه. اما در حال حاضر ما هیچ پول نقد در دست است. قیمت اقلام دو برابر یا سه برابر شده در بازار محلی است.,” گفت: 42-ساله محمد Ajem ساکن Kaliachowk که رفت به راجستان به تازگی به عنوان مارس 21.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>