Coronavirus مستند: گلف باز رشید خان نوبت به هنرهای رزمی به ماندن مناسب کشتن…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یک جبهه-دونده به واجد شرایط برای توکیو بازی های المپیک دو بار تور آسیایی برنده رشید خان را گرفته به هنرهای رزمی به نگه داشتن خود را مناسب و مبارزه با خستگی در طول coronavirus-مجبور مستند. رشید رتبه داخل بالای 60 در المپیک گلف صلاحیت رتبه بندی — برش برای بازی های المپیک-اما با COVID-19 اپیدمی خاموش کردن همه حوادث جهان از جمله هند او بیش از حد محدود شده است به صفحه اصلی. رشید با این وجود قرار دادن در سخت متری البته در یک ورزش جدید — هنرهای رزمی است.

“من شروع به تمرین هنرهای رزمی در خانه در طول این شکستن. من زیر Billy Blanks’ (American هنرمند رزمی) ویدئوها در یوتیوب. این چیزی است که من می توانید انجام دهید در حال حاضر چون من اصلا بدنسازی در خانه. آن است که کمک زیادی به من برای نگه داشتن خودم جا گفت:” 29 ساله گفت PTI.

“من آن را یک بار در روز و در شب. در هنرهای رزمی شما در حال انجام بسیاری از چیزهایی مانند تخته های آموزش وزن و شما باید سریع پس از آن جالب است. من می خواستم برای انجام کاری متفاوت است به طوری که من اصلا حوصله. “من همچنین صرف زمان زیادی را با برادرزاده من است که در 15 ماه های قدیمی. من سازمان دیده بان را نشان می دهد در netflix و آمازون مورد علاقه من است, the Big Bang Theory,” او اضافه شده است.

اما چگونه است که او خود جوش گلف مهارت های میان این مستند? “با زمین گلف در خارج از دسترس ما هستند نه عمل. همه در همه ، اما من شده اند انجام برخی از عمل قرار دادن و یا فقط نوسانی آن در باد برای به دست آوردن یک احساس” گفت: رشید یک مدال نقره در بازی های آسیایی 2010.

بسیاری از گلف بازان در سراسر جهان تلاش کرده اند راه های مبتکرانه برای نگه داشتن در تماس با این ورزش است. برای مثال S Chikkarangappa شده است تمرین نوسان خود را با هدف قرار دادن توپ در یک حلق آویز پارچه در تراس در حالی که Chandigarh مبتنی بر Aadil بعدی که تا به حال برنده خود را قبل از ازدواج PGTI عنوان در بنگال باز ماه گذشته اتحاد خود را تبدیل به یک مینی گلف.

رشید گفت: اگر همه چیز قابل کنترل در حال حاضر بازی خود را رنج می برند اگر مستند تمدید شده است. “اگر ما قادر به عمل به مدت 21 روز پس از آن است که هنوز هم قابل کنترل است اما اگر آن را گسترش و سپس آن خواهید بود یک کار دشوار است. بازیکنان وجود دارد که طیف وسیعی را در حیاط خلوت خود را برای آنها خوب است اما برای بازیکنان که در حال زندگی در آپارتمان آنها نمی توانند ضربه زدن به توپ. بنابراین در حال حاضر ما نمی توانیم هر چیزی می گویند.

“من خوب هستم پس من احساس می کنم بازیکن. من این احساس زمانی که من می دانم آنچه که من باید انجام دهید برای بازگشت به بهترین هنگامی که وجود دارد این است که از سرگیری. در حال حاضر من فقط دلسرد کننده در خانه است.” گنجاندن رسمی گلف جهان رتبه بندی (OWGR) امتیاز در PGTI از سال گذشته کمک کرده است تا این بازیکن داخلی به آرزوی بالای 100 نقطه در جهان و همچنین واجد شرایط برای بازی های المپیک است.

رشید که نقش عمده در PGTI و تور آسیایی است که در حال حاضر در رتبه 54 در توکیو 2020 المپیک گلف رتبه بندی با 22 ژوئن 2020 قرار است به تاریخ برش. اما با بازی های المپیک که سال آینده به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس همه گیر IOC در حال حاضر مجموعه 29 ژوئن 2021 به عنوان مهلت جدید برای مدرک.

در مجموع 60 60 مردان و زنان واجد شرایط برای نمونه ممتاز ویژه نمایش رویداد و هر چند از آن است که هنوز مشخص نیست چگونه گلف ممکن است آن را تغییر دهید معیارهای مقدماتی به جای سال اضافی رشید به نظر می رسید unfazed. “من خوشحال هستم که با به تعویق افتادن بازی های المپیک به عنوان طولانی به عنوان آن اتفاق می افتد و نه لغو آن خوب است. همانطور که برای آماده سازی ما شروع خواهد شد زمانی که همه چیز طبیعی است.

“ممکن است در یک یا دو ماه همه چیز را بهبود بخشد و ما می توانیم شروع به آنچه که ما استفاده می شود به قبل از. این فوق العاده ای هستند بار,” او گفت:. “ما تا به حال 3-4 مسابقات چپ قبل از قطع در حال حاضر ما ببینید که چگونه تقویم ساخته شده است. من حدس می زنم این راه همه چیز به بازی شروع خواهد شد تنها در سال آینده, تا من هستم نگران نیست” او امضا کردن. به غیر از رشید Udayan یال نیز قرار داده شده در داخل بالای 60 در 57 نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>