Coronavirus کشته شدن دو ایرانی برای اولین بار از ایران و میر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دو نفر فوت کرده اند در ایران پس از آزمایش مثبت در یکشنبه جدید coronavirus وزارت بهداشت گفت: در جمهوری اسلامی ایران در اولین مورد از این بیماری است.

با توجه به YJC news agency, یک شعبه از تلویزیون دولتی این جفت ارز که فوت شده ایرانی شهروندان و ساکنان این شهر مقدس قم.

آنها همچنین اولین مرگ ناشی از COVID-19 ویروس در خاورمیانه و تنها هفتم و هشتم در خارج از چین که در آن شیوع کشته شدن بیش از 2000 نفر است.

دولت خبرگزاری ایرنا به نقل از کیانوش Jahanpour یک سخنگوی وزارت عنوان کرد و گفت این ویروس شناسایی شد در دو افراد مسن با مشکلات ایمنی در قم در جنوب تهران است.

“پس اخیر موارد مزمن بیماری های تنفسی در قم دو نفر از بیماران آزمایش مثبت در آزمون های اولیه” آن را به نقل از او عنوان کرد و گفت.

“متاسفانه هر دو گذشت در واحد مراقبت های ویژه با توجه به سن و مسائل خود را با سیستم ایمنی بدن است.”

تهران-ایرنا پیشتر به نقل از Jahanpour عنوان کرد و گفت که “جدید کروناویروس” تاييد شده بود در دو نفر و دیگر موارد مشکوک جدا شد.

خبرگزاری دولت همچنین به نقل از یک مشاور رسانه ای ایران وزیر بهداشت عنوان کرد و گفت دو نفر فوت کرده و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

“هر دو از افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus شدند در قم و قدیمی بودند. هر دو باید گذشت” گفت: علیرضا Vahabzadeh.

– قرنطینه بیمارستان آماده –

قم یک مرکز مطالعات اسلامی جذب دانشمندان از ایران و فراتر از آن.

رئیس وزارت بهداشت بیماری های مسری واحد گفت: این جفت ارز که فوت شد قم ساکنان بودند که نه شناخته شده اند که چپ ایران.

“این دو نفر از قم و بازدید از (ما) دو روز پیش پس از سقوط بیمار… آنها حتی نمی باید یک تاریخچه از رفتن به خارج از کشور” به نقل از ایرنا محمد مهدی Gouya عنوان کرد و گفت.

یک مقام دیگر در قم گفت: افراد مشکوک به آلوده شدن با کروناویروس خواهد بود قرار داده و به قرنطینه در دو بيمارستان.

محمدرضا غدیر سر از شهر های علوم پزشکی در واحد ایرنا گفت که “گسترش coronavirus در قم کنترل شده است و ما می خواهیم مردم نیست به نگرانی در مورد آن.”

جدید کروناویروس در حال حاضر جان هشت نفر را در خارج از سرزمین اصلی چین است.

یک کشته در ژاپن یک, در, تایوان, دیگر در فیلیپین و دو در هنگ کنگ است. یکی هم درگذشت در فرانسه.

امارات متحده عربی در ماه گذشته شد اولین کشور در خاورمیانه به گزارش موارد coronavirus فشار است.

مصر نیز موارد گزارش شده.

ایران در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد تحریم های اعمال شده توسط ایالات متحده از واشنگتن برگشت و در سال 2018 از یک نقطه عطفی معامله هسته ای بین ایران و قدرت های جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>