Coronavirus کشته شدن 259; ووهان کمبود تجهیزات پزشکی

حداقل 259 نفر کشته شده اند و تقریبا در حال 11800 شما با رمان coronavirus مقامات بهداشت گفت: اضافه کردن سخت ترین ضربه مرکزی چینی استان هوبئی گزارش 45 جدید مرگ و میر تا روز جمعه نیمه شب.

Coronavirus اعداد در هوبئی در ادامه به بادکنک 1347 مورد جدید گزارش شده در نظر گرفتن مجموع به 7153. به طور کلی 2012 جدید موارد گزارش شده از سراسر چین تا روز جمعه نیمه شب. به عنوان بسیاری از 1795 حیاتی هستند, مقامات گفت که وجود دارد حداقل 17,988 موارد مشکوک از بدخیم ویروس.

آمار رسمی اما کم رنگ در مقایسه با برآورد ساخته شده توسط دانشگاه هنگ کنگ محققان معتبر پزشکی لانست انتشار گفت ووهان به تنهایی می تواند بیش از 75,000 افراد آلوده در حالی که همه شهرستانها عمده در چین در حال تهدید از موضعی coronavirus بیماری همه گیر.

که در روز جمعه اعلام کرد شیوع بیماری به عنوان یک بین المللی سلامت عمومی اورژانس.

این افزایش تعداد موارد گذاشته لخت عظیم کمبود تجهیزات پزشکی در این استان گفت: گزارش پزشکی کارگران مجبور به کار در خط مقدم درمان این ویروس بدون کافی دنده محافظ.

این ویروس ناشناخته – به همین دلیل است که آن را به نام رمان coronavirus — اعتقاد بر این است که ظهور در ماه دسامبر در بازار غذاهای دریایی نیز در معامله حیوانات وحشی در استان ووهان تحت بی سابقه ای قفل کردن برای جلوگیری از گسترش.

این بیماری همه گیر را گسترش در سراسر بیش از 20 کشور به چین سفر برای ماه تعطیلات سال جدید آغاز شده است که در هفته گذشته. آن را پس از ballooned به اورژانس بهداشت جهانی.

حزب حاکم کمونیست چین (CPC) تقلا برای کنترل این بیماری همه گیر و در روز جمعه اعلام کرد گسترش سال جدید قمری (LNY) تعطیلات در هوبئی و دیگر قطعات از چین از جمله پکن برای جلوگیری از گسترش ویروس. جلسه گروه پیشرو حزب کمونیست چین کمیته مرکزی توافق برای تمدید دوره تعطیلات در هوبئی به “حد مناسب.” این جلسه به ریاست نخست وزیر لی کچیانگ که سران این گروه است.

“برای مناطق که در آن تعداد موارد تایید شده است به سرعت در حال افزایش و یا که در آن خطرات بزرگ وجود داشته باشد اقدامات لازم از قبیل تعویق انداختن تاریخ شروع کسب و کار و مدرسه نیز ممکن است به تصویب رسید پس با توجه مراحل قانونی گفت:” بیانیه ای صادر کردند.

در همین حال رسانه های دولتی گزارش دادند عظیم کمبود تجهیزات پزشکی در استان و در مرکز استان ووهان به عنوان اعداد در ادامه به افزایش در یک سرعت سریع. “تصاویر گردش آنلاین نشان داد خط مقدم کادر پزشکی ساخت ماسک از پارچه. برخی از آنها بدون محافظ مناسب استفاده از بزرگ کیسه های پلاستیکی برای پوشش خود برخی حتی با استفاده از عینک شنا,” تلخیص جهانی تایمز گزارش روز شنبه.

“برخی از خط مقدم همکاران در حال شرط بندی با زندگی خود را. آنها باید برای نجات زندگی با یا بدون منابع کافی” یک کارمند در اتحادیه بیمارستان در ووهان سرمایه های مرکزی چین هوبئی استان گفت: جهانی بار در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر