Coronavirus: Karnataka تصمیم می گیرد برای باز کردن بخش هایی از اقتصاد به کسب و کار از آوریل…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کارناتاکا تصمیم گرفته است برای باز کردن بخش هایی از اقتصاد خود را به کسب و کار دوباره از شنبه میان coronavirus مستند. دولت تصمیم گرفته است که اجازه می دهد تا فعالیت های ساخت و ساز به رزومه و شرکت های فن آوری خود را برای شروع کار علاوه بر ادارات دولتی و صنعتی شهرستان و SEZ به گفته وزیر BS Yediyurappa. CM شد جلسه توجیهی با رسانه ها پس از دیدار با مشاوران ارشد خود را.

وزیر اظهار داشت که اعمال prohibitory سفارشات در بخش 144 از قانون مجازات اسلامی (IPC) ادامه خواهد داد تا آوریل 3. Yediyurappa همچنین گفت که بین منطقه ای و بین ایالتی سفر است که هنوز هم ممنوع است.

تمام دستگاههای دولتی و SEZ و صنعتی شهرستان از جمله پارک های فناوری را در یک سوم از قدرت خود را. قبلا در شنبه Yediyurappa گفته بود که دو چرخ وسایل نقلیه مجاز خواهد بود به حرکت در اطراف و بدون عبور می کند اما در اواخر شب CMO با صدور بیانیه ای گفت که اساس بازخورد آن تصمیم گرفته شده بود به قراضه این حرکت.

CM همچنین گفت: دولت دو برابر کردن بر افزایش اقدامات در Covid-19 مهار مناطق از جمله 32 مشخص شده در بنگلور و چند نفر دیگر از نقاط مهم در سراسر کشور برای اطمینان از وجود دارد گسترش ویروس. دولت ساخته شده است که با پوشیدن ماسک الزامی است.

فعالیت های کشاورزی قبلا معاف است از هر گونه محدودیت در سراسر دولت است.

25 جدید تازه Covid-19 موارد مثبت ثبت شد در دولت آوردن کل تجمعی تا شنبه به 384 نفر که شامل 14 کشته و 104 نفر مرخص شدن. هشت نفر از 30 مناطق در دولت به طور کامل Covid-19 رایگان و گزارش نشده اند حتی یک مورد تا تاریخ.

کارناتاکا دولت حرکت به سهولت مستند محدودیت, اما, موجب انتقاد از مخالفان. JD(ع) رهبر و عضو شورای قانونگذاری Basvraj Horatti خواسته دولت به تجدید نظر در تصمیم خود به عنوان Covid-19 نفر افزایش در دولت است. او همچنین گفت: “اجازه می دهد حرکت دو چرخ وسایل نقلیه بدون عبور خواهد ارائه مستند بی معنی و coronavirus ممکن است گسترش به مناطق روستایی بیش از حد.

در ضمن در بحث بیانیه کارناتاکا بهداشت و رفاه خانواده وزیر B Sriramulu ادعا کرد که غرغره آب گرم مخلوط با زردچوبه و نمک سه بار در یک روز می تواند به درمان coronavirus. Sriramulu گفت که او هیچ دکتر اما ادعا کرد که او در حال خواندن یک مقاله در مورد چگونه این درمان موثر و موفق بوده است در چین. اما در اواخر شب او توییتی گفت که او صرفا یک پیشنهاد و معنی نیست که درمان می تواند درمان coronavirus.

وزیر تا به حال ساخته شده اصلی بیانیه در بلاری که در یکی دیگر از پاس faux مواد غذایی کیت توزیع شد توسط او و قانونگذار محلی Somashekar ردی. رهبران دیده می شد نقض تمام اجتماعی فاصله هنجارها به عنوان صدها نفر جمع شده بودند در صف jostling و هل دادن یکدیگر به سود این مواد غذایی رایگان کیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>