Coronavirus: جامو راه اندازی درایو برای پیدا کردن افراد مخفی در سفر تاریخچه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | جامو | منتشر شده در تاریخ: مارس 27 سال 2020 11:18:33 pm

jammu kashmir coronavirus news, india lockdown coronavirus, jammu kashmir coronavirus, coronavirus news, latest news, indian express سلامت کارگران اسپری disinfects به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر COVID-19 در جامو (فایل/AP Photo/Channi آناند)

به عنوان بخشی از درایو برای قرار دادن افرادی که خود را پنهان کرده اند, سفر, تاریخ, UT پلیس همراه با دولت مدنی را شناسایی کرده اند از 1200 نفر در مکان های مختلف که یا باید مسافرت های بین المللی تاریخ و یا در تماس با این افراد.

افشای این UT مدیر کل پلیس Dilbagh سینگ گفت: حدود 300 پرسنل پلیس بودند که در خارج از قلمرو اتحادیه برای مقاصد آموزشی قرار داده شده است تحت قرنطینه “هیچ کس در امان بودن به عنوان این است تنها اقدام پیشگیرانه در دست ما به بررسی هر یک” او اضافه کرد: مردم باید درک کنند که یک فرد آلوده می تواند مضر برای کل جامعه است.

با اشاره به مرگ یک مرد ناشی از COVID-19 در سرینگر UT رئیس پلیس گفت که مردم باید برای درک بزرگی از مشکل و به دنبال پروتکل به شدت. او گفت که کمک در سطوح مختلف ایجاد شده است و توسط اداره پلیس که در آن مردم در حال کمک در شناسایی مشکوک افراد با هر نوع مشکوک در سفر تاریخ است. نزدیک به 400 ناشناس تماس های دریافت شده توسط این کمک که کمک پلیس و مدنی دولت در شناسایی کسانی که خود را پنهان سفر تاریخچه او اضافه شده است.

در ضمن برای اطمینان از مستند پلیس ثبت شده 329 فیرث در برابر متخلفان کشف و ضبط و 600 وسایل نقلیه/مغازه برای عدم پیروی از دستورات صادر شده توسط مقامات طی سه روز. برخی از مردم نیز دستگیر و آنها بعدا آزاد شد جزئیات جلسه در مورد تهدید ناشی از ویروس, او گفت:, و اضافه کرد که 30 دپو شد و ثبت شده در سراسر دانشگاه تهران در روز جمعه. از آنها گفت: 26 دپو ثبت شد در کشمیر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>