Coronavirus: J&K دولت تعلیق تمام اتوبوس های بین ایالتی; Vaishno Devi yatra بسته

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Arun Sharma | جامو | به روز شده: مارس 18, 2020 10:25:19 pm

vaishno devi, vaishno devi shrine board, vaishno devi visitors, vaishno devi trave advisory, vaishno devi coronavirus, coronavirus, coronavirus deaths, coronavirus crime, Indian express این شری ماتا Vaishno Devi حرم هیئت مدیره نیز محدود زائر سفر به غار حرم.

تشدید اقدامات برای بررسی گسترش رمان coronavirus این جامو و کشمیر دولت در روز چهارشنبه به حالت تعلیق جنبش از همه بین دولت و اتوبوس و از قلمرو اتحادیه و درخواست کرد “گردشگران خارجی و بازدید کنندگان” به بازدید از منطقه. این شری ماتا Vaishno Devi حرم هیئت مدیره همچنین به محدود کردن سفر به غار حرم برای همه زائران.

“همه گردشگران خارجی بازدید کننده و یا ورود J&K خواهد بود قرنطینه” گفت: UT دولت سخنگوی Rohit Kansal. “به همین ترتیب 100 درصد قرنطینه تحمیل خواهد شد برای همه بازدید کنندگان از اتحادیه سرزمین لاداخ” او گفت:, و اضافه کرد که دولت نیز تصمیم به 100 درصد چک کردن مسافران در Banihal ایستگاه راه آهن.

پیش از آن در روز UT کمیسر حمل و نقل Pardeep کومار دستور داد که هیچ بین دولت خدمات اتوبوس باید رفت و آمد در درون دولت راه با تاثیر فوری تا سفارشات بیشتر. “این اتوبوس متعلق به قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر که در حال حاضر در خارج از UT نباید حمل هر مسافر از خارج از دانشگاه تهران در حالی که بازگشت به عقب” منظور گفت.

در ضمن شری ماتا Vaishno Devi حرم هیئت مدیره تعلیق yatra به غار حرم در Trikuta تپه در نزدیکی کترا از شنبه و خواست زائران “نه به طرح خود مراجعه کنید تا وضعیت normalises به طور کامل”. اما “pooja aarti و دیگر مراسم مذهبی” برگزار خواهد شد و در مقدس غار به عنوان معبد معمول آن گفت.

در نظر گرفتن یک نشانه از حرم هیئت مدیره کمیته مدیریت ممنوع اعلام کرده است از ورود جانبازان و عموم مردم در Chandi ماتا معبد در Bhaderwah را Chinote منطقه تا مارس 4.

در خطوط مشابه دیگر رهبران مذهبی نیز توصیه به حالت تعلیق در تمام تجمعات مذهبی و توابع حداقل تا مارس 31 Kansal گفت.

شیوع کروناویروس: می تواند به افراد بدون علائم همچنین تست مثبت ؟

UT دولت نیز خود اعلام اجباری برای همه مردم سفر در قطار بین Banihal-Qazigund. “لطفا اطمینان حاصل شود که تمام ورودی و خروجی مسافران از طریق قطار به Banihal و رفتن لزوما باید فایل خود فرم اظهارنامه با جزئیات” نامه ای نوشته شده توسط بخشی کمیسر جامو Sanjeev ورما به Ramban معاون کمیسر بخوانید.

همچنین بخوانید : بسته دوباره در 2 هفته کشمیر مدارس قرار دادن درس های خود را آنلاین

در ضمن Anantnag منطقه دادرس دستور داده است تا به همه موسسات آموزشی مربیگری مراکز باغ عمومی پارک resturants, هتل ها, مواد غذایی و مفاصل و کنار جاده eateries, اجتماعی, مذهبی و تشریفاتی حوادث ورزشگاه و سالن تا سفارشات بیشتر. او همچنین خواسته جامعه سالن به ارائه هر گونه رزرو برای هر تابع عمومی و یا رویداد مذهبی تا سفارشات بیشتر.

در Ramban, ناحیه دادرس ناظم Zai خان نیز متوقف پیمودن حمل و نقل عمومی در این منطقه تا مارس 31 علاوه بر سفارش است که تمام بازارها در شهرهای بزرگ از این منطقه باز خواهد شد و به مدت سه ساعت در صبح آغاز و ساعت 7 صبح و دو ساعت در شب از ساعت 5 بعد از ظهر.

Coronavirus هند به روز رسانی مارس 18

زودتر جامو منطقه دادرس Sushma Chauhan تا به حال در 15 مارس صادر سفارش تحت مشابه provions فاجعه ملی قانون مدیریت سفارش بسته شدن langers, bhandaras, dhabas میله resturants مواد غذایی, دادگاه, مواد غذایی, اصطبل های کنار جاده از eateries و غیره در این منطقه تا 31 مارس است. او همچنین دستور بسته شدن مراکز ماساژ و آبگرم و سونا و…. در سراسر منطقه تا پایان ماه اضافه کردن هیچ اجتماعی, مذهبی, یا تشریفاتی حوادث برگزار خواهد شد و در هر مکان عمومی, جامعه, مذهبی مربوط به یک تجمع بیش از چهار نفر در طول دوره.

در یودهمپور منطقه نیز دولت بسته شده است جنبش از حمل و نقل عمومی علاوه بر آموزشی instutions, هتل ها, رستوران های کنار جاده ای از eateries علاوه بر ممنوعیت اجتماعی و تجمعات مذهبی در میان دیگر اقدامات پیشگیرانه.

در ضمن در مجموع 2,802 مردم شده اند در زیر مشاهده در UT Kansal گفت که 2,128 تحت صفحه اصلی قرنطینه و 28 در بیمارستان قرنطینه.

در مجموع از 145 نمونه فرستاده شده اند برای تست که 118 آزمایش منفی در حالی که گزارش در 24 بيمار در انتظار. تنها سه مورد گزارش شده مثبت در دانشگاه تهران تا کنون او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>