Coronavirus: J&K گزارش سقوط در موارد فعال; UT اشکال کمیته به منظور توسعه طرح اقدام

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | جامو | منتشر شده در: آوریل 14, 2020 9:37:00 pm

jammu kashmir coronavirus cases, coronavirus news, covid 19 news, kashmir coronavirus cases, latest news مردم منتظر نوبت خود را در خارج از یک بانک در Ganderbal. (اکسپرس عکس توسط شعیب Masoodi)

جامو و کشمیر روز شنبه گزارش یک سقوط در فعال موارد از رمان coronavirus از 250 به 244 در 24 ساعت گذشته. منابع رسمی گفت که UT گزارش هشت جدید موارد مثبت از جمله شش تن از کشمیر و دو در جامو. در برابر آن کشمیر نیز گزارش داد 14 بهبود به عنوان به خوبی.

“در حال حاضر ما شانس به نظر می رسد برگزاری!!!,” توییتی UT دولت سخنگوی Rohit Kansal که او نیز اصلی است وزیر برنامه ریزی و توسعه و نظارت است. “موارد جدید-6 از Kahmir و 02 از جامو بدست آورد. چهارده بهبود همه از Kahmir,” او اضافه شده است.

هر چند UT مجموع 278 COVID موارد مثبت فعال هستند 244 که 30 بهبود یافته اند و چهار سالگی درگذشت.

از دو تست مثبت در جامو یکی اتفاق افتاده است به یک دکتر کار در یک بیمارستان خصوصی. او بنا به گزارش این تماس یک بیمار در حال حاضر تحت درمان برای بیماری مزمن کبدی و بعد تست مثبت است. با این کار او شد و پنجم, دکتر برای آزمایش مثبت در جامو بدست آورد.

در ضمن Samba دولت منطقه اجرا کامل سرکوب در Supwal و محدود حرکت از ماده و معنی و از این منطقه است. این به دنبال اعلام Supwal یک “نقطه داغ” پس از یک فرد آزمایش مثبت در روز دوشنبه.

Samba معاون Commmissioner Rohit Khajuria گفت که کل منطقه شده است مقادیر با مواد ضد عفونی کننده و پزشکی تیم شده اند deputed به صورت درب به درب نظرسنجی. افسران معطوف شده به ارائه اقلام ضروری به ساکنان محلی در درب او اضافه شده است.

در یودهمپور شهر و مناطق مجاور این منطقه دولت تصمیم به اجازه می دهد, مواد غذایی, لبنیات, شیمیدان و مغازه ها باز به مدت چهار ساعت از 8 صبح به بعد. برای میوه ها و سبزیجات ward, عاقلانه, مینی کامیون ساز که توسط شهرداری باید تامین خواندن یک دستور صادر شده توسط یودهمپور معاون کمیسر Piyush singla sv (sv) و اضافه کرد که هر گونه تخلف ممکن است منجر به بسته بندی از فروشگاه.

UT اشکال کمیته به منظور توسعه طرح اقدام

در جامو و کشمیر دولت تشکیل هشت کمیته به ریاست مالی کمیسر امور مالی به عنوان رئیس آن به منظور توسعه یک طرح عمل برای بازگرداندن عادی فعالیت های اقتصادی در همه بخش ها در قلمرو اتحادیه.

این اعضای اصلی وزیر حیوانات/گوسفند Husbandary/کشاورزی و باغداری بخش اصلی وزیر برنامه ریزی و توسعه و نظارت بر بخش کمیسر/وزیر صنایع و تجارت کمیسر/Secrertary عمومی کارگران (R&B) بخش دبیر اجرایی بخش و وزیر قانون و امور پارلمانی.

این کمیته با توجه به سفارش نیز توسعه یک بسته برای کمک به صنعت است. کشاورزی و باغداری و حیوانات husbandary بخش برای اطمینان از عملکرد طبیعی خود را. آن بیشتر خواهد شد نهایی یک زمان محدود برنامه ریزی برای استخدام به جای خالی در سطوح مختلف دولت علاوه بر فرآیندهای به دنبال اولیه برای استخدام در ذهن نگه داشتن تعادل مالی و نظارت بر فرآیند استخدام.

نمایندگان تجارت و صنایع مختلف دیگر انجمن در طول تعامل با دانشگاه تهران را Lt فرماندار G C Murmu در طول روز تا به حال خواستار آن شدند که دولت اجازه می دهد تا واحدهای صنعتی از سرگیری عملیات اطمینان است که صنعتگران را به خود مسئولیت حصول اطمینان از مایع اجتماعی فاصله و بهداشتی طبق دستورالعمل. آنها همچنین مطلع به Lt فرماندار حدود 50000 کارگران مشغول به کار در کوره های آجر در سراسر جامو شد سمت چپ رشته با توجه به مستند گفت که آجر کوره های واحد نیز اجازه داده می شود تا رزومه عملکرد به عنوان سهام از آجر نیز گزارش شده ،

خود را از دیگر مطالبات شامل درمان غیر COVID بیماران; استخدام SRTC کامیون برای حمل و نقل از ملزومات از خارج از UT توسط معامله گران; عرضه از جیره روزانه بگیر; ورود وسایل نقلیه سنگین در طول روز زمان; نصب و راه اندازی مایع تونل در بالا بلند مناطق مانند سبزی mandis انبارها و غیره.

این Lt فرماندار در حالی که در تعامل با نمایندگان انجمن به آنها اطمینان داد که تمام خواسته های واقعی و مسائل پیش بینی شده توسط آنها خواهد بود به نگاه در اولویت است. او مشاهده کرد که یک کمیته در حال حاضر تشکیل شده است برای از سرگیری تجاری و صنعتی فعالیت به شیوه ای کنترل شده و اضافه کرد دولت هند (GoI) نیز صدور دستورالعمل فردا و مراحل خواهد بود به منظور تسهیل تجارت و صنعت بر این اساس او اضافه شده است.

این Lt فرماندار از آنها خواست برای اطمینان از پایبندی های اجتماعی فاصله هنجارها و گفت که این یک مسئولیت هر فرد به بازی نقش خود را در مبارزه با COVID-19 به 78 درصد موارد در جامو و کشمیر هستند بدون علامت که شمار یک کار چالش برانگیز برای UT دولت به تنهایی به مبارزه با این بیماری همه گیر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>