Coronavirus: جهان در هر نقطه نزدیک به ‘مسطح’ به Covid-19 منحنی است ؟

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مسیر coronavirus شیوع متفاوت از کشوری به کشور این روند نشان می دهد که این ویروس تکثیر و به سرعت در حال لمس یک قله است. پس از رسیدن به اوج ، Covid-19 منحنی شروع به پهن کردن قبل از آن طول می کشد رو به پایین البته شبیه به چین است.

با توجه به داده های به نمایش گذاشته شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز برخی از کشورها گزارش شده است که بیشترین تعداد موارد و مرگ و میر مربوط به Covid-19 در حال حاضر به نظر می رسد مسطح ویروس منحنی.

چه “مسطح’ منحنی چیست ؟

“مسطح منحنی شامل کاهش تعداد COVID-19 موارد از یک روز به بعد” به عنوان ذکر شده در این دانشگاه را داده مرکز صفحه برای Covid-19.

ماه گذشته چین اعلام کرده بود که آن coronavirus اوج است در نهایت بیش از. تعداد کل موارد در کشور را عبور نمی کنند 82,000 برای بیش از یک ماه در حال حاضر. نرخ مرگ و میر نیز به نظر می رسد که آمار فلات.

Hindustantimes

کشورها و Covid-19 منحنی

تا زمانی که دقیقا یک کشور شروع به پهن کردن آن coronavirus منحنی است ؟ پاسخ این است که زمانی که آن را شروع به دیدن یک کاهش در تعداد موارد تازه و حفظ روند.

ایتالیا به عنوان مثال به نظر می رسد درست کردن آن تعداد موارد جدید است اما هنوز در تلاش برای شامل تعداد مرگ و میر.

“هنگامی که یک کشور کمتری جدید COVID-19 موارد نوظهور امروز از آن در یک روز قبلی که نشانه آن است که این کشور مسطح منحنی” جانز هاپکینز توصیف.

آنچه که داده ها را نشان می دهد

دانشگاه نقشه از یک میانگین متحرک 5 روز از top 10 Covid-19 کشورها را تحت تاثیر قرار نشان می دهد coronavirus منحنی می تواند مسطح.

اعداد محاسبه شده توسط به طور متوسط ارزش آن روز به دو روز قبل و دو روز بعد.

با توجه به دانشگاه داده 6 نفر از 10 بسیار coronavirus-سازمان ملل تحت تاثیر قرار به نظر می رسد به گزارش افت روزانه تعداد تازه Covid-19 موارد است. این شامل ایتالیا, اسپانیا, ایالات متحده, ایران, هلند و آلمان.

با توجه به برآورد انگلستان و فرانسه و بلژیک در ادامه به گزارش مطلب Covid-19 موارد به صورت روزانه اما نه در یک نرخ به عنوان قبل از. چین گزارش 39 کروناویروس جدید, موارد, یکشنبه از 30 روز پیش از آن.

مرحله بسیار مهم

ایالات متحده و بریتانیا در یک مرحله بسیار مهم با توجه به کروناویروس مدار. این موارد در آمریکا و انگلستان هنوز هم در حال افزایش است اما نه در سرعت مانند قبل وجود ظهور یک شانس برای این کشورها به پهن کردن منحنی اگر میزان موارد جدید تثبیت بدون جدید خوشه.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت این کشور ممکن است به بالای “منحنی” از شیوع کروناویروس و گفت: او را نمی بیند اولیه نوشته شده هشدار در مورد این بیماری همه گیر از بالا سفید خانه مشاور. رئیس جمهور گفت که او تمایلی به صحبت در مورد آن اما این است که این کشور ممکن است در مسیر به مراتب مرگ و میر کمتر از حد انتظار است.

چه چیزی می تواند upend به ‘مسطح’?

این است که فقط با توجه به بالا 10 آسیب دیده ترین کشورها در جهان است. کشورهایی مثل هند و پاکستان و اندونزی را آغاز کرده اند به گزارش یک افزایش سریع در تعداد coronavirus موارد است.

Coronavirus منحنی مسطح زمانی که چینی ها اوج شیوع و سرایت به حال رسیده به غرب و کشورهای دیگر.

حتی زمانی که 10 صفحه بیشتر تحت تاثیر کشورهای مدیریت به پهن کردن منحنی آن ممکن است طرح میتوانست اگر ویروس می رسد مناطق جدید و یا از کنترل خارج می شود در پر جمعیت کشورهایی مانند هند است.

بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان از دست داده اند و زندگی خود را به Covid-19. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>