اگر یک رهبر سیاسی و ضعف رمان coronavirus است پیدا کردن آن.

آن را خیلی زود به نمره به کشورهای خود را به طور کلی پاسخ به یک بیماری همه گیر که چرخه زندگی است که به احتمال زیاد اندازه گیری می شود در سال است. در عین حال روشن است که در حال حاضر برخی از استفاده می شود زمانی که آنها به حال آماده سازی و عمل در شرایط بحرانی اوایل مرحله از شیوع دور و کمتر از دیگران است.در چین این ویروس نشان داد مخرب اعتیاد به پنهان کاری مشترک توسط مقامات محلی و رئیس جمهور چین به طور یکسان. انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون blustering رویکرد به سیاست هزینه نه تنها زمان بلکه تقریبا زندگی خود را. در آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرج و مرج سبک مدیریت و سیاسی از شیوع این بیماری به نظر می رسد که مانع سریع هماهنگ فدرال پاسخ.در سن بحث بر سر اینکه آیا رهبران مهم در تصمیم گیری تاریخچه, پاسخ از چند ماه اول سال 2020 چشمگیر “بله آنها می گوید:” فرانسوا Heisbourg یک مقام سابق در امور خارجه و وزارت دفاع که در حال حاضر توصیه موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک در لندن است.

هزینه در بر داشت که مایل هستند به صورت بالقوه بالا است. شمار تلفات ناشی از این ویروس تا به امروز بیش از 330,000 جهانی عرضه زنجیر را پاره و میلیون ها شغل نابود شده اند. بلومبرگ اقتصاد برآورد بر اساس خوش بینانه بهبود حالات پروژه های همه گیر حک خواهد شد $6 تریلیون دلار از اقتصاد جهانی است.

بسیار از تاثیر سیاسی از اشتباهات ساخته شده است, پنهان, به, تاریخ, توسط یک “تجمع در اطراف پرچم” اثر است – با چند استثنا – محافظ رهبران در سراسر هیئت مدیره از انتقاد و دیده خود را افزایش محبوبیت یک الگوی آشنا از زمان جنگ. اما این اثر حفاظتی شروع به محو شدن.در چهارشنبه انگلستان مخالفت حزب کارگر رهبر Keir Starmer حمله جانسون در مجلس برای داشتن دیر شده است برای محافظت از خانه های مراقبت از Covid-19 دیر به گسترش تست و در حال حاضر اواخر با اجرای ردیابی و جداسازی سیاست است که به کمک آلمان و کره جنوبی کنترل این بیماری همه گیر.تضاد بین جانسون اولیه مقابله با ویروس-تلاش و کسانی که از آلمان به رهبری روت شیمیدان و آنگلا مرکل وسرد است. این ویروس کشف شد در هر دو کشور در پایان ماه ژانویه اما در اوایل مارس – زمانی که جانسون هنوز در حال ساخت نشان می دهد از دست دادن در جمعیت آلمان بود اعلام حفاظتی تجهیزات اضطراری و آزمون در حال توسعه برای تولید انبوه است. تعداد Covid-19 مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر جمعیت است که در حال حاضر چهار بار به عنوان بالا در انگلستان به عنوان در آلمان است.خواست توسط جانسون در روز چهارشنبه به کمتر منفی و تشخیص طرح دولت برای یک جهان “ضرب و شتم” آزمون پیگیری و منزوی کردن سیستم در محل ژوئن 1 Starmer پاسخ داد: “34,000 مرگ منفی است. البته من بپرسید در مورد آن است.” در روز پنج شنبه رسمی مرگ و میر تعداد ایستاده بود در 36,042.

هنوز جانسون به دقت معوق به دانشمندان و ساخته شده است یک گام به depoliticize بحران lavishing ستایش و توجه در خدمات بهداشت ملی, گاهی اوقات به عنوان نزدیک ترین بریتانیا به یک مذهب ملی. نه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن.در سراسر اقیانوس اطلس بحران سوپر رئیس جمهور تمایل به اخراج علوم سیاسی ترین ویژگی های از مسائل و موسسات و چرخید همکاری های بین المللی. او همچنین گل آلود هر مداوم فدرال نقش و یا پیام های اعمال شده توسط خود را در برخی از مناطق در حالی که سوأل مسئولیت در دیگران و انحراف از توجه به مسائل دیگر با عنوان بسیاری از 126 توییتهایی در یک روز.مشخص نیست که آیا رای دهندگان را ببینید و در نتیجه هرج و مرج به عنوان شکست در مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی زمانی که آنها تصمیم می گیرید که آیا برای انتخاب مجدد او در نوامبر. 3. در آخرین اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی منتشر شده در چهارشنبه, 50 درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: آنها حمایت احتمالی دموکرات نامزد جو بایدن در برابر 39% برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

چین واکنش نشان داد دو هسته ضعف یازدهم و سیستم تک حزبی او با توجه به ویلی لام استاد کمکی در مرکز چین مطالعات در دانشگاه چینی هنگ کنگ. این اولین بار است که یک عدم شفافیت از پست مقامات تمایلی به تصویب خبر بد رو به بالا برای ترس از آسیب رساندن به حرفه خود به یازدهم و دیگر رهبران حزب تعیین شده برای اعلام تنها موفقیت است.

تاخیر این باعث در مقابله با این بیماری را قبل از گسترش آن می تواند در خارج از کشور باید هزینه یازدهم در شرایط بین المللی قدرت نرم می گوید: لام. آنها همچنین تحویل مهمات به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او به دنبال جای سرزنش برای ایالات متحده Covid-19 مرگ و میر در چین و سازمان بهداشت جهانی است.شی جین پینگ گرفتن آهن در چین موسسات به معنی “او همچنان به عنوان قدرتمند به عنوان تا کنون گفت:” لام. در عین حال یک دوم ضعف در معرض بحران اعتماد به نفس از غیرمنتخب حزب کمونیست در رشد سریع اقتصادی برای مشروعیت خود را – می تواند اثبات مضر وی افزود: به عنوان یک رکود جهانی باعث رفاه بیشتر غیر ممکن است برای ارائه.

دولت در روز جمعه خود را رها دهه های طولانی عمل از انتشار یک سخت رشد هدف منعکس کننده نگرانی خود چگونه اقتصادی مرحله نهایی مسابقات بازی در خانه. در نشانه ای از جغرافیای سیاسی پیامدهای چنین ناامنی می تواند به جلو رفتن چین نیز تایید شد معرفی قوانین امنیت ملی در هنگ کنگ است که به طور موثر در دور زدن شهر مقننه.

در هند نارندرا نخست وزیر حفظ قوی حمایت مردمی تا کنون حتی به عنوان مشکلات اقتصادی از این کشور را 50 روز مستند شروع به نیش می زنند. هنوز مودی رنج می برد و در مقایسه با ملت خود را کرالا دولت که در آن با توجه به گزارش های خبری, یک وزیر بهداشت نگهداری جمعیت تقریبا 35 میلیون اما دست نخورده راه اندازی شده توسط مهاجم تست آهنگ و منزوی کردن عملیات در اواخر ماه ژانویه قبل از دولت ملی شروع به عمل در ماه مارس است.

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro که در ادامه به انکار جدیت ویروس به نظر می رسد بیشتر در معرض. سابق ارتش کاپیتان تا کنون سوخته از طریق دو وزرای بهداشت در طول بحران و درگیری با منطقه ای فرمانداران بیش از مستند محدودیت های قرار دادن فقدان تجربه مدیریت به گره زدن. تا زمانی که او رئیس جمهور شد در سال گذشته Bolsonaro هرگز برگزار اجرایی نقش دولت است.

رهبری است که فقط یکی از عوامل است که ممکن است توضیح دهد که تغییرات عظیمی در تاثیر Covid-19 تا به حال در کشورهای مختلف است. در میان مهم ترین: آیا سازمان ملل تا به حال تجربه های اخیر با شبیه شیوع یک دلیل سازمان ملل در آسیا و استرالیا باید تمایل به بیشتر استواری در پاسخ های خود را. دیگر عوامل عبارتند از: سن جمعیت, تراکم جمعیت, سلامت, سیستم, ظرفیت و فرهنگ است.هنوز رهبری اثر است. در روسیه, ولادیمیر پوتین رئیس جمهور اعتبار برای مدیریت بحران گرفته تپش – و نه لزوما به دلیل Covid-19 عفونت یا نرخ مرگ و میر. خشم در حال افزایش است بیش از آسیب به اقتصاد, پیش بینی برای کوچک 5.5% این سال است. با خزانه دولت در حال حاضر مبتلا به کم درآمد نفت — بدتر ساخته شده توسط روسیه را به قیمت جنگ با عربستان سعودی — و تحریم های اعمال شده پس از روسیه را در سال 2014 الحاق کریمه به روسیه, پوتین شده است یا قادر و یا تمایلی به انتشار بودجه کافی برای کوسن ضربه.”خشم نسبت به مقامات بسیار عمیق تر از آن بود که قبل از همه گیر” گفت: اولگا Kryshtanovskaya یک جامعه شناس که مطالعات نخبگان در دانشگاه ایالتی مدیریت در مسکو. بررسی های اخیر توسط مستقل Levada رای گیری آژانس به پوتین 59% پشتیبانی از 63 درصد از یک ماه زودتر و در پایین ترین رتبه از سال 2000.در روسیه هر چند که در برخی از کشورهای دیگر ممکن است آن را دشوار است برای جدا کردن رهبری اشتباه از کسانی که از دولت است. Heisbourg سابق فرانسوی, رسمی, خدمت در یک بیماری همه گیر تهیه کمیته پس از SARS-CoV و یا سندرم حاد تنفسی شدید تهدید اروپا در سال 2003. در آن توصیه فرانسه خریداری و انبار 1.25 میلیارد ماسک صورت, در میان دیگر اقدامات او می گوید: اما پس از آن موفق به حفظ سهام آنها منقضی شده است در طول سال.به جای اعتراف به اشتباه و درست آن زمانی که coronavirus زده در این سال دولت فرانسه هفته را صرف این استدلال که ماسک – همه جا در مبارزه با این ویروس در آسیا — کمی به حال سودمند است. رئیس جمهور امانوئل پاکسازی را مغرور سبک حاکم بر اغلب به عنوان Jupiterian به نظر می رسد به تشدید ضعف است که در DNA از دولت است.”ما یک ناپلئون سیستم” گفت: Heisbourg “و در یک ناپلئون سیستم دولت می تواند انجام دهد بدون اشتباه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ru