Coronavirus: ایران پروازهای لغو بسیاری از دانش آموزان در میان سرخپوستان رشته

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sowmiya Ashok , تبسم Barnagarwala | بمبئی, دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 28 فوریه سال 2020 4:34:02 am

سرخپوستان تخلیه از ووهان در فرودگاه دهلی نو در روز پنج شنبه. PTI

با هند روز پنج شنبه تعلیق پرواز همه از ایران که در آن شیوع کروناویروس ادعا کرده است 26 زندگی می کند تا کنون بسیاری از دانش آموزان هندی — از جمله چند دانشجوی پزشکی از کشمیر و زائران به رشته وجود دارد.

وجود دارد حدود 250 دانش آموزان هندی در سراسر ایران از جمله تهران و شیراز و جزیره کیش.

“ما می خواهیم به ترک این کشور به دلیل پدر و مادر ما واقعا نگران است. پس از پرواز در حال گرفتن لغو تنها راه این است که با کمک وزارت امور خارجی گفت:” 22-سال سوم-سال دانشجویی از

کشمیر مشغول به تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی تهران (TUMS). او گفت: این دانش آموزان وارد یک لیست از نام و ایمیل آن را به MEA در اوایل این هفته. “برخی از ما پدر و مادر حتی با نزدیک شدن به MEA در دهلی نو,” او گفت:.

دیگر دانشجوی 21 ساله از کشمیر گفت: کلاس ها و امتحانات شده اند به تعویق افتاد برای یک ماه و نیم است. “من رزرو هوایی سعودی پرواز از طریق شارجه به دهلی اما این پرواز لغو شد; پرواز دیگر که من سعی کردم به کتاب برای هفته آینده نیز لغو شد,” او گفت:. “حتی پرواز مستقیم در حال لغو شدن مرز به کویت شده است مهر و موم شده و اگر ما را مجبور به پرواز از طریق روسیه هزینه خواهد شد ما حداقل Rs 2 لاخ.”

دانش آموزان گفت: آنها تماس سفارت هند در تهران. “به ما گفته شد که پس از آن است که یک وضعیت اضطراری که هنوز سفارت نمی تواند به ما کمک کند” گفت: یک دانشجو.

در یک مشورتی روز سه شنبه به سفارت هند در تهران اشاره کرد: “ما از نزدیک به نظارت بر وضعیت در حال تحول در ایران است. تمام اتباع هند باید رعایت مشاوره های صادر شده توسط مقامات ایران و سازمان بهداشت جهانی. تمام اتباع هند در حال درخواست برای رعایت بهداشت لازم بهداشت اقدامات از جمله پوشیدن ماسک برای جلوگیری از رفتن به مکان های شلوغ و مجامع عمومی. این مهم است که شما آرامش خود را حفظ احتیاط و طعمه به شایعات.”

بسیاری از دانش آموزان گفت: آنها تحت self-قرنطینه و ابراز نگرانی از کمبود N-95 ماسک و sanitisers — برخی گفته بودند با استفاده از دو لایه از فولاد ماسک برای محافظت از خود.

در ضمن دانشگاه علوم پزشکی تهران با دولت در نامه ای در روز چهارشنبه در اعتراض به سفیر هند در ایران به ترتیبات برای تسهیل بازگشت 159 دانش آموزان به هند است. “…من می خواهم به اطلاع شما که بر اساس درخواست دانشگاه علوم پزشکی تهران, هندی, دانش آموزان و با توجه به آینده (نوروز) تعطیلات و لغو کلاس ها و امتحانات پیش رو در صورت امکان لطفا همکاری لازم را به ارائه و یا تسهیل فرایند دانش آموزان هندی’ بازگشت به هند ،

در دانشگاه علوم پزشکی تهران پردیس در جزیره کیش, یک 22 ساله دانشجو نیز از کشمیر گفت: بسیاری از گردشگران به این جزیره در ایام نوروز. “در حال حاضر هیچ یک از این مکان شده اند قرنطینه. دانشگاه ما شده است واقعا مفید است و ما را با ارائه مواد غذایی و پزشکان در تماس” یک دانش آموز گفت.

یکی دیگر از دانشجویان گفت: در حالی که همه آنها در سلامت خوب در حال حاضر, او “می ترسم که هنگامی که این ویروس می شود به هر یک از خوابگاه آن خواهد یدکی هیچ کس”.

در ضمن گروه از زائران در میان کسانی که رشته در ایران است. “پرواز ما از تهران به بمبئی بود روز جمعه برگزار خواهد شد, 6.45 am. آن لغو شده است. پدر من یک بیمار قلبی رنج می برد و از فلج. من فقط رو خود دارو برای 10 روز. ما نمی دانیم که چگونه ما را مدیریت خواهد کرد” گفت: Kesar تبسم از ناگپور. او نیز همراه مادرش که روی صندلی چرخدار محدود.

“سفارت گفته مقامات دولت ایران است که اجازه می دهد ما را به خروج. از ایران ایر گفته مقامات هند خودداری کرده است, ورود,” او گفت:.

یکی دیگر از زائر اینم رضا از اوتار پرادش گفت که او با 11 نفر دیگر. “من در یک قطار به تهران. از ایستگاه قرار بود ما را به گرفتن یک اتوبوس به فرودگاه. در حال حاضر ما نمی دانیم که به کجا بروید در تهران,” او گفت:.

رضا گفت: آنها سعی کردند به کتاب سفر بازگشت خود را به عنوان به زودی به عنوان آنها شنیده در مورد شیوع کروناویروس اما نمی تواند پیدا کردن بسیاری از صندلی های خالی در همان پرواز است. “ما در مورد شیوع این بیماری پس از ما به سمت چپ شهرستان قم. وحشت گسترش یافته است در چهار روز گذشته,” او گفت:, و اضافه کرد که خود را گروه شامل یک زن باردار است.

افضل Heerji یک تور اپراتور در بمبئی گفت: حدود 40 سرخپوستان که تا به حال ساخته شده ترتیبات سفر خود را از طریق او گرفتار شده بودند در تهران. “آنها قرار بود به پرواز در جمعه,” او گفت:.

چند زائر تورهای در عراق و عربستان سعودی را نیز تحت تاثیر قرار شده است. مصطفی Soni یکی دیگر از تور اپراتور گفت: یک گروه از 60 زائران از بمبئی شد رشته بین کربلا و نجف. “آنها هستند که اجازه ورود به هر شهر. وجود هرج و مرج کل. ما در حال تلاش به آنها را به بازگشت به بمبئی,” او گفت:.

عابد عمر Kadiwal که منجر به یک گروه از 36 زائران در مدینه گفت: “امروز مقامات فرودگاه به ما اطلاع داد که زائران از بنگلادش فرود در فرودگاه مدینه اما نمی تواند وارد شهر آنها بازگردانده شد. این وضعیت در مدینه عادی به نظر می رسد ما مجاز به سفر عتبات اما جدید زائران در حال مجاز است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>