Coronavirus عفونت: ساعت مودی می گوید نشوید; راهول گاندی توییتهایی ‘ترک بازی دلقک’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: مارس 3 سال 2020 4:36:31 pm

'No need to panic, we should work together': PM Modi on coronavirus scare دو مورد جدید عفونت تشخیص داده شد در دهلی نو و Telangana در دوشنبه در نظر گرفتن تعداد coronavirus موارد در هند به پنج.

در میان سربازان ارتش در coronavirus موارد در هند, نخست وزیر نارندرا سهشنبه مطمئن به شهروندان وجود دارد “بدون نیاز به وحشت” و این وزارتخانه مشغول به کار بودند با هم برای جلوگیری از عفونت است. در حالی که کنگره MP راهول گاندی با اشاره به PM مودی طرح به رها کردن حساب های رسانه های اجتماعی خواسته او را به “ترک اتلاف هند بازی هم دلقک.”

این اظهارات از دو رهبر یک روز پس از دو مورد جدید از coronavirus تشخیص داده شد در دهلی نو و Telangana, گرفتن تعداد بیمارانی که آزمایش مثبت برای عفونت به پنج.

هر دو گروه از بیماران که تحت درمان هستند و “پایدار” به تازگی در سفر به کشورهای آسیب دیده COVID-19. در یک سوم مورد مشکوک به مقامات در راجستان گفت: یک توریست دارای آزمایش مثبت برای ویروس. اما آنها گفتند: بیمار نمونه خون در حال ارسال به موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) در پونا از تست مثبت آمد و پس از یک آزمون مقدماتی که منفی بود.

توضیح داد: است coronavirus بدتر از ‘عادی’ آنفولانزا ؟ در اینجا برخی از دیدگاه

“تا به حال یک بررسی گسترده در مورد آمادگی در COVID-19 رمان Coronavirus. وزارتخانه و دولت در حال کار با هم از غربالگری افراد پس از رسیدن در هند به ارائه به توجه فوری پزشکی. وجود دارد بدون نیاز به وحشت. ما نیاز به کار با هم را کوچک و در عین حال مهم در اقدامات برای اطمینان از حفاظت از خود.

“ما نیاز به کار با هم را کوچک و در عین حال مهم در اقدامات برای اطمینان از حفاظت” ساعت مودی توییتی.

و نشان می دهد “چگونه آن را انجام داده” گاندی به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از سنگاپوری نخست وزیر Lee Hsien Loong که در آن او به دنبال کم ارزش کردن شایعات coronavirus.

“عزیز @سازمان بنادر و دریانوردی ترک اتلاف هند بازی هم دلقک خود را با حساب های رسانه های اجتماعی که هند با آن مواجه است یک اورژانس است. تمرکز توجه خود را بر روی کورونا ویروس به چالش بکشد. در اینجا چگونه آن را انجام داده است..” او هنوز توییتی.

یک مدرسه در Noida شد fumigated سهشنبه, که در آن کودکان یکی از دهلی بیمار مطالعه است. بیشتر از همه کسانی که با حضور در یک جشن تولد به میزبانی بیمار جمعه گذشته قرار بود در زیر مشاهده است. نمونه ها از حداقل 20 نفر فرستاده شده است برای تست به موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) در پونا و نتایج قابل انتظار.

این ویروس که اولین ظهور در چین در حال حاضر آلوده بیش از 89,000 مردم در 70 کشور جهان در هر قاره اما قطب جنوب است. مرگ و میر را در صدر 3,000 با اکثریت تلفات گزارش از چین است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>