Coronavirus عفونت: هندی, مسافر, ژاپنی, کروز airlifted از توکیو

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 26, 2020 10:02:56 pm

دولت مرکزی فرستاده هوایی هند پرواز به خدمه و مسافر الماس کروز.

پس از 21 روز مصیبت پردازنده coronavirus زده الماس شاهزاده کشتی کروز خود را هند خدمه و مسافران باید emplaned هوایی هند پرواز برای بازگشت به خانه و خبرگزاری ANI گزارش روز چهارشنبه.

در مجموع 138 سرخپوستان از جمله 132 خدمه و شش مسافر شد میان 3,711 مردم در کشتی کروز که لنگر انداخت ژاپنی ساحل در فوریه 3. هند سفارت قبلا ارسال یک ایمیل به تمام اتباع هند در روی عرشه کشتی اطمینان آنها را از کمک و مساعدت. آن را قرنطینه و پس از یک مسافر که متحرك در توکیو در ماه گذشته بود که حامل این عفونت است.

سفارت گفته بود “تمام اتباع هند, در میان دیگران, پردازنده, الماس شاهزاده تست خواهد شد برای COVID-19 توسط مقامات ژاپنی پس از تمام مسافران متحرك دیروز (جمعه).”

حدود 12 سرخپوستان پردازنده کشتی مبتلا به کروناویروس که در چین نشات گرفته. در فوریه 5, ژاپنی, وزارت بهداشت تایید 10 مورد از coronavirus در کشتی زیر که مسافر بودند قرنطینه برای 14 روز.

در هفته گذشته ژاپن اعلام کرد که 443 نفر راضی به نظر یک دو هفته ای قرنطینه و اجازه دهید آنها را به پیاده روی رایگان.

با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) حداقل 2,715 مردم در سراسر جهان فوت کرده اند با توجه به این ویروس و بیش از 78,000 دیگران آلوده می شوند به طور عمده در چین است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>