Coronavirus: تاجر هندی) در هنگ کنگ برای نقض قرنطینه سفارش

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020 3:46:53 pm

Coronavirus lockdown India, India Karnataka temple chariot coronavirus, Coronavirus temple gathering, Coronavirus covid-19 india او پس از آن فرستاده شده به یک مرکز قرنطینه و به دادگاه آورده در مارس 4 پس از جداسازی دوره به پایان رسید. (بازنمودی تصویر)

یک تاجر زندانی بوده در هنگ کنگ روز دوشنبه برای نقض قرنطینه جهت مهار coronavirus و تلاش به ترک شهر برای اولین بار چنین نقض غیر مقیم با توجه به گزارش رسانه ها.

دیپاک کومار, 31, شد, محکوم به چهار سال پشت میله های زندان در روز دوشنبه پس از او التماس کرد گناه را به یک تعداد از ترک محل قرنطینه بدون اجازه داده شده توسط یک مجاز افسر جنوب چین صبح پست گزارش شده است.

Kwun تانگ دادگاه شنیده می شود این تاجر هندی وارد هنگ کنگ از ترکیه در مارس 21 و قرار داده شده در زیر نوشته قرنطینه برای باقی ماندن در انزوا در موجو Nomad بندر آبردین در آبردین برای 14 روز کاغذ گفت.

اما افسران مهاجرت در بر داشت او را در تلاش برای ترک هنگ کنگ از طریق شنژن خلیج کنترل نقطه بدون اجازه صبح روز بعد و ره او آن را گفت.

او پس از آن فرستاده شده به یک مرکز قرنطینه و به دادگاه آورده در مارس 4 پس از جداسازی دوره به پایان رسید.

او برای اولین بار غیر مقیم به تجمع خود را ترک قرنطینه سایت این روزنامه است.

خود را وکیل مدافع گفت: جرم متعهد شد از سوء تفاهم به عنوان او ادعا کرد که باید دریافت کرد ؟ اطلاعات کلی در مورد چگونه برای رفتن به چین از امور بخش? و اشتباه آن را به عنوان اجازه برای ترک هنگ کنگ.

“او التماس کرد گناه را به نشان می دهد خود را ندامت? وکیل گفت: در کاهش. ?او با عرض پوزش برای مشکل او ساخته شده است.?

اقدام اصلی دادرس پیچک Chui یی-مه برای اولین بار او را محکوم به شش هفته و کاهش آن توسط یک سوم به اعتبار کومار گناه و پاک کردن رکورد, کاغذ گفت.

مورد اول بود نقض اجباری قرنطینه افراد پس از رسیدن به هنگ کنگ از مکان های خارجی قوانین و مقررات که از تاریخ 19 مارس تا به نیاز همه مهاجران از خارج از چین به انجام 14 روز از قرنطینه اجباری.

مجرم صورت به شش ماه زندان و جریمه حداکثر از 25,000 دلار هنگ کنگ دلار است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>