توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 8 مارس سال 2020 11:39:12 am

Coronavirus, Coronavirus cases india, Coronavirus india cases, Coronavirus in india, Coronavirus today's update, Coronavirus latest news یک پوستر از Coronavirus پوستر نشان دادن علائم و پیشگیری است که جا به جا در درب یک بند ویژه در کنار مجموعه ای ممکن است بیماران در یک دولت-اجرای بیمارستان در جامو (AP)

هند روز یکشنبه گزارش تازه پنج مورد از coronavirus همه در کرالا در نظر گرفتن تعداد موارد تایید شده در کشور به 39. سه نفر از این پنج نفر یک سفر سابقه به ایتالیا, در حالی که باقی مانده دو نفر از بستگان خود را. تمام پنج تگرگ از Pathnamthitta منطقه و تحت نظر در بیمارستان است. آزمون خود را تایید شدند شنبه شب وزیر بهداشت K K Shailaja گفت.

سه نفر از آنها که از ایتالیا سفر کرده بود از ونیز به دوحه قطر ایرویز پرواز در فوریه 28. آنها پس از آن سفر به کوچی. وزیر بهداشت K K Shailaja همچنین گفت که دو نفر از افراد سالمند در خانواده خود را در حال نشان دادن علائم شبیه به عفونت است. خود نمونه های فرستاده شده برای تست.

پس از دو coronavirus بیماران در Ladakh مدارس در جامو و کشمیر تعطیل تا پایان مارس

در روز شنبه دو نفر در Ladakh آزمایش مثبت برای ویروس. آنها تا به حال سفر به ارم به تازگی. به عنوان یک اقدام احتیاطی اتحادیه قلمرو دولت دستور فوری بسته شدن تمام مدارس ابتدایی در جامو و کشمیر تا 31 مارس است. بیومتریک حضور و غیاب در سراسر UT به حالت تعلیق در می ایستد و “نه بزرگ اجتماعی/رسمی جمع آوری” اجازه خواهد داشت تا مارس 31, مقامات گفت.

آسام در حالت آماده باش بعد از دو ما گردشگران تست مثبت در بوتان سفر کرده بود دولت برای یک هفته

پس از دو اتباع ایالات متحده مورد آزمایش قرار گرفتند مثبت برای coronavirus در بوتان بیش از 150 نفر که آمده بودند در تماس با آنها را در طول تور خود را در هند قرار داده شده تحت, جامعه, نظارت, منابع در وزارت بهداشت گفت. هشت هندی که مسافران سفر کرده بود با آمریکایی ها در یک هواپیما از گواتی به پارو نیز قرنطینه.

بخوانید | مبارزه با ویروس: بسیاری از دست های پشت در هند مبارزه با کروناویروس

این گواتی هتل است که در آن دو باقی ماند مهر و موم شده بود و رودخانه کشتی کروز M V Mahabahu که بر روی آنها سفر قرنطینه شده در Neamatighat. این کشتی شده است fumigated و خدمه در حال بررسی برای هر گونه علائم که ممکن است آنها را نشان می دهد.

“وجود دارد بدون نیاز به وحشت به عنوان ما توریست حال آزمایش مثبت سه روز پس از خروج از آسام. هر جا که او سفر کرده بود در آسام ما را به انجام اقدامات خاص در آن مکان” وزیر امور خارجه برای سلامت Pijush Hazarika گفت: خبرگزاری PTI گزارش شده است.

نمونه ای از سرخپوستان رشته در ایران در حال آزمایش

از سوی دیگر حداقل 108 نمونه از سرخپوستان رشته در ایران در حال آزمایش در AIIMS. شش دانشمندان شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) شده اند مستقر در ایران و تجهیزات و معرف ارزش حدود Rs10 کرور روپیه اعزام شدهاند تا آنها را قادر به راه اندازی یک آزمایشگاه وجود دارد. فقط کسانی که تست منفی می تواند پرواز به هند است.

coronavirus, coronavirus india cases, chandigarh cases coronavirus, pgi hospital chandigarh, chandigarh news, latest news, indian express آسانسور اپراتور داخل غرفه اختصاصی آسانسور برای افراد مشکوک به آلوده با کروناویروس جدید در دولت بیمارستان گاندی در حیدرآباد (AP)

هند تا سال 2022 جام جهانی مقدماتی مسابقه برابر قطر برنامه ریزی شده برای 26 مارس در Bhubaneswar به تعویق افتاده است در حالی که ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope گفت: “بحث آزاد” در جریان است در مورد اینکه آیا لیگ, مجموعه ای برای شروع از 29 مارس در بمبئی با یک مسابقه بین سرخپوستان بمبئی و Chennai Super Kings باید به تعویق افتاد در نظر coronavirus را بترساند. بالیوود تابع جایزه IIFA بود که انتظار می رود به جای اواخر این ماه در Madhya Pradesh را ایندور شده است به تعویق افتاد و در پی این ویروس.

تا کنون 7,26,122 افرادی که alighted از 7,108 پرواز شده اند به نمایش در فرودگاه. بین جمعه و شنبه 73,766 مسافران از 573 پرواز باید تحت غربالگری در فرودگاه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im