Coronavirus هند به روز رسانی, مارس 23: هند تلفات نزدیک 700-علامت; Telangana به آزمون تنها اولیه مخاطبین از بیماران

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 23 سال 2020 12:46:50 pm

coronavirus, coronavirus news, corona latest news, covid-19, coronavirus cases in delhi, covid 19 india, covid 19 tracker india state wise, corona india, coronavirus india, coronavirus india news, coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, delhi coronavirus cases, maharashtra coronavirus news, tamil nadu coronavirus Coronavirus هند uypdate: کارگران شهرداری و پلیس و کارکنان بیمارستان منتظر covid تلفات در M R Bangur بیمارستان در کلکته.

هند Coronavirus آخرین به روز رسانی: مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال حاضر نزدیک به 700-علامت گذاری به عنوان مجموع تعداد عفونت های رسیده 21,393 روز پنج شنبه از جمله 4,257 بیمارانی که درمان شده و مرخص شده است. در حالی که ماهاراشترا است که بدترین ضربه گیر کرده است دریافت مقدار زیادی از توجه به آن به سرعت در حال افزایش تعداد عفونت های گجرات نیز اضافه شده اعداد در یک سرعت سریع تر به تبدیل شدن به حالت دوم به گزارش حداکثر موارد است. موارد مثبت در گجرات بیش از سه برابر از 766 در 15 آوریل به 2,407 در چهار شنبه, آوریل 22.

اما گسترش این بیماری در هند کاهش قابل توجهی پایین به عنوان یک نتیجه از این مستند. آن زمان هشت روز برای هند به سفر از 10,000 موارد به 20,000 موارد است.

کلیک کنید به دنبال Coronavirus هند زندگی می کنند به روز رسانی

در ضمن کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی است هدف دولت بیش از آن در پاسخ به کروناویروس گفت: این مرکز تا به حال هیچ ایده روشن” هنوز در مورد نحوه مدیریت این وضعیت پس از مستند دوره به پایان می رسد در مارس 3 و خاموش کردن حاضر با طبیعت پس از مه 3 خواهد بود و حتی مخرب تر است.

در اینجا آخرین به روز رسانی در coronavirus همه گیر از سراسر کشور از امروز:

مرکز عمل ‘باران’ در همایش’ پیشنهادات و انتقادات می گوید: سونیا گاندی

پرداختن به کنگره مشغول به کار کمیته — بالاترین تصمیم کنگره حزب — از طریق ویدئو کنفرانس گاندی و گفت: پیشنهاد ارائه شده به دولت برای مبارزه با Covid-19 شده بود پس از عمل “تنها بخشی از” و “در یک خسیس راه”.

پس از آخرین CWC جلسه سه هفته پیش گاندی گفت: همه گیر بود “افزایش نگران کننده” در گسترش و سرعت. “از آنجا که مستند آغاز در مارس 23, من به همه شما می دانید نوشته شده است چندین بار به نخست وزیر. من پیشنهاد ما به همکاری های سازنده و همچنین تعدادی از پیشنهادات برای کاهش درد و رنج از هر دو روستا و خانواده های شهری. این پیشنهادات شده بود فرموله شده بر اساس بازخورد ما دریافت کرده از منابع مختلف از جمله رئیس ما وزیران.

coronavirus, coronavirus news, corona latest news, covid-19, coronavirus cases in delhi, covid 19 india, covid 19 tracker india state wise, corona india, coronavirus india, coronavirus india news, coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, delhi coronavirus cases, maharashtra coronavirus news, tamil nadu coronavirus کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی. (فایل)

“متاسفانه آنها شده اند پس از عمل فقط تا حدی و در یک خسیس راه است. شفقت بزرگ دلی و نشاط است که باید در آینده از دولت مرکزی است آشکار نبود آن را,” او گفت:.

آسام مگالایا افزایش قیمت سوخت در میان جهانی نفت خام سقوط

دولت در آسام و مگالایا باید پیاده مالیات بر بنزین و سوخت حتی به عنوان جهانی قیمت نفت خام آمار کم سابقه بوده و این کشور همچنان به رعایت یک مستند در میان coronavirus بیماری همه گیر. یک لیتر بنزین در مگالایا در حال حاضر هزینه Rs 74.9 در حالی که دیزل تومان هزینه خواهد شد 67.5.

فقط اولیه اطلاعات تماس Covid-19 بيمار تست خواهد شد در Telangana

این Telangana دولت روز شنبه با صدور اطلاع رسانی با بیان اینکه تنها اولیه مخاطبین از coronavirus موارد مثبت خواهد آورد به دولت شناسایی مراکز قرنطینه برای تست. همچنین دولت تمدید صفحه اصلی دوره قرنطینه از 14 تا 28 روز و گفت که آن را به نظارت روزمره است.

بانوی اول Savita Kovind بخیه ماسک صورت برای خانههای امن در دهلی نو

پیوستن به مبارزه برای جلوگیری از افزایش COVID-19 عفونت در کشور بانوی اول Savita Kovind در چهار شنبه بخیه ماسک صورت در شاکتی Haat در رئیس جمهور و مستغلات. این ماسک توزیع خواهد شد در خانههای امن از دهلی شهری پناهگاه بهبود هیئت مدیره. بانوی اول دیده می شد پوشش صورت خود را با یک رنگ قرمز ماسک های پارچه ای دوخت در حالی که ماسک.

coronavirus, coronavirus news, corona latest news, covid-19, coronavirus cases in delhi, covid 19 india, covid 19 tracker india state wise, corona india, coronavirus india, coronavirus india news, coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, delhi coronavirus cases, maharashtra coronavirus news, tamil nadu coronavirus بانوی اول Savita Kovind دوخت ماسک صورت.

گجرات سه برابر آن موارد در یک هفته مرگ و میر نیز افزایش تقریبا سه برابر

در یکی از آخرین هفته تعداد زیادی از مردم تست مثبت برای رمان Coronavirus در گجرات بیش از سه برابر از 766 در 15 آوریل به 2407 در چهار شنبه, آوریل 22. تعداد زیادی از مردم در حال مرگ به علت COVID-19 بیماری در گجرات نیز افزایش تقریبا سه بار در طول این دوره است. آوریل 15, دولت گزارش شده بود 36 مرگ و میر ناشی از این بیماری است. بیش از یک هفته, اما, 67 بیشتر مرگ و میر گزارش شده است. با مجموع 103 مرگ و میر به عنوان عصر روز چهارشنبه در گجرات بعدی تنها به ماهاراشترا که ثبت نام حداقل 270 مرگ و میر تا حالا.

coronavirus, coronavirus news, corona latest news, covid-19, coronavirus cases in delhi, covid 19 india, covid 19 tracker india state wise, corona india, coronavirus india, coronavirus india news, coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, delhi coronavirus cases, maharashtra coronavirus news, tamil nadu coronavirus Coronavirus (COVID-19):

دولت (Top 10) تعداد کل موارد موارد جدید در روز چهارشنبه تعداد مرگ و میر
ماهاراشترا 5649 431 270
گجرات 2407 229 103
دهلی نو 2248 92 45
راجستان 1825 153 27
تامیل نادو 1629 33 19
Madhya Pradesh 1587 35 80
اوتار پرادش 1449 112 21
Telangana 943 15 23
آندرا پرادش 813 56 22
کرالا 437 11 2

سرخپوستان در میان بدترین تحت تاثیر گروه های قومی در انگلستان

مردم از مبدا هند در انگلستان پدید آمده است به عنوان بدترین تحت تاثیر گروه های قومی از بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به اطلاعات رسمی در COVID-19 مرگ و میر در بیمارستان ها در سراسر انگلستان است. آمار و ارقام منتشر شده در این هفته توسط خدمات بهداشت ملی (NHS) در انگلستان نشان می دهد که از 13,918 بیماران که در بیمارستان ها تا مارس 17 بعد از تست مثبت برای رمان coronavirus 16.2 درصد از, در اقلیت قومی (بام) پس زمینه و شناسایی کسانی که با قومیت های ساخته شده تا 3 درصد است.

برخی از مهم هند, اخبار هند اکسپرس روزنامه های امروز:
  • در بنگال جنگ از کلمات بیش از COVID-19: West Bengal وزیر Mamata نوری در چهار شنبه متهم به مرکز اعزام معیوب COVID-19 تست کیت به دولت و انتقاد از آن برای ارسال تیم به ارزیابی وضعیت بر روی زمین است. در ضمن در مصاحبه ای به بیان West Bengal فرماندار Jagdeep Dhankhar سوال دولت را از دست داده و همه گیر.
  • افزایش شدید در MNREGS اعداد: در حالی که راجستان دیده است ده برابر افزایش ماهاراشترا دیده است بیش از دو برابر افزایش روستایی تضمین اشتغال طرح اعداد در میان تمدید مستند.
  • 7 سال زندان برای حمله بر سلامت کارکنان: در میان حوادث خشونت علیه پرسنل بهداشت و درمان مستقر در مبارزه با COVID-19 اتحادیه کابینه در روز چهارشنبه پاک فرمان به چنین حملات یک دانستنی و غیر bailable جرم با حداکثر حبس هفت سال و جریمه تومان 5 لاخ. تحقیقات مربوط به حمله باید ظرف یک ماه.
  • رم Vilas Paswan مصاحبه: اتحادیه وزیر امور مصرف کننده مواد غذایی و توزیع Ram, Vilas Paswan می گوید Harikishan شارما که وجود دارد هیچ کمبود foodgrain در کشور مورد مراحل گرفته شده برای اطمینان از صاف و عرضه در سراسر متحده است. “به اندازه کافی foodgrain در godowns هیچ کمبود,” او می گوید.
  • نمونه تست تغییر: ماهاراشترا است تبدیل شدن به اولین کشور که در آن تعداد نمونه های آزمایش در مراکز خصوصی است پیشی گیرد و کسانی که در دولت labs — نزدیک به دو روز سه شنبه به تنهایی. با توجه به آمار رسمی موجود شنبه صبح, Maharashtra را آزمایش کرده است 82,304 نمونه تا کنون که 41,794 — 50.78% — انجام شد در خصوصی labs.

coronavirus, coronavirus news, corona latest news, covid-19, coronavirus cases in delhi, covid 19 india, covid 19 tracker india state wise, corona india, coronavirus india, coronavirus india news, coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, delhi coronavirus cases, maharashtra coronavirus news, tamil nadu coronavirus Coronavirus هند به روز رسانی: سلامت کارگران در یک بیمارستان است.

همین حالا این مقالات در Coronavirus از توضیح بخش:

چگونه coronavirus حملات گام به گام

ماسک یا ماسک? چرا هدایت شده است تغییر

علاوه بر پوشش من باید دستکش بپوشید وقتی که من رفتن به خارج از منزل?

چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta Covid-19 مهار مدل های متفاوت

می coronavirus آسیب مغز شما ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>