Coronavirus: هند تعلیق سفر به Kartarpur مهر و موم پست مرزی در شرق

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت روز یکشنبه اعلام کرد تعلیق سفر و ثبت نام برای Kartarpur صاحب در پاکستان از نیمه شب مارس 16 تا سفارشات بیشتر به عنوان اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پنجاب گزارش یک مورد مثبت از coronavirus تا کنون اما دولت نگران است چرا که بیش از 300 نفر که در بازگشت از کشورهای در برخورد با کروناویروس هستند نایافتنی.

“در پی #COVID19india شیوع به عنوان یک اقدام احتیاطی برای مهار و کنترل گسترش بیماری مسافرت و ثبت نام برای #SriKartarpurSahib است به طور موقت به حالت تعلیق از 12 am مارس 16 سال 2020 تا بیشتر سفارشات” اتحادیه وزارت خانه گفت: در یک صدای جیر جیر.

این Kartarpur کریدور بدون ویزا از مرز عبور امن و کریدور اتصال Gurdwara Darbar صاحب نیز به نام Kartarpur صاحب در پاکستان به مرز هند در پنجاب.

این Kartarpur راهرو عملیاتی شد و در نوامبر 9, 2019 به منظور تسهیل زائران برای بازدید gurdwara در 550th سالروز ولادت بنیانگذار آیین سیک Guru Nanak Dev. راهرو اجازه می دهد تا سیک جانبازان از هند به دیدار gurdwara در Kartarpur حدود 5 کیلومتر از مرز بدون ویزا.

دولت نیز به حالت تعلیق مسافر حرکات مهاجرت از طریق تمام زمین بررسی پست ها در مرز با بنگلادش و نپال و بوتان و میانمار.

“همه انواع سواری حرکات مهاجرت از طریق تمام زمین پست های واقع در هند هم مرز با بنگلادش و نپال و بوتان و میانمار به حالت تعلیق در یکشنبه w.e.f. 0000hrs, مارس 15 سال 2020 و در هند و پاکستان مرز w.e.f. 0000 ساعت Mar16, 2020,” خانه های کشور گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

سفارش معاف چک 20 پست در هشت ایالت آسام, Bihar, مگالایا, Mizoram, تریپورا, Uttar Pradesh, Uttarakhand و, West Bengal. در میان آنها هستند نه بررسی پست ها در بنگال غربی است که هفت در هند-بنگلادش مرز و هر یک در هند و نپال و هند-بوتان مرزها.

بررسی پست در Changrabandha, حلی Phulbari, Ghojadanga, Haridaspur Ghede Chitpur هستند در امتداد مرز بنگلادش. در رنیگنج بررسی پست است که در مرز نپال و یکی در جیگن در بوتانی مرز.

در میان سه بررسی پست معاف در آسام دو در مرز بنگلادش در Mankachar و Sutarkandi و یکی در بوتانی مرز در Darranga.

حرکات در مرز هند و نپال در رخول در بیهار Dalu و Dawki در مگالایا در هند-بنگلادش مرز Kawrpuichhuah در مرز بنگلادش در Mizoram و Zokhawthar در مرز میانمار در همان دولت نیز معاف است. در Triupra بررسی پست در پایتخت اگرتلا در هند و بنگلادش مرز معاف است.

Sonouli در اوتار پرادش و بنبسا در Uttarakhand در مرز هند و نپال نیز در میان پست های به نام در این ترتیب دولت که در آن محدودیت را اعمال نمی شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>