Coronavirus هند آخرین به روز رسانی: بیشتر کشورهای تحت مستند به عنوان تلفات به 7

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 22, 2020 4:24:29 pm

دولت پیشنهاد کرده است تا در روز شنبه به اطلاع مردم است که تنها کسانی که درگیر در خدمات ضروری خواهد بود مجاز به سفر در قطار محلی که بیش از حد پس از چک کردن هویت خود مقالات. (اکسپرس عکس از داش علی Nath Pandey)

حتی به عنوان کشور مشاهده شده “Janata حکومت نظامی” در یکشنبه پس نخست وزیر نارندرا بی سابقه خاموش کردن تماس برای بررسی گسترش این رمان coronavirus سه بیشتر مرگ و میر گزارش شده مربوط به COVID-19 از Bihar, Maharashtra و گجرات مصرف کلی تلفات به هفت. تعداد کل coronavirus موارد در هند افزایش به 370 به عنوان مرکز توصیه دولت به اعلام یک مستند در 75 مناطق سراسر کشور که در آن coronavirus موارد گزارش شده است.

به دنبال شیوع کروناویروس به روز رسانی های زنده

در ضمن راه آهن اعلام کرد تعلیق از تمام قطار از 22 مارس تا 31 مارس است. تنها قطار کالا خواهد بود و مجاز به رفت و آمد در طول این دوره است. بیش از 2.3 کرور سفر در راه آهن به طور متوسط روزانه است. توسعه در میان مهاجران جاری شدن سیل در ایستگاه های راه آهن در شهرهای بزرگ به عجله به خانه برگشت.

“هیچ قطار به جز قطار کالا اجرا خواهد شد تا 2400 ساعت 31.03.2020. حداقل محلی قطار و کلکته, مترو, راه آهن خدمات ادامه خواهد داد برای اجرای تا 2400 ساعت در 22.03.2020 و بعد از آن این خدمات را نیز متوقف شود تا 2400 ساعت 31.03.2020” این راه آهن در بیانیه ای گفت.

هند تعطیل می کند ‘Janata حکومت نظامی’

به عنوان 14 ساعت ‘Janata مقررات منع رفت و آمد’ در لگد از ساعت 7 صبح مردم در سراسر هند ماند در داخل خانه خیابان با مته سوراخ خلوت نگاه, همه مغازه ها و موسسات و هتل خود را به حال کرکره پایین و تعداد زیادی از وسایل نقلیه خارج از جاده. این ‘Janata مقررات منع رفت و آمد’ به پایان خواهد رسید و در 9 pm.

دولت پیشنهاد کرده است تا در روز شنبه به اطلاع مردم است که تنها کسانی که درگیر در خدمات ضروری خواهد بود مجاز به سفر در قطار محلی که بیش از حد پس از چک کردن هویت خود مقالات. (اکسپرس عکس)

پیش از شروع حکومت نظامی PM مودی به نام مردم به عنوان ارزش سربازان در مبارزه با کروناویروس. “هر یک از شما یک ارزش سرباز در این نبرد در برابر COVID-19. خود را در حال آماده باش و محتاط می تواند کمک به lakhs دیگر زندگی” ساعت مودی توییتی.

به عنوان خوانده شده | تعطیلی کامل قطار مسافری خدمات تا 31 مارس

در دهلی به جز برخی از وسایل نقلیه خصوصی و اتوبوس جاده ها خالی شد و احساس آرامش در غالب معمولا شلوغ کننوقت محل. در برخی از جیب پلیس دهلی می تواند دیده می شود ارائه گل به مردم در خیابان و درخواست آنها را به ماندن در خانه.

Janata مقررات منع رفت و آمد در احمدآباد. (اکسپرس عکس توسط جاوید رجا)

این ‘Janata حکومت نظامی’ تماس دریافت یک پاسخ خوب در ماهاراشترا که گزارش شده حداکثر موارد مثبت در 64 با توجه به وزارت بهداشت. غربی و شرقی اکسپرس بزرگراه های دریایی درایو و حومه و قطار و ایستگاه و تاسیسات بمبئی بودند ترک کردند.

دولت پیشنهاد کرده است تا در روز شنبه به اطلاع مردم است که تنها کسانی که درگیر در خدمات ضروری خواهد بود مجاز به سفر در قطار محلی که بیش از حد پس از چک کردن هویت خود مقالات.

وزیر Uddhav Thackeray در حال حاضر دستور تعطیلی کامل دفاتر و فروشگاه ها به استثنای خدمات ضروری در بمبئی شهرستانها در بمبئی شهری منطقه پونا پیمپری-چینچواد و ناگپور از نیمه شب جمعه تا 31 مارس است.

پلیس به عنوان دیده می شود در طول این مستند در سرمایه های ملی. (اکسپرس عکس Renuka پوری)

در Madhya Pradesh, علاوه بر چهار ولسوالی Jabalpur ریوا, سوني و Narsinghpur شده اند که در زیر قرار داده شده lockdown کنار مغازه ها و eateries باقی مانده بسته شده است. همین وضعیت در احمدآباد گجرات سورت وادودارا و راجکوت.

کانون توریستی گوا به دنبال منع رفت و آمد تماس با مردم در خیابان ها و سواحل متروک است. گوا کلیسا لغو آن یکشنبه توده ها در سراسر کشور ساحلی برای جلوگیری از ازدحام.

تامیل نادو نیز به متوقف مجازی و دولت تمدید Janata مقررات منع رفت و آمد تا ساعت 5 صبح روز دوشنبه. اما وجود خواهد داشت بدون نوار در خدمات ضروری است.

کلکته می پوشد یک ترک نگاه در روز یکشنبه. (اکسپرس عکس شاشی Ghosh)

Odisha راجستان بیهار و Chandigarh اعلام کرده اند یا کامل یا جزئی مستند تا پایان ماه. هوایی مانند GoAir نیلی و Vistara را محدود عملیات داخلی در روز یکشنبه.

دو مرگ و میر گزارش شده از Bihar, Maharashtra

در یکشنبه, Bihar در گزارش اول خود را coronavirus مرتبط با مرگ پس از 38 سال با زمینه ای مزمن کلیوی عوارض گذشت در پتنا بیمارستان. مرد ساکن مونگر حال بازگشت از قطر در فوریه 20 و بستری شد در پتنا بیمارستان پس از او نشان داد علائم COVID-19.

Two more deaths reported from Bihar, Maharashtra یک شهروند پیاده گذشته یک بسته فروشگاه در Ludhiana. (اکسپرس عکس Gurmeet سینگ)

در آنچه که می تواند مورد جامعه انتقال منجر به مرگ 63 سال مشکوک به علائم آنفولانزا در گذشت در بمبئی. 63 ساله که هیچ سفر خارجی تاریخ تا به حال شرایط اساسی از دیابت و فشار خون بالا و بيماری های ايسکميک قلبی.

انسان توسعه یافته علائم حدود 13 روز پیش پس از بازگشت او از سورت و بستری در بیمارستان در 19 مارس ، او توسعه یافته سندرم زجر تنفسی حاد و قرار شد در یک پشتیبانی می کند. “تا کنون ما هیچ چیزی یافت نشد. بدون تماس” یک دولت رسمی گفت. همسر خود را نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 شده است و همچنان بستری در Kasturba بیمارستان.

در اینجا سریع coronavirus راهنمای برای شما به ماندن بگیرید به روز شده: که همه باید آزمایش Covid-19 و هنگامی که? | چگونه شما باید قرنطینه خودتان ؟ | چگونه اغلب (و چگونه) شما باید به تمیز کردن خانه خود را ؟ | چه Janata مقررات منع رفت و آمد اعلام شده توسط PM مودی? | که محدود از آمدن به هند و از کی ؟ | چه مدت می تواند ویروس های زنده بر روی سطوح و یا در هوا در اطراف شما ؟ | هنوز هم بیشتر Coronavirus Q&A توضیح داده شده در اینجا

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>