Coronavirus: در راجستان درایو 75,000 سلامت کارگران را پوشش 23 لاخ خانه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط عمیق Mukherjee | جیپور | منتشر شده در تاریخ: مارس 26 سال 2020 2:17:07 am

coronavirus, india lockdown, Coronavirus, Coronavirus outbreak, COVID 19, social distancing, coronavirus rajasthan, rajasthan healthcare workers, rajasthan corona cases, Indian express مقامات می گویند بیش از 30 لاخ مردم شده اند به نمایش در آمد تا کنون در سراسر کشور. (اکسپرس عکس)

در داخل دفتر خود در وزارت امور خارجه دبیرخانه Rohit Kumar Singh flips از طریق یک پوشه کاغذ ورق لیست 43 امتیاز برای مقابله با شیوع کروناویروس در راجستان.

از فرودگاه غربالگری برای جداسازی نظارت صفحه اصلی نظارت به قرنطینه امکانات و هماهنگی با مناطق اینتر-بخش رابط — پوشه یک تاسیسات برای سینگ که اضافی است دبیر کل در این دولت در بخش بهداشت و درمان در عجله حاوی ویروس است.

“وجود دو جنبه پیشگیری و پاسخ پس از پیدا کردن یک مورد مثبت. که در آن ما نمره بهتر از دیگران است پیشگیری ، ما باید روت 75,000 سلامت کارگران و کارکنان پرستاری از تمام مناطق از طریق ویدئو کنفرانس. آنها را تحت پوشش بیش از 23 لاخ خانه تا به حال,” او می گوید.

وزارت بهداشت و درمان نیز با استفاده از یک برنامه — در حال حاضر در ژونژونو و بیلوارا از مناطق که در آن موارد مثبت گزارش شد — برای پیگیری آن قرنطینه در خانه. “آنها قادر به وارد کردن اعضای حیاتی و موثر بدن خود را روزانه در برنامه است که کمک به بخش نگه داشتن یک برگه در وضعیت خود می گوید:” سینگ.

از 38 موارد ثبت شده در کشور تا کنون سه ترخيص شدند و پس از درمان اگر چه یکی از آنها یک توریستی که اجرا شد ترکیبی از خط دوم ضد HIV دارو فوت کرد بعد پس از ایست قلبی.

هم زمان با چهارمین مورد گزارش شد — 24-year-old man who فرود در جیپور از اسپانیا از طریق دهلی نو در آوریل 13 — سینگ می گوید دولت پیشگیرانه ساز شد به طور کامل در محل.

“ما اولین واکنش به تماس با مقامات فرودگاه به مسافر لیست پرواز که در آن او تا به حال سفر به جیپور. ما همچنین هشدار هواپیمایی و مقامات در فرودگاه دهلی نو. ما مشخص شده کسانی که نشسته در دو طرف بیمار تا سه کرسی های دور به عنوان در معرض خطر افراد,” او می گوید.

آنچه به دنبال آن بود “عملیات گسترده” توسط گروه ردیابی کردن کسانی که در تماس با بیمار و غربالگری صدها نفر از مردم در نزدیکی خانه اش در یک محله شلوغ در جیپور.

ظرف 24 ساعت آینده یک تیم از پزشکان و سلامت کارگران و دانشجويان پرستاری بود به نمایش در آمد تقریبا تمام خانه های واقع در عرض 3 متر از بیمار اقامت.

“ما شروع غربالگری خانه در شب مارس 13 خود و آمد به می دانم که وجود دارد و دو خدمتکار و یک سرپرست در خانه خود را. پس از آن ما شروع به جمع آوری اطلاعات در مورد خانه های دیگر که در آن این افراد رفت و خانواده خود را. مشخص شد که بیمار آمده بود در تماس نزدیک با 12 نفر است. همه آنها را قرنطینه در خانه می گوید:” Dr Narottam شارما رئیس پزشکی و سلامت افسر جیپور.

به گفته دکتر راوی Prakash Sharma, اضافی, مدیر بهداشت روستایی بیش از 30 لاخ مردم شده اند به نمایش در آمد تا کنون در سراسر کشور.

در حالی که موارد آلوده در حال درمان در سوائی مرد سینگ بیمارستان در جیپور انزوا بخش ایجاد شده در راجستان دانشگاه علوم سلامت برای کسانی که در زیر مشاهده است. برای هر مثبت در مورد سلامت اداره آماده کرده است یک نمودار جریان و یک پرونده برای تماس با-ردیابی.

در حال حاضر وجود دارد شش امکانات در کشور — عمدتا در بخشی ستاد — که می توانید انجام آزمون.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: در حال سیگاری ها در معرض خطر شکل coronavirus? | می توانید ویتامین C در پیشگیری یا درمان عفونت کروناویروس? | دقیقا همان چیزی است که جامعه گسترش coronavirus? | چه مدت می تواند به Covid-19 ویروس زنده ماندن در یک سطح است ؟ | در میان این مستند چه مجاز چه ممنوع است ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>