Coronavirus: در مسابقه برای ردیابی تماس در کرالا کانون یک زن و شوهر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Shaju فیلیپ | تریواندروم | منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020 3:59:12 am

coronavirus, coronavirus in india, coronavirus india cases, india coronavirus cases, kerala coronavirus cases, coronavirus kerala, coronavirus cases india count, coronavirus latest news, coronavirus death toll, Dr Sethulakshmi بخشی از هشت میدان تیم در زمین در Pathanamthitta; Dr Rajeevan در حال انجام تماس-ردیابی. (اکسپرس)

از انتشار یک نقشه مسیر در قالب یک نمودار جریان برای ردیابی هر فرد در معرض خطر کرالا عمومی بهداشت حرفه ای مسابقه در هفته گذشته شامل ذرات پس از سه عضو خانواده از ایتالیا از دست رفته coronavirus غربالگری در فرودگاه کوچی دو هفته پیش و صرف شش روز در خارج قبل از تست مثبت است.

در Pathanamthitta به تنهایی, که در آن خانواده بر اساس 876 اولیه و ثانویه مخاطبین ترسیم شد و در قرنطینه قرار داده شده در خانه ها و یا جداسازی مراکز.

بخوانید | مبارزه با ویروس: بسیاری از دست های پشت در هند مبارزه با کروناویروس

در قلب این “عملیات گسترده” در منطقه است که گزارش نه موارد تا کنون است که اتاق کنترل در حدود 30 پزشکان, روابط عمومی افسران و بهداشت کارگران در آخرین شمارش.

در خط مقدم درست است که یک زن و شوهر جوان هر دو دولت پزشکان: دکتر Amber Rajeevan که سازی قرارداد-ردیابی درایو و Dr S Sethulakshmi عضو یکی از هشت میدان تیم در زمین است.

“آن را مانند آماده سازی یک داستان مفصلی بافی در افراد و مکان ها. ما نمی توانیم هر گونه از دست رفته لینک کلیک کنید. ما تا به حال به مردم به خاطر یک لحظه خاص از یک روز خاص می گوید:” Rajeevan.

اما پس از آن او شده است وجود دارد قبل از. 33-او هماهنگ تماس با ما-ردیابی در ژانویه برای سه نفر از دانشجویان پزشکی که در بازگشت از چین در ووهان و آزمایش مثبت — همه دارند از بیمارستان مرخص شد.

آن را متفاوت این زمان هر چند او می گوید. این دانش آموزان قرار داده شده بود تقریبا بلافاصله در انزوا و 72 مخاطبین در گروه پرخطر عمدتا دانش آموزان دیگر از ووهان تا به حال پیش بینی شده است. “اما برای خانواده از ایتالیا صحبت کردن بیش از تلفن موثر بوده است. پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی من به جداسازی بخش و آرامی ایجاد رابطه با کمک یک روانشناس. نسخه خود را از سفر و تماس با تاریخچه به دست آمده بود. اما وجود دارد مقدار زیادی از لینک های از دست رفته و یا مناطق خاکستری به عنوان آنها به طور کامل نمی تواند خود را به یاد محل می گوید:” Rajeevan.

“این احساس که آنها مبتلا به یک بیماری است که هیچ واکسن است که آنها را وحشت زده. آنها هنوز در حال توصیه های حرفه ای برای دریافت آنها را به یاد تک تک, تماس,” او می گوید.

به عنوان هر یک از دست رفته با لینک ظهور, زمینه تیم در زمان بیش از پزشکان و کارکنان در مدارس ابتدایی و مراکز بهداشت محلی محلی و بهداشت کارگران است. گام دقیق آنها بررسی فیلم دوربین مدار بسته از مغازه های موسسات و فضاهای عمومی ملاقات هر مخاطب با قرار گرفتن در معرض داده های مشترک با پزشکان که واگردانی به بیماران برای تایید.

Sethulakshmi, 32 می گوید: “میدان تیم به رهبری توسط پزشکان را در چهار روز از legwork در Pathanamthitta به شناسایی مخاطبین و توصیه آنها را به باقی می ماند در انزوا”. در این مورد, این تیم هر یک شامل یک پزشک و یک تاریخ و سلامت بازرس یا پرستار و مددکار بهداشت مسلح با ورق گسترش لود شده بر روی تلفن همراه خود را.

“برخی حاضر به همکاری ترس از انزوا. اما ما تا به حال نیز آماده panchayat سطح لیستی از مخاطبین به طوری که بدن محلی می تواند آدرس های غیر پزشکی مورد نیاز از کسانی که در انزوا” او می گوید.

“در کرالا حتی مردمی سطح سلامت کارگران آموزش دیده اند در عفونت-روش های کنترل مهم است که برای به دست آوردن گواهینامه های کیفیت و اعتباربخشی برای بیمارستان های دولتی از جمله اصلی مراکز بهداشتی و درمانی (PHCs). این آموزش کمک زیادی,” او می گوید.

در مقابل شخصی بیش از حد آن شده است بی سابقه ماه برای زن و شوهر که دو سال از پسر. “در چند روز اول پس از موارد مثبت گزارش شد کل تیم در اتاق کنترل کار از 8 صبح تا 10 شب. امروزه ما در محل کار تا 7 بعد از ظهر می گوید:” Rajeevan.

Rajeevan با این نسخهها کار به عنوان دستیار جراح در بلور فوتونی در Nilakkal و اپیدمیولوژیک افسر اطلاعاتی. Sethulakshmi با این نسخهها کار در یکی دیگر از بلور فوتونی در Pathanamthitta منطقه.

با تماس با ما-ردیابی برای خانواده از ایتالیا تقریبا پیچیده دو پست-فارغ التحصیلان در جامعه پزشکی را تبدیل به یک ابتکار جدید در سطح منطقه: رسانه های جمعی و نظارت است. “ما پیگیری گزارش های خبری در مورد شیوع و رو به جلو آنها را به وزارت بهداشت برای اقدام در صورت نیاز می گوید:” Rajeevan. “بهداشت عمومی نگرانی اصلی ما است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>