Coronavirus: در پنجاب 200 تیم برای پیگیری کردن قرنطینه که dodging NRIs

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط انجو Agnihotri Chaba | Jalandhar | منتشر شده در تاریخ: مارس 24, 2020 8:24:44 pm

In Punjab, 200 teams to track down quarantine dodging NRIs پنجاب دیده است یک جریان NRIs پس از شیوع کروناویروس به خصوص در اروپا.

پنجاب تشکیل شده در حدود 200 تیم در دولت Doaba منطقه که زیادی غیر مقیم جمعیت برای پیگیری کردن NRIs که به خانه بازگشت به تازگی و اجتناب از خود شده است. تیم های ساخته شده از پرسنل پلیس, اعضای وزارت بهداشت و مدنی دولت.

این تیم وظیفه با ابتلا به قرنطینه داجرز و به زور آنها را با قرار دادن در صفحه اصلی قرنطینه. اعلامیه با دوره قرنطینه نیز در حال جا به جا در خارج از خانه های خود.

پنجاب دیده است یک جریان NRIs پس از شیوع کروناویروس به خصوص در اروپا.

این Doaba منطقه که شامل Jalandhar, Hoshiarpur, Nawanshahr و کپورتهلا مناطق دارای حدود 55 لاخ NRIs.

در Jalandhar, نزدیک به 75 تیم برقرار شده است در حالی که Nawanshahr و کپورتهلا مناطق را 26 و 63 تیم بود.

“ما 15 ایستگاه های پلیس و هر ایستگاه پلیس تشکیل شده 5-6 تیم و این تیم در حال کار با مقامات مدنی دولت” گفت: Jalandhar SSP Navjot سینگ محال است. او گفت که بسیاری از NRIs با آنان همکاری نمی کنند و “در حال اجرا پس از دیدن تیم ما”. روز یکشنبه چهار NRIs فرار کرده بود پس از دیدن پلیس قبل از دستگیر شدن.

این تیم در کپورتهلا نیاز به قرار دادن حدود 4000 NRIs. در Nawanshahr, که دارای بیشترین تعداد از coronavirus موارد در منطقه که تعداد نزدیک به 2000.

Deepika سینگ DSP بنگا (Nawanshahr) گفت که مقامات در حال گرفتن اطلاعیه های ساخته شده از ایجاد کرد gurdwaras برای اطلاع رسانی به مردم به دور از به تازگی NRIs تا خود را قرنطینه دوره است.

در Hoshiarpur تیم در حال کار دور ساعت برای nab این NRIs.

“در حالی که ما احترام به توانیر برادران آن زمان مراقب باشید که آن را بسیار مخاطره آمیز برای دیدار با آنها و آنها باید به دنبال سلامت پروتکل برای نجات خود و دیگران گفت:” معاون کمیسر, Nawanshahr, Vinay Bublani.

در امریتسار مدنی جراح Prabhdeep Johal گفت: “کسانی که قرار داده شده است در صفحه اصلی قرنطینه در حال بازدید از بستگان خود را. من صدها تماس است که افرادی که از خارج از کشور در حال نقض قوانین از خانه شده است. این شکایت در حال مصرف مقدار زیادی از زمان ما”.

بیش از 1600 نفر صفحه اصلی قرنطینه در امریتسار. بسیاری از آنها NRIs و اعضای خانواده خود را.

با Kamaldeep سینگ Brar در امریتسار

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>