Coronavirus تاثیر: توکیو 2020 المپیک torchlighting مراسم برگزار می شود و بدون…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

توکیو 2020 المپیک مشعل روشنایی مراسم باستانی المپیا خواهد بود که برای اولین بار در بیش از 35 سال برگزار شد بدون تماشاگر پس از برگزارکنندگان روز دوشنبه معرفی سخت تر اقدامات برای محافظت در برابر coronavirus. یونان کمیته ملی المپیک گفت: تماشاگران خواهد بود از مطالعه حذف شدند هر دو لباس تمرین در این سایت باستانی در روز چهارشنبه و به طور گسترده ای پخش مراسم در روز پنج شنبه.

این اولین بار از سال 1984 لس آنجلس بازی های المپیک است که این مراسم برگزار خواهد شد بدون هیچ گونه تماشاگران lounging در دامنه های پوشیده از چمن این ورزشگاه باستانی در کوچک Peloponesian هملت. در این مراسم برگزار شد — هر دو برای تابستان و زمستان بازی ها — معمولا جذب چند هزار تماشاگر از جمله یونانیان و بازدید کنندگان خارجی است.

“روشنایی مراسم مشعل المپیک انجام خواهد شد و بدون حضور تماشاگران و تنها 100 دعوت و معتبر مهمان” یونانی کمیته المپیک در بیانیه ای گفت. “لباس تمرین در تاریخ 11 مارس خواهد بود بسته به تماشاگران و رسانه ها است.”

مشعل المپیک روشن خواهد شد در المپیا در scaled-down مراسم در مارس 12 قبل از هفت روز رله است که در نقطه اوج با تحویل مراسم در یونان, در مارس 19. تعداد زیادی از مردم در داخل ورزشگاه باستانی نیز کاهش خواهد یافت و با تنها چند ده نمایندگان توکیو بازی از یک گروه از حدود 150 اجازه دسترسی به این مراسم است.

برگزارکنندگان نیز تعطیل مرکز مطبوعاتی پس از مراسم برای جلوگیری از جمع آوری بسیاری از مردم در یک محیط بسته خواهد شد و مرحله چهار لباس تمرین بدون حضور رسانه ها. توکیو در حال حاضر متوقف 340 کودکان از حضور در. یونان روز یکشنبه اعلام کرد دو هفته ممنوعیت رویدادهای ورزشی با تماشاگران و در زمینه سفر به آن تعداد از coronavirus موارد افزایش هفت تا 73. استان Ilia که المپیا بخشی است در میان مناطق کشور سخت ترین ضربه از coronavirus.

شهردار المپیا نوشته شده به کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ پیشنهاد به تعویق افتادن مراسم تا زمانی که ممکن است.

“خطر در مرحله مشعل روشنایی تنها با تعداد انگشت شماری از تماشاگران تعداد محدودی از مقامات و هیئت های ابری از ترس و نگرانی آسیب عظمت و اعتبار این رویداد” المپیا شهردار Giorgos Georgiopoulos گفت: در نامه خود.

“با حس مسئولیت شهرداری اقتدار تمام احزاب شورای شهر باستانی المپیا در جهت حفظ امنیت جهانی و درخشش این رویداد می پرسد کمیته بین المللی المپیک که مسئولیت منحصر به فرد از سازماندهی آن را به در نظر گرفتن امکان حرکت مشعل روشنایی مراسم به ماه مه این سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>