Coronavirus تاثیر: هند FIFA 2022 های مقدماتی جام جهانی به تعویق افتاد با توجه به COV…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند جام جهانی 2022 قطر و جام ملت های آسیا چین 2023 مشترک صلاحیت 2 دور مسابقات — که قرار بود در ماه مارس و ژوئن سال جاری شده اند به تعویق افتاد با توجه به ادامه گسترش coronavirus. هند بودند و زنجان به میزبانی قهرمانی آسیایی قطر در Kalinga ورزشگاه در Bhubaneswar در مارس 26. در ماه ژوئن آنها برنامه ریزی شده به بازی بنگلادش در داکا در 4 ژوئن و پس از آن میزبان همسایگان افغانستان در کلکته در ژوئن 9.

در نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) نوشت: ‘فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهد شد بحث در مورد جزئیات بیشتر از این به تعویق افتاد مسابقات و برقراری ارتباط به PMAs در دوره به دلیل.’

در ضمن قاره apex بدن بیشتر به ذکر است که بر اساس توافق متقابل به کشورهای مربوطه می توانید تصمیم بگیرید که به بازی به عنوان در هر مورد قبل از تصمیم برنامه باید ایمنی و نگرانی های بهداشتی مراقبت از هستند.

“PMAs هنوز هم ممکن است بازی مسابقات در ماه مارس و ژوئن سال 2020 بر اساس توافق دو جانبه ارائه ایمنی و بهداشت نگرانی از تمام افراد درگیر با استانداردهای مورد نیاز منوط به تایید قبل توسط فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا.”

“کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا همچنان به ارزیابی وضعیت و تصمیم بگیرید که آیا تغییرات بیشتر به برنامه از مقدماتی مشترک جام دور 2 مورد نیاز با هدف حفاظت از رفاه و سلامت همه افراد نگران” این بیانیه اضافه شده است.

هند دور دوستانه برابر تاجیکستان برنامه ریزی شده بود در مارس 31 نیز به تعویق افتاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>