Coronavirus تاثیر: AIFF تعلیق تمام مسابقات فوتبال از جمله من-لیگ برتر تا…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

همه هند فدراسیون فوتبال (AIFF) در روز شنبه به حالت تعلیق در تمام مسابقات فوتبال در تمام سطوح از جمله من لیگ تا 31 مارس به دلیل شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس. در بیانیه ای AIFF گفت: “پیوستن به مشاوره های صادر شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده و دستورات از چندین دولت دولت همه فوتبال فعالیت تحت نظارت AIFF اقامت معلق تا 31 مارس سال 2020 است.”

آن افزود: “همه هند فدراسیون فوتبال می داند و prioritises اهمیت سلامت انسان و زندگی, منطقه ای که AIFF هرگز سازش بر. AIFF را به سهام از وضعیت در آخرین هفته از ماه مارس و یک تصمیم مطیع دستورات از مقامات مربوطه در آن مقطع.”

انتشار متحده که تمام مسابقات مسابقات از 15 مارس معلق خواهد شد که به معنی هندی سوپر لیگ نهایی در روز شنبه بین woodland و ATK پیش خواهد رفت پشت درهای بسته.

Coronavirus شیوع منجر به اتر لغو و یا به تعویق افتادن بسیاری از رویدادهای ورزشی در سراسر جهان است. روز جمعه BCCI به تعویق افتاد نقدی غنی IPL تا 15 آوریل است.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>