Coronovirus همچنان به ویران با رویدادهای ورزشی به عنوان هند تا سال 2022 جام جهانی مقدماتی جام ملت های قطر برای برنامه ریزی مارس 26 در حال حاضر شده است به تعویق افتاد با توجه به گسترش این ویروس مرگبار است.

تمام هند فدراسیون فوتبال (AIFF) دبیر Kushal Das گفت PTI که بازی در برابر قهرمانان آسیا در Bhubaneswar است به تعویق افتاده و تاریخ جدید شناخته خواهد شد در هفته آینده.

“هند دیدار مقابل قطر به تعویق افتاده است. از آن خواهد شد بعد از این سال اما تاریخ جدید است که هنوز به تصمیم” Das گفت.

سوال در مورد وضعیت بازی در برابر افغانستان در ژوئن 9, او گفت:, “این مسابقه نیز به تعویق افتاد.” Das گفت: تاریخ جدید هند باقی مانده مقدماتی جام جهانی مسابقات شناخته خواهد شد در طول یک جلسه بین کنفدراسیون فوتبال آسیا و AIFF مقامات در دهلی نو در روز سه شنبه.

“در این جلسه بحث در مورد تاریخ جدید این مسابقات علاوه بر مسائل دیگر” او گفت:.

فوتبال جهان حاکم بدن FIFA و بدن کنفدراسیون فوتبال آسیا به حال پنج پیشنهاد به تعویق انداختن همه آینده 2022 جام جهانی و 2023 جام ملت های آسیا مقدماتی جام با در نظر گرفتن افزایش coronavirus تهدید.

“برای هر دو FIFA و AFC رفاه و سلامت همه افراد درگیر در مسابقات فوتبال باقی مانده بالاترین اولویت و به عنوان یک پیشنهاد رسمی برای به تعویق انداختن آینده در مسابقات آسیایی جام جهانی 2022 و جام ملت های آسیا 2023 مقدماتی در حال حاضر خواهد شد به اشتراک گذاشته مربوط به انجمن های عضو” FIFA تا به حال در بیانیه ای گفت.

در حال حاضر از جام جهانی مشاجره پس از شکست به پیروزی در یک بازی هند نیز برنامه ریزی شده به بازی مقابل بنگلادش (4 ژوئن در داکا) و افغانستان (9 ژوئن در کلکته).

فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا گفته بود که آنها را به ارائه به روز رسانی بر روی این وسایل در روزهای آینده.

این تیم هند بود که برای شروع یک اردوگاه تحت سر مربی ایگور Stimac در Bhubaneswar از دوشنبه اما در حال حاضر لغو شده است.

“اردوگاه در حال حاضر لغو شده است. وجود دارد هیچ نقطه ای از این اردوگاه به عنوان دیدار مقابل قطر به تعویق افتاده است” یک منبع در AIFF گفت.

اگر چه آبی ببر خود را از دست داده 2022 مقدماتی جام جهانی به عمان در گواتی نگهداری آنها شانس خود را برای زنده پس از برگزاری قهرمانان آسیا در قطر به تساوی بدون گل در دوحه. اما در آخرین دقیقه به تساوی مقابل بنگلادش و افغانستان به دنبال باریک 0-1 دور دست دادن به عمان قرار داده و آنها را از نظر دور بعدی اسکله.

هند در حال حاضر به دنبال به واجد شرایط برای 2023 جام ملت های آسیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im