Coronavirus تاثیر: هند نیش ترمزی میزند از تیراندازی جام جهانی در قبرس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

National Rifle Association of India (NRAI) تصمیم گرفته است به جلو و از تیم هند از ماه مارس 4-13 فدراسیون بین المللی ورزش تیراندازی (ISSF) تفنگ ساچمهای جام جهانی در نیکوزیا, قبرس با توجه به رمان coronavirus را بترساند.

عضو تیم ملی, آموزش اینجا را در Dr Karni سینگ تیراندازی محدوده تایید توسعه است. “همانطور که از در حال حاضر ما در حال رفتن به عنوان رزرو هتل و بلیط هوا لغو شده اند” عضو گفت.

بورس حضور در این اردوگاه آغاز شده است که فوریه 21, رفت و از طریق روال آموزش در صبح روز جمعه اما یه نکته در مورد خروج در بعد از ظهر. اولین دسته از بورس قرار بود به ترک قبرس در مارس 2.

یک سکو در پایان این فصل برای اولین بار رقابت های جهانی را روشنتر هند دام تیم شانس بدست آوردن رنکینگ جهانی امتیاز و پس از آن تبدیل شدن به واجد شرایط برای کسب فردی سهمیه المپیک جایی در پایان ممکن است. به عنوان در هر ISSF المپیک صلاحیت قوانین بالاترین-رتبه ورزشکار هنوز واجد شرایط در هر رویداد ارائه شده نگران ملی فدراسیون ندارد سهمیه در محل خاص که رویداد اهدا خواهد شد یک اسکله.

“ما تا به حال شانس خوبی به عنوان کسانی که در سازمان ملل که در حال حاضر موفق به کسب سهمیه مکان نیست آینده” گفت: یک تله تیرانداز در اردوگاه.

تمرکز در حال حاضر در راهپیمایی 15-26 جام جهانی اینجا را در Dr Karni سینگ محدوده عکسبرداری. “عملکرد در back-to-back جام جهانی را انجام وزن بیشتر و افزایش شانس برنده شدن اسکله برای بازی های المپیک. از آن خواهد شد بیشتر به چالش کشیدن از آنجایی که ما نمی در نظر گرفتن بخشی در قبرس برای کسب سهمیه از محل در حال حاضر” گفت: یکی از اکشن در اردوگاه.

هند موفق به کسب 15 سهمیه اماکن از جمله دو در مردان skeet. هر یک ملی فدراسیون ورزش اختصاص داده شده و دو سهمیه در هر رویداد و سهمیه بندی مکان ها برای کشور و نه فردی. اما trap team (مردان و زنان) برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی نیست قادر به گرفتن این فرصت را نه در سال 2018 المپیک تحصیلی دوره و یا در 2019 چرخه که به این نتیجه رسیدند با آسیایی, تیراندازی قهرمانی در دوحه در نوامبر است.

زنان دام تیم شامل Shreyasi سینگ سیما تومار و Rajeshwari Kumari در حالی که Kynan, Chenai, Prithviraj Tondaiman و چاشنی تیرانداز Manavjit سینگ Sandhu برداشت شد برای این سمت پس از ملی انتخاب محاکمه.

Ganemat Sekhon, Darshna Rathore و Areeba خان انتخاب شدند برای زنان skeet تیم. Angadvir Singh Bajwa و بصیر احمد خان موفق به کسب سهمیه اماکن در ماه نوامبر زمین شد مصرف قبرس رویداد به عنوان بخشی از آماده سازی برای بازی های المپیک. Gurjoat Khangura سوم تیرانداز در این تیم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>