Coronavirus تاثیر: AIBA لغو انجمن اروپا در ایتالیا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بین المللی انجمن بوکس (AIBA) در روز پنج شنبه لغو اروپا پا از آن قاره فروم در ایتالیا با استناد به رمان شیوع کروناویروس در آن کشور است. انجمن برنامه ریزی شده بود برگزار می شود در روز شنبه در آسیسی که در آن هند بوکس در حال حاضر تیم های شرکت کننده در یک اردوگاه آماده سازی برای ماه آینده المپیک مقدماتی در اردن. “برنامه ریزی شده برای ماه فوریه 29th, در آسیسی ایتالیا, AIBA, انجمن اروپا 2020 لغو شده است با توجه به COVID-19 (coronavirus). این تصمیم گرفته شده توسط AIBA رهبری در بهترین منافع نمایندگان” AIBA, رییس جمهور موقت دکتر محمد Moustahsane در بیانیه ای گفت.

“Coronavirus شیوع در ایتالیا بدتر و ایتالیا تا کنون بیشترین تعداد coronavirus موارد در اروپا است. علاوه بر ایتالیا تحمیل سختگیرانه قرنطینه محدودیت در برخی از مناطق که می تواند در هفته گذشته” به آن اضافه شده است.

هند بوکسورهای در حال برنامه ریزی برای پرواز از ایتالیا در روز جمعه. Moustahsane گفت AIBA را سازماندهی فروم بعد از آن در سال “زمانی که وضعیت در اروپا بهتر می شود.”

“من امیدوارم که شما و خانواده خود را سالم بماند و coronavirus ریشه کن خواهد شد به زودی. سلامت خود را اولویت ما است و ما انجام خواهد داد این فروم زمانی که شرایط در حال بهتر” Moustahsane گفت: در ارتباط به ملی فدراسیون. آسیسی یک تپه در شهر مرکزی ایتالیایی منطقه اومبریا. از شیوع کروناویروس در ایتالیا تا کنون تحت تاثیر شمال منطقه لمباردی, ترک 12 کشته و 400 آلوده.

یازده ایتالیایی شهرهای — 10 در لومباردی و یکی در شمال شرقی منطقه ونتو — که قرار است تحت یک مستند با توجه به گزارش های رسانه ها. AIBA قاره انجمن به معنای “متحد ملی فدراسیون از طریق گفت و گو”. انجمن اجازه می دهد تا برای جلسات بین NF رئیس جمهور و دبیران به طور کلی به بحث و حل و فصل همه مسایل داخلی و مشکلات دو جانبه.

هدف این است که به بحث در مورد AIBA اصلاحات و آینده سازمان است که محروم از حق به انجام مقدماتی به عنوان به خوبی به عنوان مهمترین رویداد توکیو المپیک توسط کمیته بین المللی المپیک (IOC). کمیته بین المللی المپیک به ذکر اتهام های مالی و اداری و سوء مدیریت در AIBA برای تصمیم گیری آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>