Coronavirus آلوده 80,000 در سطح جهان باعث 2,700 مرگ و میر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ویروسی شیوع آغاز شد که در چین آلوده کرده است بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان. سازمان بهداشت جهانی به نام بیماری COVID-19 با اشاره به منشاء آن در اواخر سال گذشته و کروناویروس که باعث می شود.

آخرین آمار و ارقام گزارش شده توسط هر دولت اقتدار بهداشت که از روز شنبه در پکن:

— چین: 2,715 مرگ و میر در میان 78,064 موارد بیشتر در مرکز استان هوبئی

— دلار هنگ کنگ: 81 موارد مرگ و میر 2

— ماکائو: 10 مورد

— کره جنوبی: 1,146 موارد مرگ و میر 11

— ژاپن: 860 موارد از جمله 691 از کروز کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما 4 مورد مرگ

— ایتالیا: 323 موارد مرگ و میر 11

— ایران: 95 موارد مرگ و میر 15

— سنگاپور: 91 موارد

— تایلند: 37 مورد

— ایالات متحده: 57 مورد

— تایوان: 31 موارد مرگ 1

— استرالیا: 23 مورد

— مالزی: 22

— بحرین: 17

— ویتنام: 16 مورد

— آلمان: 17

— امارات متحده عربی: 13 نفر

— انگلستان: 13

— فرانسه: 14 موارد مرگ 1

— کانادا: 11

— کویت: 11

— عراق: 5

— فیلیپین: 3 مورد مرگ 1

— هند: 3

— اسپانیا: 6

— روسیه: 2

— اسرائیل: 2

— عمان: 2

— اتریش: 2

— لبنان: 1

— بلژیک: 1

— نپال: 1

— سریلانکا: 1

— سوئد: 1

— کامبوج: 1

— فنلاند: 1

— مصر: 1

— الجزایر: 1

— افغانستان: 1

— کرواسی: 1

— سوئیس: 1

چین

چین عظیم محدودیت های مسافرتی خانه-به-خانه چک گنده جداسازی بخش و مستندات از تمام شهرستانها خریداری جهان با ارزش زمان برای آماده شدن برای گسترش جهانی ویروس جدید. این گزارش یکی دیگر از 406 مورد از این ویروس جدید همراه با 52 اضافی مرگ همه آنها در سخت ضربه هوبئی استان و تمام اما 10 در مرکز شهر ووهان.

کره جنوبی

کره جنوبی, این کشور با بزرگترین شیوع کروناویروس در خارج از سرزمین اصلی چین گفت: در مجموع مورد از این ویروس تا به حال شروع به پریدن کرد به تقریبا 1,150. ارتش آمریکا می گوید یکی از سربازان مستقر در کره جنوبی آزمایش مثبت برای یک ویروس جدید برای اولین بار در ایالات متحده خدمات عضو آلوده شدن.

ژاپن

ژاپن ثبت کرده است سوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در سطح جهانی که در 860. این 860 موارد عبارتند از: 691 مسافر و خدمه از الماس شاهزاده خانم. چهار سابق مسافران در کشتی از دست داده اند و بیش از ده نفر بودند که تخلیه توسط کشورهای خود را بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. شش مقامات دولتی درگیر در قرنطینه تلاش نیز بیمار شد. در میان coronavirus شیوع یک سخنگوی دولت ژاپن روز چهارشنبه گفت: کمیته بین المللی المپیک و محلی برگزار می رویم به عنوان برنامه ریزی شده با بازی های المپیک توکیو با وجود تهدید.

اروپا

در ایتالیا مدنی حفاظت از مقامات ایتالیا می گویند تعداد ویروس موارد در کشور با افزایش 100 یا 45 درصد در یک دوره 24 ساعته وجود دارد و در حال حاضر شده است در مجموع 10 مرگ و میر. دیگر اروپایی سوئیس و اتریش و کرواسی را تایید کرده اند خود را برای اولین بار COVID-19 نفر در کشور خود را که شامل افرادی که به تازگی از سفر از ویروس-آمار بخش هایی از همسایه ایتالیا.

قابل حمل غلاف راه اندازی شده اند در بریتانیا بیمارستان است که خواهد شد مورد استفاده برای ارزیابی افراد مشکوک به عفونت در حالی که نگه داشتن آنها را جدا از دیگران است. فرانسه یک تست سریع برای ویروس و به اشتراک گذاشته شده آن با کشورهای فقیر. مقامات آلمانی در حال تاکید بر “آداب عطسه” روسیه و غربالگری افراد در فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و کسانی که سوار حمل و نقل عمومی.

ایالات متحده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس مشاور اقتصادی گفت: کروناویروس جدید تحت کنترل در ایالات متحده حتی به عنوان دولت بالا بیماری مبارزان هشدار آمریکایی ها به آماده شدن برای یک شیوع در اینجا. مخلوط پیام آمد که بازار سهام سقوط یک دوم مستقیم روز و قانونگذاران از هر دو حزب سیاسی مورد سوال که آیا کاخ سفید درخواست برای $2.5 میلیارد دلار در, ویروس, پاسخ, بودجه خواهد بود به اندازه کافی برای آماده سازی ملت

هند

هند به وزارت بهداشت شده است فریم گام به گام توسط به گام دستورالعمل برای مقابله با انتقال پایدار خواهد شد که گردش به 250.000 شوراهای روستا هستند که اساسی ترین واحد این کشور وسیع دولت.

ایران

رئیس دولت ایران در کارگروه coronavirus که خواست عمومی نمی افتاد در مورد گسترش آن دارای آزمایش مثبت برای بیماری خود را. تنها یک روز پیش یک سرفه و به شدت عرق کردن ایرج Harirchi گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری در تهران گفت: “وضعیت تقریبا پایدار در کشور است.” Harirchi خود را نوشته شده در ویدئو آنلاین گفت که او مبتلا به کروناویروس بود و قرنطینه خود را در خانه. او وعده داده است که مقامات می تواند این ویروس را تحت کنترل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>