Coronavirus: گجرات گسترش مستند تا مارس 25

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | احمدآباد | منتشرشده: مارس 22, 2020 4:17:21 pm

coronavirus, coronavirus gujarat, gujarat shutdown, gujarat janta curfew بیش از 300 مورد از coronavirus ثبت شده در سراسر کشور تا کنون.

به گجرات دولت تمدید Janata حکومت نظامی آغاز شد که در روز شنبه, مارس 25 در چهار شهر بزرگ احمدآباد وادودارا راجکوت و سورات. این تصمیم اعلام شد در پایان سطح بالا جلسه بررسی برگزار شد شنبه “به دستگیری گسترش این ویروس در گجرات که رسیده بود دوم و سوم مرحله به دنبال در سراسر جهان روند” یک دولت آزادی گفت.

وزیر Vijay Rupani و معاون وزیر Nitin پاتل ریاست جلسه اصلی کمیته تشکیل شده در روز جمعه در پی COVID19 موارد رویه در دولت است.

دولت اعلام کرد که محرومیت شیر و سبزیجات و میوه ها, مواد غذایی, ماده, فروشگاه, پزشکی, فروشگاه, داروخانه, درمانگاه, آزمایشگاه, تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و بهداشتی-خدمات مرتبط دیگر مغازه ها و مراکز بسته باقی خواهد ماند در چهار شهرستانها تا مارس 25, شامل جمعیت.

دیگر “خدمات ضروری” است که ادامه دارد و شهرداری و شرکت ها panchayat, برق, خدمات, شرکت های بیمه, اینترنت مخابرات و موار, بانک, خودپرداز, بانک, پاکسازی خانه بورس سهام و کالاهای اساسی’ godowns. دیگر “بسیار ضروری خدمات” است که اجرا خواهد شد در طول این روزها در راه آهن و حمل و نقل و بنزین پمپ های تامین آب و فاضلاب رسانه ها و اخبار مقالات eatables, جیره, داروهای کنترل آفات و سایر ارائه دهندگان خدمات ضروری و مغازه ها و سازمان های متصل به e-commerce.

همچنین تصمیم گرفته شد که کارکنان از کلاس های 2 تا 4 از ادارات دولتی تابلوهای شرکت های محلی و خود بدنه دولت کار خواهد کرد در 50 درصد ظرفیت بر اساس چرخشی. این قابل اجرا خواهد بود به کسانی که کار ضروری و اضطراری و خدمات به طور مستقیم در ارتباط با کنترل عفونت کروناویروس.

1200 تخت جداسازی بخش در بیمارستان مدنی در احمدآباد برای coronavirus درمان آغاز خواهد شد عملیات از روز شنبه حتی به عنوان دولت اعلام کرد ‘عفونت بیمارستان های جداسازی’ با 250 تخت برای هر راجکوت و وادودارا و 500 تخت بیمارستان برای سورت.

این جلسه با حضور دبیر کل آنیل Mukim اصلی وزیر به سانتی متر K Kailasnathan اضافی دبیر کل(درآمد) Pankaj Kumar, ACS (توسعه شهری) Mukesh پوری اصلی دبیران MK دس و Jayanti راوی و دیگران. ,

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>