Coronavirus رشد در هند خطی نمی نمایی بسیار بهتر از ایالات متحده و بریتانیا می گوید…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت در روز پنج شنبه گفت که coronavirus رشد در هند است بیشتر یا کمتر خطی و نمایی با توجه به موفقیت استراتژی های خاص و این کشور تا به حال شانس خیلی بهتر از کشورهای توسعه یافته مانند ایالات متحده و بریتانیا در این تعداد. مرکز نیز اشاره کرد که این کشور بهبود نرخ covid موارد رو به افزایش بوده است به طور پیوسته برای رسیدن به نزدیک به 20 درصد با 4,257 نفر از مجموع 21,393 عفونت درمان شده است تا کنون از جمله 388 که درمان شد دیروز.

یک تجزیه و تحلیل از هند را مهار استراتژی ارائه شد در طول جلسه توجیهی روزانه توسط مقامات بهداشت و وزارت خانه که آن هم با حضور یک مقام رسمی از قدرت گروه های ایجاد شده برای کانالیزه کشور در پاسخ به سرایت.

مقامات دولت با اشاره به یکی دیگر از توسعه مثبت در علاوه بر این هشت نام جدید به لیست مناطق سراسر کشور که در گزارش جدید هر coronavirus مورد در 14 روز گذشته. لیست این منطقه در حال حاضر دارای عقاید 78 گفت: Lav Agarwal, مشترک, وزیر, بهداشت, وزارت.

او اضافه کرد که در مجموع 1409 مثبت دیگر coronavirus موارد گزارش شده در 24 ساعت گذشته در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 16,454.

یک عضو یکی از قدرت گروه های تشکیل شده به طرح پیاده سازی و هماهنگ هند در پاسخ به همه گیری گفت که آخرین 30 روز ملی مستند نشان می دهد که هند را مهار تلاش موفق شده اند تا حد زیادی.

“ما شده اند قادر به برش انتقال به حداقل رساندن گسترش و افزایش دو برابر شدن نرخ. ما نیز قادر به به طور مداوم به سطح شیب دار تا ما تست و استفاده از این زمان برای آماده سازی خود را برای چالش های آینده این ویروس ممکن است در حال حاضر” این مقام گفت.

او افزود که درصد موارد مثبت vis-a-یعنی تعداد آزمایشات انجام شده مانده است تقریبا همان در طول 30 روز گذشته در هند است که پیشنهاد شده بود که هیچ نمایی پرش در عفونت.

“رشد ویروس شده است بیشتر یا کمتر خطی و نمایی با توجه به برخی از استراتژی است که کمک کرده اند هند شامل گسترش به یک سطح خاص,” او گفت:.

HT راهنمای Coronavirus COVID-19

این مهم است که توجه داشته باشید که هر دو تعداد آزمون ها و موارد مثبت افزایش یافته است در ماه گذشته.

این مقام گفت که هند به مراتب کمتر از تعداد موارد مثبت در هر 5 لاخ آزمایشات انجام شده در مقایسه با ایتالیا و انگلستان و آمریکا و اسپانیا. او اضافه کرد که کره جنوبی یکی از عمده کشور است که انجام داده بود حتی بهتر از هند در آن پارامتر است.

ریختن بیشتر نور در مهار استراتژی رسمی دولت گفته است که هند با موفقیت غیر متمرکز در پاسخ به این ویروس توسط طناب زدن در بخش خصوصی و توانمند سازی مناطق در خط مقدم مبارزه با بیماری.

“ما گسترش این تست پایه, گسترش, آزمون های پایه و ما باید با بسیج همه منابع در دامنه های عمومی و خصوصی. ما باید غیر متمرکز پاسخ ما به کروناویروس توسط بسیج خصوصی و بخش خصوصی است. ما خواهد شد گسترش آزمایش ما بیشتر به سطح بسیار بالاتری در این روز آمده است” این مقام گفت.

او افزود که دولت اولین هدف استراتژیک است به اطمینان حاصل شود که مردم مجبور به مراجعه به بیمارستان برای درمان coronavirus و آن را از طریق اجتماعی فاصله, مستند و مراقبت از سالمندان.

دولت هدف دوم او گفت: برای ایجاد زیرساخت های کافی و مرکز درمانی برای هر کسی است که به مراجعه به بیمارستان برای Covid مراقبت.

برای Coronavirus به روز رسانی های زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>