Coronavirus: دولت می پرسد: شهروندان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به سنگاپور

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده: فوریه 22, 2020 3:59:16 pm

مسافران با پوشیدن ماسک در احتیاط از شیوع کروناویروس در حال تصویر در یک قطار در طول رفت و آمد صبح در سنگاپور فوریه 18 سال 2020 است. ایسنا

در پیشبرد برای سفر مشورتی صادر شده پیش از آن در پی مرگبار coronavirus شیوع دولت روز شنبه با توصیه به شهروندان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به سنگاپور.

همچنین گفت: غربالگری در فرودگاه ها در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای پرواز مسافران به هند از نپال و اندونزی ویتنام و مالزی از دوشنبه.

در حال حاضر مسافران از چین, هنگ کنگ و تایلند و کره جنوبی و سنگاپور و ژاپن به نمایش در 21 تعیین شده فرودگاه در کشور است که ممکن است قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus.

تصمیم گرفته شد در طول یک جلسه بررسی ریاست کابینه وزیر به سهام را از وضعیت اقدامات انجام شده و آمادگی متحده و UTs در خصوص مديريت رمان coronavirus (COVID19) در اینجا در شنبه اتحادیه هیت وزارت گفت.

“در پیشبرد به سفر مشورتی صادر زودتر به شهروندان توصیه می شود برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به سنگاپور” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

به عنوان در تاریخ 21,805 مسافر آورده شده است جامعه تحت نظارت است. علاوه بر این 3,97,152 پرواز مسافران و 9,695 مسافران در بنادر دریایی شده اند نمایش می دهد.

پس از یک بررسی دقیق در علاوه بر این به غربالگری به عنوان در اوایل مشاوره های جهانی غربالگری در فرودگاه ها در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای پرواز از کاتماندو اندونزی ویتنام و مالزی از دوشنبه وزارت گفت.

دبیر از وزارت بهداشت و درمان حمل و نقل هوایی داخلی دفاع و اطلاعات و پخش DG AFMS و نمایندگان از امور خارجی وزارت, امور, وزارت, اداره, مهاجرت, ITBP و ارتش نیز حضور داشتند در این نشست بیانیه ای گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>