Coronavirus موجود در خلط مدفوع از بيماران مبتلا به منفی Covid-19 حلق…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پزشکان چینی پیدا کرده اند رمان coronavirus در خلط و مدفوع نمونه از برخی از بیماران مبتلا به منفی حلق سواب برای COVID-19.

مطالعه منتشر شده در مجله Annals of Internal Medicine یافت که برخی از بیماران مثبت در زمان واقعی فلورسانس واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) آزمون نتایج جستجو برای SARS-CoV-2 در خلط یا مدفوع پس از سواب حلق منفی شد.

حلق سواب به طور گسترده ای استفاده می شود برای تعیین تناسب برای یک بیمار ترخیص از بیمارستان و اینکه آیا جداسازی همچنان مورد نیاز گفت: محققان از مرکز پزشکی دانشگاه در چین است.

این یافته ها افزایش نگرانی در مورد اینکه آیا بیماران مبتلا به منفی سواب حلق واقعا ویروس رایگان و یا اگر نمونه برداری از بدن اضافی سایت ها ممکن است مورد نیاز.

پزشکان صورت گذشته نگر شناسایی یک نمونه از بیماران بستری در پکن Ditan بیمارستان با تشخیص COVID-19 زوج و RT-PCR تست سواب حلق با هم خلط یا مدفوع.

در میان 133 بیماران بستری با COVID-19 از 20 ژانویه تا فوریه 27, 2020, محققان شناسایی 22 اولیه و یا پیگیری خلط مثبت یا مدفوع نمونه زوج با یک پیگیری منفی حلق نمونه.

RT-PCR مثبت برای سارس-CoV2 از خلط و مدفوع دیده می شد تا به 39 و 13 روز و به ترتیب پس از به دست آمده حلق نمونه ها منفی بودند.

محققان هشدار می دهند که این مطالعه انجام شده در یک سیستماتیک مد با نمونه برداری از تمام بیماران در یک protocolised شیوه و معلوم نیست که آیا این خلط مثبت یا مدفوع نتایج نشان می دهد که بیمار هنوز هم می تواند عفونی به دیگران است.

اما این یافته ها به طور بالقوه مهم است چرا که آنها نشان می دهد که مطالعه بیشتر مورد نیاز است در این زمینه محققان گفتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>