Coronavirus: اولین مورد از Covid-19 عفونت گزارش شده در چتیسگر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

24 سال بوده است آزمایش مثبت برای coronavirus در ریپور و او اولین مورد تایید شده در Chhattisgarh, مقامات مطلع در روز پنج شنبه.

این زن همراه با پدر و مادر بستری شده است در انزوا بخش در تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) ریپور.

“زن ثبت نام کرده بود در برخی از کالج در لندن بود و به خانه بازگشت و از آنجا از طریق فرودگاه بمبئی در 15 مارس. او گله و شکایت از سرماخوردگی و سرفه و بنابراین او نمونه های جمع آوری شده برای تست در مارس 17. چهارشنبه شب او آزمایش مثبت برای عفونت” پزشکی سرپرست AIIMS ریپور Dr Karan Peepre گفت Hindustan Times.

این مقامات بهداشت نیز بلافاصله بستری بیمار پدر و مادر به عنوان آنها آمده بودند در تماس با زن است. آنها در حال حاضر تحت نظارت.

“زن پدر و مادر نمونه نیز فرستاده شده برای تست و گزارش ها انتظار” Peepre گفت:, و اضافه کرد که وضعیت آنها پایدار است و خود را در سلامت خوب است.

روز چهارشنبه مقامات بهداشتی در اینجا تا به حال اطلاع داد که نمونه 102 از 114 نفر که مظنون به دست داشتن در معرض شده Covid-19 آمده اند منفی برای عفونت است.

چتیسگر وزیر Bhupesh Baghel به نام دیدار از تمام مقامات ارشد و وزرای در سانتی متر خانه در روز پنج شنبه بعد از ظهر به بررسی آماده سازی شامل coronavirus در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>