Coronavirus: فدراسیون دفاع صنعتی کارکنان نوشتن به وزارت دفاع به دنبال تعلیق از کار

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sushant Kulkarni | پونا | به روز شده: مارس 21, 2020 1:40:47 pm

coronavirus, coronavirus defence ministry, coronavirus defence industrial work, coronavirus india اتحادیه دفاع وزیر Rajnath Singh.

ابراز نگرانی از تهدید coronavirus گسترش سه کلید فدراسیون دفاع صنعتی کارکنان که به نمایندگی از نیروی کار از ساز و برگ و مهمات و کارخانه ها و انبارهای مهمات و پایگاه کارگاه های آموزشی — جمعی به نام “جنگ رزرو’ از کشور نوشته شده است را به وزارت دفاع (وزارت دفاع) به حالت تعلیق در کار برای یک دوره محدود به خصوص در موسسات و یا در نزدیکی COVID-19 مناطق آسیب دیده.

در ضمن مهمات کارخانه تخته (OFB) در شب جمعه اعلام کرد که بخشنامه وزارت و پرسنل آموزش اتحادیه استقرار دولت تا 50 درصد از نیروی کار اعمال خواهد شد برای مهمات کارخانه ها بیش از حد. دفتر حامل سه فدراسیون از دفاع صنعتی کارکنان باید گفت که با توجه به تعداد بسیار زیادی از کارگران در حال حاضر در واحدهای کوچک و یا کارگاه های آموزشی کامل و توقف کار حداقل تا مارس 31 لازم بود. فدراسیون نیز به دنبال پسوند در مهلت پاسخگویی تا پایان سال به اهداف تولید می باشد.

یک تکه بزرگ از سلاح و مهمات و تجهیزات برای نه تنها نیروهای مسلح بلکه شبه نظامی و نیروهای پلیس می آید از کارخانه های اجرا شده توسط مهمات کارخانه های هیئت مدیره است که بدن را تحت MoD. محصولات خود را شامل نظامی و غیر نظامی درجه اسلحه و مهمات و مواد منفجره سوخت و مواد شیمیایی برای سیستم های موشک های نظامی و وسایل نقلیه و وسایل نقلیه زره پوش, نوری, دستگاه های, چتر نجات, پشتیبانی, تجهیزات, نظامی, لباس و به طور کلی فروشگاه اقلام است.

شبکه OFB را 41 ساز و برگ و مهمات 41 کارخانه ها پشتیبانی می کند و نه مراکز آموزشی سه بازاریابی مراکز و چهار ایمنی کنترل واحد حدود 1.3 لاخ مردم از جمله 82,000 کارگران کارخانه. علاوه بر این غیر نظامی کارگران شاغل در انبارهای مهمات که ذخیره تولید اقلام و قطعات یدکی و در پایه کارگاه های آموزشی آن درگیر هستند.

نامه در این زمینه نوشته شده به وزارت دفاع توسط سه نفر از کارگران فدراسیون — Bhartiya Pratiraksha Mazdoor Sangh (BPMS) یک بازوی RSS وابسته Bharatiya Mazdoor Sangh همه هند دفاع کارکنان فدراسیون (AIDEF) وابسته به CPM را CITU و هند دفاع ملی کارگران فدراسیون (INDWF) از کنگره INTUC.

BMPS دبیر موکش سینگ در نامه خود به وزیر دفاع تولید گفت: “دفاع صنعتی کارکنان که تحت آسیب پذیر ترین شرایط بالا قرار گرفتن در معرض این تهدید و ممکن است بزرگترین ابزار گسترش این ویروس در آنها به عنوان کار در کارگاه یا مکان در یک فاصله بسیار کوتاه می آیند به کار از مکان های مختلف از شهر و به اشتراک گذاری همان شستشو حوضه حمام و توالت ماشین آلات. ابزار و غیره. این امر می تواند عاقلانه برای وزارت دفاع در نظر گرفتن سرعت پایین برای حداقل دو هفته کارخانجات صنعتی, سازمان دفاع تاسیسات به ویژه در مناطق آسیب دیده.”

جداگانه نامه ای نیز نوشته شده است به وزارت دفاع توسط پونا افسر حامل BPMS سانجی Menkudale برجسته نیاز به تعطیلی سه کارخانه مهمات در پونا. با توجه به بيشترين شيوع COVID-19 مثبت بیماران در پونا و PCMC در ماهاراشترا. سه کارخانه در پونا — کارخانه مهمات سازی خدکی بالا کارخانه مواد منفجره و مهمات کارخانه Dehu جاده استخدام حدود 10000 کارگران است.

زبان برای بیان, C Srikumar از AIDEF گفت: “در حالی که خواستار توقف کار ما نیز خواسته وزارت دفاع در نظر گرفتن گسترش ضرب العجل برای دیدار با اهداف تولید در سال مالی پایان. همچنین اگر کار متوقف شده است وجود دارد باید برخی از تصمیم گیری در پرداخت دستمزد برای این دوره است. در بسیاری از موارد کارگران به کارخانه ها در اتوبوس یا قطار محلی نتیجه گیری آنها را بسیار آسیب پذیر است.”

دستور صادر شده توسط OFB به طور کلی مدیران مهمات کارخانه در اواخر جمعه شب به عنوان خوانده شده “کارخانه و واحد سر ممکن است در انجام استقرار کارکنان در نظر داشتن محل توجه و ضرورت کار در حد 50 درصد است. دستورالعمل نباید اعمال می شود به کارکنان در خدمات ضروری به عنوان مورد نیاز در شرایط حاکم.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>