Coronavirus نگرانی: موکول کردن جلسه پارلمان می گوید کنگره

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Krishn Kaushik | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 19, 2020 2:21:36 am

coronavirus, coronavirus news, parliament session, parliament session adjournment, House session adjournment, coronavirus Venkaiah naidu معاون رئیس جمهور Venkaiah Naidu دستخوش حرارتی غربالگری در مجلس در روز چهارشنبه. این Rajya سبها دبیرخانه پا کرده است تا اقدامات در برابر گسترش coronavirus. از چهارشنبه RS دبیرخانه ساخته شده اسکن از تمام کارکنان الزامی است. (اکسپرس عکس توسط Anil Sharma)

این موضوع از اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus loomed بزرگ بیش از Rajya سبها در روز چهارشنبه. به عنوان خانه جمع سه نفر از اعضای TMC — Derek اوبراین Sukhendu Sekhar ری و Nadimul Haque — در راه می رفت با پوشیدن ماسک.

به محض این که جلسه آغاز شد رئیس M Venkaiah Naidu هشدار داد که اعضای آن “هیچ ماسک های مجاز داخل خانه”. درخواست سه به حذف ماسک Naidu گفت: آنها اعضای ارشد و آگاه به قوانین.

پیدا کردن یک فرصت کنگره و عضو M V Rajeev Gowda گفت: “آن است که یک ماده از نگرانی است که هنگامی که ما در حال ارائه مشاوره به هر کس به عمل اجتماعی فاصله مجلس در ادامه به عملکرد.

“ما باید در تنظیم یک مثال و جلوگیری از آن است. ما در دیدار با مردم از همه جا در سراسر کشور و ما احتمالا بیشتر در معرض خطر در مجلس و خانه از بزرگان با افراد ارشد نیز در خطر است. پس من اصرار دولت به کنار مسائل دیگر و تمرکز در مورد اینکه آیا مجلس نشست می توان به تعویق افتاد و یا جلسه را می توان موکول به تعویق افتاد. این ویروس نمی داند که ما نمایندگان مجلس است. این ویروس می کند در مورد مراقبت از نمایندگان مجلس” Gowda گفت.

Coronavirus pandemic: When to test and whom یک بازدید کننده نمیكند در مجلس در روز دوشنبه. (اکسپرس عکس از داش علی Nath Pandey)

معاون رهبر مخالفان آناند شارما موافقت با حزب همکارش گفت: “ما در حال گفتن کل کشور برای اجتماعی فاصله و اگر ما آن را انجام نمی در اینجا آن را حس کنند.”

اعضای کنگره نیز ذکر شده است که دو نفر از اعضای خانه وزیر دولت در امور خارجی V Muraleedharan و هند شرپا برای G20 Suresh Prabhu تحت self-قرنطینه حتی اگر هر دو تست شده منفی است.

اما Naidu گفت که آن را به او. “پس از همه آن است که از این تصمیم دولت و سپس از خانه,” او گفت:.

اتحادیه وزیر مختار عباس نقوی در دفاع از این حرکت برای ادامه این جلسه گفت: وجود یک “شور” در این کشور برای مبارزه با coronoavirus. “اگر ما نمی نشان دادن شور و شوق برای مبارزه با کروناویروس نشسته در این خانه و اگر ما وحشت آن را نمی خواهد در کشور را به نفع” او گفت:, و اضافه کرد که آن را “مبارزه سیاسی” اما “بشردوستانه مبارزه”.

آینده را به این موضوع پس از گذاشتن مقالات Naidu دوباره تکراری که ماسک نیاز به در نظر گرفته شود. در این نقطه ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم مداخله و اظهار داشت که این امر می تواند “ناعادلانه” به درخواست کاربران که احساس آسیب پذیر به حذف ماسک خود را.

موافقت با چیدمبرم, Naidu گفت که در خانه بود “تنظیم سابقه”. او گفت که او خوب با اعضای که احساس آسیب پذیر “و آنها را از خود پیشگیرانه ترتیبات”. رئیس جمهور افزود: “در خارج به طور معمول مردم توصیه شده است و برخی از مردم احساس که آنها آسیب پذیر هستند و آنها با پوشیدن آن است.”

Naidu نیز مطلع خانه که مجلس پیچیده شده است sanitised دست sanitisers نگه داشته شده است در مکان های مختلف و همه ترتیبات لازم ساخته خواهد شد از زمان به زمان. او گفت که اعضا می توانند با انتقال هر گونه پیشنهادات در این زمینه به دبیرخانه و یا صندلی.

TMC را Haque مطرح اپراتورهای خصوصی شارژ نرخ های گزاف به سرخپوستان گیر در کشورهای دیگر با توجه به کوروناویروس.

عضو Ripun بورا مطرح کمبود دست sanitisers و ماسک در کشور است. “حاد وجود دارد کمبود صابون و ماسک و sanitisers. برخی از معامله گران بی وجدان با استفاده از وضعیت و شارژ نرخ های گزاف برای صابون sanitisers و ماسک از مردم است.” او از دولت برای نظارت بر وضعیت.

خواستار COVID-19 آزمون در کشور AAP را سانجی سینگ گفت که کره جنوبی را آزمایش کرده است بیش از 1.5 لاخ مردم در حالی که در هند تنها 6,700 نمونه آزمایش شده اند. او از دولت خواسته ای را دستیار خصوصی صنعت به تست بیشتر امکانات.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>