Coronavirus: اوباما و اجتماعی تحریم’, مرد جان خود را در هیماچال را Una

توسط: PTI | Shimla | منتشر شده در تاریخ: مارس 5, 2020 6:02:20 pm

coronavirus, coronavirus latest updates, COVID-19, coronavirus suicide, coronavirus Himachal Pradesh news, indian express اونا Sadar شو دارشان سینگ گفت: Dilshad یکی از مخاطبین از یک Tablighi Jamaat عضو که تا به حال در بازگشت از دهلی نو Nizamuddin.

37 ساله خود را به دار آویخته به مرگ در هیماچال پرادش را Una منطقه چهار شنبه گفته چون او مواجه شد “اجتماعی تحریم” توسط برخی از روستاییان که مشکوک او را از داشتن قرارداد COVID-19, پلیس گفت:. این مرد تا به حال آزمایش منفی برای کوروناویروس.

محمد Dilshad خودکشی تحت ریختن در محل اقامت خود در اونا را Bangarh ایجاد کرد یک روز پس از مقامات بهداشتی کاهش یافته است او را در خود ایجاد کرد زیر را منفی گزارش یک افسر گفت.

او گرفته شده بود به قرنطینه مرکز چند روز پیش که در آن او آزمایش منفی برای این بیماری است.

اونا Sadar شو دارشان سینگ گفت: Dilshad یکی از مخاطبین از یک Tablighi Jamaat عضو که تا به حال در بازگشت از دهلی نو Nizamuddin.

اظهار نظر در آن DGP سیتا Ram مردی گفت: “برخی از روستاییان اشاره کرد که این مرد مظنون به COVID-19 بیمار است. او در قرنطینه و آزمایش منفی برای عفونت است. هنگامی که او بازگشت به روستای خود او تبعیض و اجتماعی تحریم توسط روستاییان است. در این خودکشی کرد.”

این شو گفت PTI که این موضوع از او علیه تبعیض و یا اجتماعی را تحریم توسط روستاییان بود که مورد بررسی قرار گرفت.

در ضمن DGP خواست مردم برای حفظ اجتماعی فاصله (برای بررسی گسترش COVID-19) که “به این معنا نیست تبعیض اجتماعی”.

اصرار مردم برای حفظ هماهنگی DGP گفت:”چنین رفتاری خوب نیست” .

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید