ثروتمندترین کشورهای ریخت و بی سابقه کمک به اقتصاد جهانی در روز پنج شنبه به عنوان coronavirus موارد ballooned جدید epicentre اروپا با تعداد مرگ و میر در ایتالیا outstripping کسانی که در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس نشات گرفته است.

با بیش از 242,000 عفونت و نزدیک به 10 ، 000 مرگ و میر این بیماری همه گیر را حیرت زده جهان کشیده و مقایسه با دوره های دردناک مانند جنگ جهانی دوم در سال 2008 بحران مالی و 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی.

U. N. رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داد که یک رکود اقتصادی جهانی “شاید رکورد ابعاد” بود که در آن نزدیک به یقین است.

“این لحظه ای است که خواسته های هماهنگ و قاطع و نوآورانه عمل سیاست از بزرگترین اقتصادهای جهان,” اشاره به این حادثه تلخ به خبرنگاران گفت: از طریق یک ویدئو کنفرانس. “ما در یک وضعیت بی سابقه ای و قوانین عادی دیگر اعمال می شود.”

گردشگری و هواپیمایی شده اند به خصوص ضرب و شتم به عنوان جهان شهروندان سرپا ایستادن به حداقل رساندن تماس با ما و محدود کردن گسترش بسیار مسری COVID-19 بیماری تنفسی. اما چند بخش شده اند در امان با یک بحران و تهدید طولانی رکود جهانی.

ایالات متحده اصرار آمریکایی ها به سفر خارج از کشور و می تواند اعلام محدودیت های در آمریکا و مکزیک, مرز در روز جمعه. آنها خواهد بود شبیه به بسته شدن آمریکا و کانادا مرز به غیر ضروری ترافیک.

بازار دچار ويروس نهان از سال 2008 مالی افتضاح و سرمایه گذاران با عجله به دلار ایالات متحده به عنوان یک پناهگاه امن است. وال استریت تلاش برای جستن به عقب در روز پنج شنبه. معیار S&P 500 بسته تا 0.5% هنوز هم حدود 30% off اوج رسیده در ماه گذشته. آمریکا قیمت نفت ارسال شده بزرگترین آنها یک روز به دست آورید تا کنون افزایش 25%.

سیاستگذاران در ایالات متحده و اروپا و آسیا کاهش نرخ بهره و نقدینگی شیپور خاموشی به تلاش برای ایجاد ثبات در اقتصاد ضربه قرنطینه مصرف کنندگان شکسته زنجیره تامین حمل و نقل مختل و فلج کسب و کار.

این ویروس به فکر سرچشمه گرفته از حیات وحش در سرزمین اصلی چین در اواخر سال گذشته شروع به پریدن کرد به 172 دیگر ملت ها و سرزمین های با بیش از 20 ، 000 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته یک رکورد روزانه.

موارد در آلمان, ایران و اسپانیا افزایش یافت و به بیش از 12000 در هر. یک مقام رسمی در تهران توییتی که coronavirus شد, کشتن یک نفر در هر 10 دقیقه است.

لندن مستند?

بریتانیا که گزارش 144 مرگ بسته شد ده ها تن از ایستگاه های زیرزمینی در لندن و سفارش مدارس تعطیل از جمعه.

برخی از 20000 سرباز بودند و در حالت آماده به کار ملکه الیزابت رهبری برای پناهگاه در مناطق باستانی قلعه ویندسور و برج لندن بود به همراه دیگر ساختمان های تاریخی.

“بسیاری از ما نیاز به پیدا کردن راه های جدید برای ماندن در تماس با یکدیگر و مطمئن شوید که عزیزان امن هستند” 93 ساله پادشاه گفت: در یک آدرس به ملت.

“من مطمئن هستم ما به این چالش,” او اضافه شده است.

سربازان ایتالیایی و حمل و نقل اجساد یک شبه از یک ضعف گورستان در اروپا بدترین ضربه ملت که در آن 3,405 مردم فوت کرده اند بیشتر در سرزمین اصلی چین است. آلمان نظامی بود و همچنین آماده برای کمک به.

سوپر مارکت ها در بسیاری از کشورها بودند محاصره با خریداران کردن در مواد غذایی و کالاهای اساسی و محصولات بهداشتی. برخی از جیره بندی فروش و ثابت ویژه ساعت برای افراد مسن به ویژه آسیب پذیر به بیماری شدید.

همبستگی پروژه springing تا در برخی از جهان فقیرترین گوشه. در کنیا کیبرا زاغه داوطلبان با درام پلاستیک از آب و جعبه صابون در موتورسیکلت راه اندازی ایستگاه برای شستن دست مردم بدون آب تمیز.

روسیه گزارش اول خود را coronavirus مرگ در روز پنج شنبه.

میان تنگی چین ارائه شده و امید آن را به عنوان گزارش جدید محلی صفر انتقال این ویروس یک نشانه ای از موفقیت را برای خود سخت گیرانه مهار سیاست های پس از ماه ژانویه است. وارداتی موارد اختصاص 34 عفونت های جدید در چین است.

در ایالات متحده, که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در ابتدا بازی کردن coronavirus خطر عفونت رسید و با بیش 11,500 موارد شناخته شده و حداقل 186 مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خشم پکن حزب کمونیست حاکمان rebuking آن را برای اقدام سریع تر و کشیده اتهام نژاد پرستی با اشاره به COVID-19 به عنوان “چینی”ویروس.

“ما همچنان بی امان تلاش برای شکست دادن چینی, ویروس,” او گفت: در سخنان افتتاحیه در یک جلسه توجیهی در روز پنج شنبه.

رئیس ایالات متحده آمریکا گارد ملی گفت: دهها هزار نفر از نیروهای خود را می تواند فعال برای کمک به ایالات متحده در مقابله با شیوع این بیماری در حال حاضر در تمام 50 ایالت.

Motown خاموش ماشین گیاهان

در یک سردرگم قایق از اقدامات مالی در سراسر جهان, بانک مرکزی اروپا راه اندازی جدید خرید اوراق قرضه به ارزش 750 میلیارد یورو ($817 میلیارد دلار). آورده است که برخی از امداد رسانی به بازار اوراق قرضه و همچنین متوقف سهام اروپا’ اسلاید.

ایالات متحده فدرال رزرو نورد سوم آن اورژانس اعتبار برنامه در دو روز با هدف حفظ $3.8 تریلیون بازار پول صندوق, صنعت, عملکرد. بانک مرکزی انگلستان نرخ بهره به 0.1% دوم آن اضطراری کاهش نرخ در بیش از یک هفته است.

چین به از بند باز کردن تریلیون یوان از محرک های مالی و کره جنوبی متعهد 50 تریلیون وون معادل 39 میلیارد دلار).

از جان گذشته دولت از صنعت حکم بزرگ در دیترویت که در آن سه بزرگ خودروسازان – فورد موتور شرکت جنرال موتورز شرکت و Fiat Chrysler Automobiles, NV – بودند, خاموش ایالات متحده, گیاهان و همچنین کارخانه ها در کانادا و مکزیک است. برخی از خودروسازان متعهد شده اند برای کمک به تولید مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

با برخی از اقتصاددانان ترس از درد طولانی مدت شبیه به رکود بزرگ دهه 1930 و دیگران پیش بینی یک bounceback غم انگیز داده و پیش بینی سرعت افزایش یافت.

در یکی از وخیم ترین, تماس, J. P. Morgan اقتصاددانان پیش بینی رشد اقتصادی چین به کاهش بیش از 40% در این سه ماهه و اقتصاد ایالات متحده به کوچک شدن 14 درصد در آینده. آژانس رتبه بندی مودی آماده برای توده downgradings.

در بریتانیا کوچک جین مشروب شروع به تولید ضد عفونی کننده دست در میان ملی کمبود یک روند آینه در سراسر جهان از استرالیا به ایالات متحده است.

و موناکو لغو آن, ویترین, فرمول یک جایزه بزرگ معروف ترین و پر زرق و برق نژاد در تقویم در یکی دیگر از مشخصات بالا ورزشی تلفات این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de