مرگ از رمان Coronavirus صعود به 170 مقامات بهداشتی گفت:, و اضافه کرد که بیش از 7700 نفر در سراسر چین در حال حاضر مبتلا به این بیماری است.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) روز پنجشنبه گفت که حداقل 1,370 در حال شدت بیمار با عفونت و وجود دارد 12,167 مشکوک به آلوده شده با ویروس ناشناخته.

پکن گزارش شده است که حداقل 111 مورد تأیید و تعدادی نیز عبور از 100 در پایتخت مالی شانگهای.

بیش از 160 مرگ و میر گزارش شده از مرکز چینی در استان هوبی و پایتخت آن ووهان است که در کانون مرگبار و به سرعت در حال گسترش شیوع.

این ویروس در حال حاضر به حداقل 16 کشور در سراسر جهان.

در ضمن این که DG Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: این وضعیت از نگرانی و reconvened ژنو مبتنی بر سازمان های بین المللی بهداشت و درمان مقررات اضطراری کمیته رمان coronavirus 2019 به توصیه آن اینکه آیا شیوع نشان دهنده بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی.

“این است که نظارت بر این شیوع در هر لحظه از هر روز. ما به اشتراک گذاشتن نگرانی بسیاری از افرادی که نگران سلامت خود و دوستان و خانواده خود را. ظهور هر پاتوژن بالقوه به علت بیماری شدید و مرگ است از نگرانی و باید با نهایت جدیت” Tedros گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو پس از بازگشت از چین که در آن او ملاقات رئیس جمهور چین.

“ادامه افزایش در موارد و شواهد از انسان به انسان انتقال در خارج از چین هستند و هر دو به شدت مورد. اگر چه این اعداد خارج از چین هنوز نسبتا کوچک آنها نگه داشتن پتانسیل بسیار بزرگتر شیوع,” او اضافه شده است.

“بنابراین من تصمیم به reconvene بین المللی بهداشت و درمان مقررات اضطراری کمیته رمان coronavirus 2019 به توصیه من در مورد اینکه آیا شیوع نشان دهنده بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی و به دنبال توصیه های خود را در چگونه برای محافظت از مردم در سراسر جهان – در حالی که به رسمیت شناختن آنچه که چین در حال انجام است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de