مرگ و میر از coronavirus شروع به پریدن کرد به 813 روز یکشنبه سبقت تعداد مرگ و میر ناشی از سندرم حاد تنفسی (سارس) بیماری همه گیر در 2002-03. در طول شیوع سارس که همچنین سرچشمه در چین 774 نفر کشته شدند در سطح جهان بیش از چند ماه.

در گذشته یک ماه coronavirus ادعا کرده یک زندگی در فیلیپین و هنگ کنگ با مرگ اولین گزارش از وقوع کانون ووهان سرمایه بدترین ضربه هوبئی استان در تاریخ 11 ژانویه. این ویروس برای اولین بار گزارش شده در این شهرستان در ماه دسامبر. در هوبئی استان تنهایی مرگ و میر قرار داده است در 780 استانی توسط مقامات بهداشتی.

تعداد آلوده در چین بالا رفته به 37,198. در مجموع 2,649 بیماران آلوده به این ویروس بودند از بیمارستان مرخص شد پس از بهبودی توسط چهار شنبه, مقامات بهداشتی یکشنبه اعلام کرد.

ووهان و بیش از یک دوجین دیگر شهرستانها در این استان شده اند تحت مستند برای بیش از دو هفته در حال حاضر به شدت محدود کردن جنبش از دهها میلیون نفر از مردم است. در پی از میلیون ها نفر از بازگشت به محل کار پس از سال نو چینی (CNY) تعطیلات این هفته است. بازگشت شده است مبهوت به عنوان دولت تمدید تعطیلات و کارگردانی دفاتر به بسته و یا اجرا کار از خانه سیاست در بسیاری از مکان ها.

60 ساله شهروند ایالات متحده مبتلا به کروناویروس, درگذشت Jinyintan بیمارستان در چین در ووهان یک سخنگوی سفارت آمریکا در پکن گفت: ما در رسانه ها.

یک مرد ژاپنی نیز در 60s او درگذشت در ووهان در روز شنبه پس از مبارزه با شدید ذات الریه. هر چند که علت مرگ مشکوک به NCP هیچ نتیجه قطعی رسیده است هنوز, چینی, رسانه های دولتی به نقل از وزارت خارجه گفت:.

حداقل 17 اتباع خارجی تحت قرنطینه و درمان برای این بیماری در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im