Coronavirus مرگ و میر در ایران افزایش به 54 بیش از 978 آلوده

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایران وزارت بهداشت مطرح شده در جمعه سراسر کشور مرگ و میر از این کروناویروس جدید به 54 به عنوان تعدادی از تأييد موارد آلوده شروع به پریدن کرد یک شبه بیش از نیمی از برای 978 مردم است.

سخنگوی وزارت مالیه کیانوش Jahanpour گفت: موارد جدید تایید شد در تعدادی از شهرستانها از جمله مشهد است که به ایران را مهم شیعه حرم که جذب زائران از سراسر منطقه است. تماس با ایران را به دولت غیر نظامی به روحانیون نزدیک به چنین عالیات به مردم نشده اند یکنواخت دنبال کرد. حرم در مشهد است که در میان کسانی که باقی مانده اند باز است.

این آمار و ارقام جدید نشان دهنده 11 مرگ و میر بیشتر نسبت به گزارش روز شنبه و عظیم 385 مورد جدید از عفونت. شماره جدید حال پایین آوردن درصد از مرگ و میر به عفونت به حدود 5.5 درصد. هنوز هم که بسیار بالاتر از کشورهای دیگر نشان می دهد تعداد زیادی از عفونت ها در ایران ممکن است بسیار بالاتر از ارقام فعلی نشان می دهد.

Jahanpour گفت: در جلسه توجیهی روزانه که تعداد موارد است: “هنوز سامان” در سراسر ایران.

از 385 به تازگی مورد تأیید 170 در تهران که در آن مدارس و سینما باقی مانده اند بسته برای دومین هفته. عمومی اتوبوس و مترو هنوز عامل اما در حال ضد عفونی روزانه وجود دارد.

این سخنگوی وزارت گفت که 44 مورد نیز تایید کرد برای اولین بار در مرکز استان مركزي.

همچنین در روز یکشنبه ایران را شبکه دولتی گفت: تمام پروازها به مقصد و از شهر رشت پایتخت nothern استان گیلان معلق شده بود. آن را به هیچ دلیل. این منطقه از گیلان است و برخی از ایران بیشترین تعداد از عفونت پس از سرمایه, تهران و شهر مقدس قم, کانون شیوع ویروس در کشور است.

این پاسداران گفت: این برنامه برای نصب تلفن همراه در بیمارستان ها در قم و رشت و شهرستانها که در آن ویروس آلوده شده است تعداد زیاد از مردم است. نگهبان نیز بوده است عکس در رسانه های دولتی منجر ضد عفونی تلاش در برخی از شهرستانها.

علی رضا جلالی رئیس گارد کالج پزشکی گفت: تلویزیون دولتی ایران که رفتن را از طریق یک “زمان سخت و خطرناک دوره”. او ادعا کرد این گروه تحقیق ممکن است واکسن برای این بیماری است.

وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسنی برای این رمان coronavirus. محققان در سراسر جهان در حال کار برای پیدا کردن یک, اما هر چیزی به طور گسترده ای قابل استفاده است به احتمال زیاد بیش از یک سال دور.

بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 و سرچشمه در مرکز چین آلوده کرده است حداقل هفت مقامات دولتی ایران از جمله یکی از آن معاون رئیس جمهور و ارشد وزارت بهداشت رسمی.

روز پس از اطمینان داد که این ویروس تا حد زیادی تحت کنترل مقامات به تازگی اذعان کرد ایران در حال آماده سازی برای امکان “دهها هزار نفر” از مردم گرفتن آزمایش ویروس پشت شیوع بیماری است.

اولین موارد گزارش شده است در ایران تا فوریه. 19 همان روز که دو سالمند آلوده نفر کشته شدند. پس از بیش از 1100 موارد در خاورمیانه اکثریت ردیابی بازگشت به ایران. موارد از ایران گزارش شده در کویت, بحرین, عمان, امارات متحده عربی, قطر و لبنان و افغانستان و عراق و پاکستان.

شروع روز یکشنبه همه کودکان در امارات متحده عربی مجوز توسط وزارت آموزش و پرورش بسته شد برای حداقل دو هفته برای محدود کردن گسترش ویروس و کویت به حالت تعلیق در مدرسه تا مارس 12.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 86,000 مردم در سراسر جهان و ایجاد بیش از 2900 مرگ و میر پس از ظهور در چین است. ایران دارای بالاترین میزان مرگ و میر در خارج از چین که در آن شده است وجود دارد 2,870 مرگ و میر در میان نزدیک به 80,000 موارد است.

شیوع این بیماری در ایران باعث شده است تا همسایگان خود را به مهر و موم مرزهای خود را برای ایرانیان در حالی که دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس باید متوقف پروازها به مقصد ایران. روز شنبه به ما اعلام کرد افزایش, هشدار در مورد سفر به برخی مناطق ایتالیا و کره جنوبی و همچنین ممنوعیت سفر به ایران با توجه به این ویروس است.

علی احمدی ساکن در تهران گفت: ما در حال حاضر آن را دشوار برای ایرانیان از جمله آن دانشمندان به سفر وجود دارد.

“در حال حاضر که این ویروس به نظر می رسد ما انتظار چیزی کمتر از امریکا گفت:” ابراز سرخوردگی گسترده با سیاست های آمریکا در ایران.

اسلام مقدس ترین سایت در عربستان سعودی شده اند بسته به زائران خارجی برای محدود کردن گسترش ویروس. پادشاهی ندارد موارد گزارش شده از این ویروس و متوقف همه دعوا و از چین و ایران.

یکی از مهم ترین زیارتگاه شیعیان جهان در عراق نجف شهر نیز بسته به زوار ایرانی پس از یک دانشجو از ایران تحصیل وجود دارد تایید شد به شدت عفونی ویروس.

سعید مقدم همچنین در تهران گفت: ایرانی ها رنج می برند به دلیل یک ویروس است که از چین آمد

“ما به علت این ویروس گسترش در کشورهای دیگر است. ما در حال مبارزه با این خودمان را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>