Coronavirus تلفات بازدید 12 در ایالات متحده پرواز هلیکوپتر کیت های آزمایش برای رشته های کروز…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شمار تلفات ناشی از کروناویروس در ایالات متحده افزایش یافت و به 12 روز پنج شنبه با آخرین مرگ و میر ثبت شده در شهرستان کینگ واشنگتن و 53 مورد جدید شکست در سراسر کشور قابل توجه برای اولین بار در کلرادو تنسی تگزاس و سان فرانسیسکو.

یک هلیکوپتر پرواز تست کیت به بوش کروز idled در سواحل کالیفرنیا و محروم از docking در سان فرانسیسکو پس از حداقل 35 نفر توسعه یافته آنفولانزا مانند علائم روی عرشه کشتی است که مربوط به دو نفر دیگر تایید موارد COVID-19.

بیست و موارد جدیدی از این ویروس تایید شده در شهرستان کینگ واشنگتن محلی مقامات بهداشت گفت: آوردن مجموع در این شهرستان به 51 با 11 مرگ و میر. یک مرگ ثبت شده در کالیفرنیا است.

“این یک لحظه بحرانی در رشد شیوع COVID-19 در شهرستان کینگ” این شهرستان گفت: در یک بیانیه نوشته شده است با اشاره به بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

“همه پادشاه ساکنان شهرستان باید به دنبال سلامت عمومی توصیه. با هم, ما ممکن است به طور بالقوه تاثیر گسترش این بیماری در جامعه ما افتاده است ،

بسیاری از موارد در واشنگتن شده اند مربوط به شیوع در یک مرکز پرستاری در سیاتل و حومه کرکلند از جمله شش مرگ و میر.

الفبای شرکت گوگل روز پنجشنبه پیوست Amazon.com Inc, Facebook Inc و شرکت مایکروسافت در معرفی کارکنان در منطقه سیاتل کار از خانه پس از آلوده شدند با کوروناویروس. شرکت ” کار از خانه توصیه می گذارد بیش از 100000 نفر در این منطقه است.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: تعدادی از موارد که در دولت دو برابر شده بود به 22 بعد از دولت فدرال تایید استفاده از آن اضافی آزمایشگاه, افزایش, تست ظرفیت. کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که در مجموع احتمالا “به خاطر بالا رفتن است.”

همچنین به عنوان خوانده شده | مهاجرت با تاخیر به فرودگاه بین المللی, دهلی نو مراحل coronavirus فرآیند غربالگری

از موارد جدید در نیویورک هشت متصل به منهتن وکیل که زندگی در شهرستان Westchester و قبلا مبتلا به این ویروس هستند در شهر نیویورک و یکی در ناسائو شهرستان.

کلرادو تنسی و تگزاس گزارش موارد

تگزاس تایید آن سه coronavirus موارد و تنسی و کلرادو هر گزارش یکی از آوردن تعداد تحت تاثیر متحده به 16.

بیش از 3200 نفر در سراسر جهان کشته شده اند از بیماری های دستگاه تنفسی است که می تواند منجر به ذات الریه.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در اوایل روز پنج شنبه گزارش داد 149 تأييد و فرض ایالات متحده موارد است. تعداد کسانی که فرض را شامل 53 مورد جدید گزارش شده در روز پنج شنبه.

مجلس سنای آمریکا روز پنج شنبه تصویب $8.3 میلیارد دلار در لایحه برای مبارزه با شیوع 96-1 یک روز پس از مجلس نمایندگان اکثریت به تصویب آن است. این لایحه در حال حاضر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضای خود را.

بیش از 3 میلیارد دلار از بودجه خواهد بود اختصاص داده شده به تحقیق و توسعه از coronavirus واکسن, کیت های آزمایش و درمان است. وجود دارد در حال حاضر هیچ مورد تایید واکسن و یا درمان این بیماری آغاز شد که در چین و آلوده بیش از 95,000 مردم در برخی از 80 کشور و مناطق.

شهردار بیل د Blasio یک کنفرانس خبری گفت این موارد جدید در شهر نیویورک – یک مرد در 40s و یک زن در 80s شد بدحال و در حال درمان در بیمارستان است. در هر دو حال “قابل توجهی” از قبل موجود شرایط سلامت او گفت:.

نه فرد به تازگی بازدید شده سایر کشورها را تحت تاثیر قرار و یا به هر گونه اتصال به سایر موارد تایید شده نشان می دهد این شهرستان در مقابله با فرد محلی-به-فرد گسترش یافته است.

کالیفرنیا که اعلام کرده یک ایالت اضطراری در پاسخ به شیوع گزارش شش نفر از جمله دو در سان فرانسیسکو نیز تلقی می شود به احتمال زیاد به عنوان یک نتیجه از “جامعه انتقال” محلی مقامات بهداشت گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | زیادی ناشناخته در مورد کوروناویروس اما افزایش دما ممکن است کمک به

1 میلیون و کیت های آزمایش

آمریکا مقامات بهداشتی می گویند آنها انتظار دارند که قادر به گرفتن به اندازه کافی در بخش خصوصی تولید شده coronavirus آزمون – حدود 1 میلیون به آزمایشگاه های این هفته با ظرفیت آزمون حدود 400000 نفر.

CDC رسمی آن Schuchat گفت: آژانس نیز عرضه کیت در پایان هفته که تست می تواند در حدود 75 ، 000 مردم است.

“در حال حاضر آن را یک چالش است اگر شما یک دکتر که مایل به دریافت به کسی آزمایش” ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به خبرنگاران گفت: پس از جلسه با نمایندگان مجلس.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که پیشرو در ایالات متحده در پاسخ به خواست آمریکایی ها برای خرید ماسک اگر آنها سالم به رایگان عرضه برای بهداشت و درمان کارگران و افرادی که بیمار هستند.

“مگر در مواردی که شما بیمار هستید و شما باید بدون نیاز به خرید یک ماسک” پنس گفت: در سفر به مینه سوتا را 3M Co <MMM.N> که ramped تا تولید ماسک برای کمک به پاسخ به کوروناویروس.

“خطر ابتلا به متوسط سالم و آمریکا از قرارداد coronavirus پایین باقی می ماند,” پنس گفت:, و اضافه کرد که “وجود خواهد داشت بیشتر موارد” به ویژه در میان بیشتر جمعیت های آسیب پذیر مانند سالمندان و کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن.

بازارهای سهام جهانی به سقوط به عنوان coronavirus موارد خارج از چین نصب شده دامن زدن هشدارهای که رشد اقتصادی است که به احتمال زیاد برای رسیدن به آن ضعیف ترین سطح از زمان بحران مالی جهانی در یک دهه پیش.

اصلی ترین شاخص های سهام ایالات متحده تعطیل بیش از 3 درصد با داو سقوط 969 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>