Coronavirus تلفات عبور از 1800 مطالعه جدید می گوید: 3,000 پزشکان آلوده

بیش از 1800 نفر کشته شده اند از coronavirus (covid-19) شیوع در چین با 93 جدید مرگ و میر گزارش از بدترین ضربه مرکزی چین هوبئی استان last midnight, مقامات بهداشتی گزارش صبح روز سه شنبه.

حداقل 1,807 جدید موارد گزارش شده از این استان کاهش از تعداد موارد جدید گزارش شده در روز دوشنبه. چین تجمعی مرگ و میر است 1870 در حالی که بیش از 72500 مردم آلوده شده اند.

حداقل 11,741 به شدت بیمار از عفونت بود که اولین گزارش در هوبئی در شهر ووهان در ماه دسامبر. تعداد کل عفونت در این استان با صعود به 59,989 که 1,789 جان خود را از دست و 7,862 بیماران, بهبود, سلامت, مقامات گفت.

 همچنین سازمان دیده بان | Coronavirus: 7 Maldivian کارخانه لبنیات در ووهان مرخص از ITBP تسهیلات

سه کشته و نزدیک به 800 تایید موارد گزارش شده در 25 کشور در خارج از چین است. یک تیم از کارشناسان پزشکی از سازمان بهداشت جهانی (WHO) بازدید خواهد کرد پکن و استان گوانگ دونگ و سیچوان در جنوب غرب چین از دوشنبه به منظور بررسی اقدامات انجام شده توسط این کشور برای مهار این ویروس گسترش یافته است. اما چین وزارت امور خارجه نیست ذکر ووهان یا هوبئی به عنوان بخشی از کسانی که تیم را در سفر.

یک تیم از مرکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) مورد مطالعه قرار 72,314 موارد تا 11 فوریه که 44,672 تایید شد موارد coronavirus. آنها همچنین دریافتند که بیش از دو بار به عنوان بسیاری از چینی پزشکی کارگران آلوده شده اند به عنوان گزارش رسمی توسط دولت است. به عنوان بسیاری از 3,019 پزشکی کارگران بوده است آلوده در میان آنها 1,688 بيماران شدید و یا وضعیت بحرانی است.

این مطالعه بزرگ منتشر شد دوشنبه توسط چینی ها, مجله اپیدمیولوژی ایران.

فوریه 11, دولت حال اذعان کرد که بیش از 1700 پزشکی کارگران آلوده شدند و تقریبا 90 درصد از آنها در هوبئی با توجه به چینی ملی کمیسیون بهداشت معاون Zeng Yixin در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه.

این مطالعه با عنوان “تجزیه و تحلیل اپیدمیولوژیک ویژگی های جدید کروناویروس پنومونی’, یافت می شود که بر خلاف آنچه بود که فرض این ویروس بسیار مسری از هر دو سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS).

در این گزارش آمده است که در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که یک “سوپر پخش” حادثه رخ داده است در هر یک از موسسات پزشکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر