چین ثبت شده جدید مرضی کمترین با بیش از 100 نفر در حال مرگ از رمان coronavirus روز دوشنبه و مرگ و میر عبور از 1000 علامت گذاری به عنوان.

تعداد مرده از رمان coronavirus پنومونی (NCP) بود در 1016 در سرزمین اصلی در روز شنبه نیمه شب در حالی که به عنوان بسیاری از 42634 باقی می ماند آلوده مقامات بهداشت گفت: صبح روز سه شنبه.

حداقل دو نفر تا کنون کشته در خارج از سرزمین اصلی: در هنگ کنگ و فیلیپین.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) 319 موارد در 24 کشور گزارش شده است.

تلفات همچنان افزایش یابد به عنوان رئیس جمهور چین لژیون در پکن در میان تشدید بحران بهداشت عمومی در چین است.

یازدهم بستری – برای دومین بار در دو هفته – که این بیماری همه گیر کرده بود “در معرض کاستی در چین پیشگیری از بیماری و کنترل سیستم”.

رسانه های دولتی منتشر شد عکس هایی از یک فولاد ماسک-پوشیدن Xi گرفتن درجه حرارت خود را در بیمارستانی در پکن تعیین شده برای درمان NCP بیماران و تعامل با کارکنان پزشکی.

“یازدهم خواستار تشدید تلاش ها برای کاهش تاثیر و کمک برای تحت تاثیر قرار کسب و کار برای جلوگیری از عمده اخراج” رسانه های دولتی به نقل از او عنوان کرد و گفت.

Xi دوم در فرمان نخست وزیر لی کچیانگ است که منجر به بالا-سطح گروه نظارت ملی و تلاش برای مهار این بیماری همه گیر است که برخورد یک ضربه سنگین به اقتصاد چین و مرطوب ارواح در چند هفته اول سال نو چینی.

مرکزی چینی استان هوبئی در ادامه به بدترین ضربه: این گزارش 2,097 جدید NCP موارد در فوریه 10, 103 جدید مرگ و میر و 427 بازیافت. در مجموع عفونت شماره در استان افزایش یافته و به 31,728 با 974 مرده و 2,222 بهبود مقامات به روز رسانی در دوشنبه.

این شهرستان در کانون شیوع هوبئی سرمایه ووهان را محدود کرده است از ورود و خروج ساکنان از ساختمان های مسکونی, مقامات بهداشتی اعلام کرد.

بازرسی تعیین شده است تا در خارج از بلوک آپارتمان به افزایش اقدامات پیشگیری.

مقامات ادعا کرده اند که 10.59 مردم در ووهان بررسی شده برای ویروس.

که اعلام کرد اواخر روز دوشنبه که “…یک پیشرفت تیم از کارشناسان که به تازگی در چین به رهبری دکتر بروس Aylward به ایجاد زمینه های مناسب برای بزرگتر تیم بین المللی”.

“بروس و همکاران خود را با کار خود را از همتایان چینی خود را به مطمئن شوید که ما حق تخصص در این تیم برای پاسخ به این سوال حق” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو است.

“در روزهای اخیر ما را دیده اند در مورد برخی از موارد از انتقال به بعد از مردم با هیچ سفر تاریخچه به چین مانند موارد گزارش شده در فرانسه دیروز و انگلستان امروز” Tedros گفت.

“تشخیص این موارد معدودی می تواند جرقه ای که تبدیل به یک بزرگتر آتش. اما در حال حاضر آن را تنها یک جرقه. هدف ما همچنان مهار. ما از همه کشورها به استفاده از پنجره فرصت ما برای جلوگیری از یک بزرگتر آتش” که رئیس گفت.

به عنوان بسیاری از 168 آزمایشگاه در سراسر جهان با تکنولوژی مناسب برای تشخیص coronavirus شناسایی شده اند.

چه کسی فرستاده است کیت به کامرون و ساحل عاج, DRC و مصر و اتیوپی و گابن, غنا, ایران, کنیا مراکش نیجریه تونس اوگاندا و زامبیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im