بیش از 90 نفر از شیوع کروناویروس در چین روز سه شنبه هل دادن تلفات به 1,114 تا نیمه شب, چینی, مقامات بهداشت گفت: در روز چهارشنبه.

تعداد کل عفونت افزایش یافته است به 44,742 با بیش از 33,300 موارد گزارش شده از بدترین ضربه مرکزی چینی استان هوبئی مقامات اضافه شده است.

ژنو مستقر است که با توجه به یک نام جدید به این بیماری Covid-19 بود که اعلام کرد اواخر روز سه شنبه.

افزایش شماره های آمده در این زمینه از مقامات سفارش آب بندی ساختمان های مسکونی در ووهان مرکز از شیوع از روز سه شنبه برای جلوگیری از انسان به انسان انتقال است.

سازمان دیده بان l Coronavirus نام Covid-19′ که به عنوان بیش از 1000 کشته در سرزمین اصلی چین

“همه جوامع مسکونی خواهد بود مهر و موم شده از روز سه شنبه در تلاش برای تقویت بیشتر کنترل بیماری و به حداقل رساندن جریان پرسنل” دولت متوجه گفت و اضافه کرد که “…تمام ساختمان واحد با تایید بیماران و یا موارد مشکوک باید به شدت بسته و موفق.”

“موارد مشکوک و با علائم خفیف از جمله بیمارانی که تب باید قرنطینه و درمان در نزدیکی تعیین شده موسسات پزشکی است. آنها باید به دنبال درمان های پزشکی در مناطق دیگر برای جلوگیری از گسترش ویروس” اخطار دیگری به نقل از رسانه های دولتی چین گفت.

شهر و خیلی از هوبئی استان شده است تحت بی سابقه مستند ژانویه 23 به بعد برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

هوبئی سازمان مسکن اعلام کرده است که تمام مناطق مسکونی در استان را محدود مردم را از رفتن در داخل و خارج در میان شیوع کروناویروس همه مردم می خواهم که درجه حرارت بدن بررسی می شود قبل از ورود استانی رسانه ها گزارش شده است.

“ووهان کانون coronavirus شیوع است که هنوز هم در بسیار دشوار لحظه اگر چه 2019 n-CoV کاهش مرگ و میر در مقایسه با سارس و MERS شهر به طور کامل حل نشده مشکل از مردم-به-مردم انتقال” زونگ اتباع دولت چین بالا پزشکی مشاور در اپیدمی گفت: در روز سه شنبه.

استان گزارش 1,638 موارد جدید رمان coronavirus ذات الریه در فوریه 11, با 94 جدید مرگ و میر و 417 مورد بازیابی. تعداد کل عفونت در این استان با صعود به 33,366 با 1,068 مرگ و میر و 2,639 دفاع کرد گرفته شد موارد بازیابی.

ساعت قبل, سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت: آن را داده بود و یک نام جدید به این بیماری است که باعث شده بین المللی سلامت عمومی اورژانس آلوده نزدیک به 400 بیشتر مردم در 24 کشور جهان است.

نام “COVID-19” را ندارد هر مرجع به یک محل و یا حیوانات برای جلوگیری از stigmatisation.

“ما تا به حال برای پیدا کردن یک نام است که نمی توان به موقعیت جغرافیایی یک حیوان یک فرد یا گروهی از مردم است که آن هم تلفظ و مربوط به بیماری های” چه کسی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در حالی که اعلام آن است.

“داشتن یک اسم مهم برای جلوگیری از استفاده از نام های دیگر است که می تواند نادرست و یا stigmatising. آن را نیز به ما می دهد یک فرمت استاندارد برای استفاده برای هر آینده شیوع کروناویروس,” او اضافه شده است.

جدید نام گرفته است از واژه “تاج”, “ویروس” و “بیماری” با 2019 به نمایندگی از سال است که از آن پدید آمده است.

وقوع ظهور در هوبئی در شهر ووهان در ماه دسامبر گزارش شد که 31 دسامبر.

“COVID-19 (یا Covid-19) مخفف بیماری کروناویروس در سال 2019,” Soumya Swaminathan که دانشمند ارشد گفت: در ژنو در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“ویروس خود را به نام گروه بین المللی از virologists خواهد شد که نگاه به طبقه بندی” او گفت:, و اضافه کرد: “اما این مهم است که یک نام برای این بیماری است که همه استفاده می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su