Coronavirus: آخرین مهلت برای پر کردن ITR برای FY19 تمدید تا 30 ژوئن می گوید FM Nirmala Sitharaman

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 24 سال 2020 3:41:47 pm

coronavirus, coronavirus news, coronavirus update, corona, coronavirus update in india, coronavirus in india, coronavirus india, coronavirus cases in india, coronavirus latest news, coronavirus news update, coronavirus latest news update, corona virus, corona virus in india, corona virus news update وزیر دارایی Nirmala Sitharaman. (فایل)

با در نظر گرفتن این بیماری همه گیر کوروناویروس آخرین تاریخ برای پر کردن اظهارنامه مالیات بر درآمد 2018-2019 تمدید شده است تا 30 ژوئن اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام کرد. برای تاخیر در پرداخت نرخ بهره نیز قطع شده است به 9 درصد از 12 درصد او اضافه شده است.

دادن اطلاعات از فرمت تاریخ برای کمک به شهروند مقابله با مستند او گفت: Vivad se Vishwas حل اختلاف مالیاتی طرح تمدید شده است از سه ماه تا 30 ژوئن. کسانی که availing طرح تمدید مهلت نمی خواهد که به پرداخت 10 درصد بهره در مقدار اصلی.

دولت همچنین تمدید تاریخ و زمان آخرین برای ارتباط تابه با منحصر به فرد biometric ID Aadhaar تا 30 ژوئن از 31 مارس است. همچنین به علت تاریخ برای صدور انواع اعلامیه های تحت مالیات بر درآمد قانون نیز تمدید شده است.

هیچ مجازات برای دیر GST تشکیل پرونده برای شرکت هایی با کمتر از Rs 5 cr گردش

وزیر دارایی همچنین تمدید مهلت تشکیل پرونده GST بازده برای آوریل-مه-ژوئن 30 و همچنین آرام جریمه و دیرکرد پرداخت برای شرکت های با گردش مالی بالا به تومان 5 کرور برای دیر GST پر کردن. “هیچ هزینه دیر مجازات و یا علاقه به شارژ خواهد شد و برای شرکت با گردش مالی بالا به تومان 5 کرور. کاهش نرخ بهره 9 درصد شارژ خواهد شد,” او گفت:.

دولت افزایش آستانه ورشکستگی به تومان 1 کرور برای کمک به کوچک cos

برای کمک به شرکت های کوچک رو تهدید به طور پیش فرض با توجه به کروناویروس مرتبط با مستند دولت در روز سه شنبه مطرح آستانه که باعث ورشکستگی رسیدگی به تومان 1 کرور از زمان Rs 1 لاخ.

این بالا بردن آستانه کمک خواهد کرد که شرکت های کوچک و متوسط Sitharaman گفت.

همچنین دولت در نظر بگیرند تعلیق بخش 7, 9, 10 از عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC) به مدت شش ماه اگر وضعیت اقتصادی کنونی همچنان فراتر از مه, او گفت:, و اضافه کرد این کمک خواهد کرد که شرکت ها مجبور به عجز از پرداخت دیون در به طور پیش فرض وام.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>