Coronavirus بحران: رئال مادرید بازیکنان و مربیان به توافق برای کاهش حقوق

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

رئال مادرید بازی و مربیگری کارکنان باید به طور داوطلبانه مورد توافق را به یک دستمزد برش از بین 10 و 20 درصد در این سال برای کمک به این باشگاه در مقابله با این توقف ناشی از کوروناویروس شیوع لالیگا طرف در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه. باشگاه گفت که مقدار دقیق خواهد “بستگی به شرایطی که ممکن است بر بسته شدن زمان 2019/20 ورزشی فصل است.” باشگاه مدیران نیز به توافق دستمزد برش به عنوان اعضای آن تیم بسکتبال آن گفت.

این باشگاه گفت: این حرکت به دنبال مذاکرات بین کاپیتان تیم — سرجیو راموس برای ارشد فوتبال سمت و باشگاه مدیران. آن گفت: این تصمیم را ذخیره کنید نیاز به کاهش دستمزد سایر کارکنان. اسپانیا شده است به شدت ضربه توسط coronavirus شیوع بیماری با مرگ و میر 14,555. لالیگا به عنوان با اکثر فوتبال در سراسر جهان در حال حاضر معلق شده و شناخته شده است که, و یا حتی اگر این فصل را دوباره شروع.

“این تصمیم گرفته شده توسط بازیکنان و مربیان و کارکنان اجتناب از سانحه اقدامات که بر بقیه کارگران گفت:” بیانیه است. آن گفت: این امر نیز کمک به مقابله با “کاهش در درآمد که این باشگاه است که درد و رنج این ماه به عنوان یک نتیجه از تعلیق مسابقات و فلج بخش بزرگی از آن در فعالیت های تجاری.”

بازیکنان در بارسلونا و اتلتیکو مادرید را نیز گرفته کاهش دستمزد و لالیگا خواسته است تا باشگاه های دیگر به دنبال کت و شلوار. اسپانیایی ورزشی روزانه Marca گفت که 10 درصد کاهش خواهد صرفه جویی در باشگاه حدود 50 میلیون یورو است.

ولز بازیکن راگبی موافق به 25% کاهش پرداخت

ولز’ برترین بازیکن راگبی را 25% کاهش پرداخت پس از راگبی حرفه ای تخته (PRB) گفت: آن را به حال توافق با این بازیکنان راگبی ویلز’ Association (WRPA) به کاهش حقوق در طول coronavirus بحران است.

این PRB که نشان دهنده ویلز اتحادیه راگبی (WRU) و چهار و حرفه ای منطقه ای تیم — Cardiff Blues, اژدها, Ospreys و خاله گفت: — قطع خواهد شد نمی شود به بازیکنان که درآمد کمتر از 25000 پوند ($30,967) در سال است.

این کاهش حقوق و دستمزد موثر خواهد بود از مارس 1 و اجرا خواهد شد به مدت سه ماه به عنوان, ورزش, هایش با تاثیر مالی از این بیماری همه گیر که مجبور WRU به انصراف از فصل در کشور است.

“ما بازیکنان حرفه ای در خصوص این بوده است که واقعا دشوار است تصمیم” آماندا Blanc مستقل صندلی از PRB در بیانیه ای گفت:. “آنها در بسیار تیز پایان از کسب و کار ما, اما آنها نیز ما بزرگترین هزینه.

“اما آنها در میان کوتاه فرصتهای شغلی بسیاری در نخست از کسانی که مشاغل و ما می خواهیم آنها را به یک مالی قربانی که آنها نمی خواهد که برای برنامه ریزی.

“ما به بررسی طیف وسیعی از گزینه های از جمله تاخیر در پرداخت اما در حال توافق بر کاهش هنگامی که تمام اطلاعات مربوطه و سناریوهای در نظر گرفته شد.”

این WRU هفته گذشته گفت که رئیس اجرایی مارتین فیلیپس و ولز سر مربی Wayne Pivac خواهد هر دو را 25% کاهش پرداخت در حالی که سایر کارکنان را کاهش پرداخت از هر کدام 25% یا 10% به عنوان بخشی از اقدامات کاهش هزینه.

WRPA مدیر عامل بری Sarah تحسین بازیکنان برای گرفتن چنین اندازه گیری طول “زمان فوق العاده ای” و تایید کارکنان آن خواهد بود همچنین در نظر گرفتن یک شبیه قطع پرداخت.

“بازیکنان به خوبی آگاه هستند که فداکاری های ساخته شده در سراسر کشور و علاقه مند به انجام کمی خود را به طوری که راگبی آماده برای رفتن خواهد بود زمانی که این بحران می گذرد” Sarah گفت.

“من فقط می توانم بگویم افتخار من هستم از اعضای ما که از ابتدا ابراز تمایل به انجام هر کاری که لازم بود برای کمک به محافظت از این بازی و همکاران خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>