Coronavirus بحران نشده خراب مارکوس Rashford بهبود

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

منچستر یونایتد مهاجم مارکوس Rashford می گوید بهبودی از مصدومیت است که در کنار او از ماه ژانویه بوده است نه متاثر از coronavirus بحران است. Rashford پایدار دو برابر استرس شکست در جام حذفی کراوات در برابر گرگ ها که در ابتدا به راه انداخت و به حکومت او را از بقیه از مبارزات انتخاباتی. اما با همه گیر تعویق انداختن لیگ برتر فصل حداقل تا مارس 30 Rashford یک فرصت برای بازگشت در عمل اگر مبارزات انتخاباتی می تواند از سر گرفت.

“من احساس بسیار بهتر است. من یک اسکن دیگر چند روز پس از آن خواهید آن را سفت و سپس اما من احساس می کنم مقایسه آن را به دو یا سه هفته پیش 10 بار بهتر و برای من در حال حاضر آن را فقط در مورد آماده شدن برای ساخت آن تا به آموزش و بازی با تیم” Rashford گفت: آسمان ورزشی اخبار در روز شنبه.

“من در یک جای خیلی بهتر من خیلی شادتر از من حدود یک ماه پیش پس همه چیز به دنبال مثبت است.” با وجود دولت توصیه به ماندن در خانه در طول همه گیر Rashford گفت: این وضعیت تا به حال تاثیر کمی بر روی تناسب اندام خود را بهبود کار. “هر کس فقط با خرید و فروش با شرایط به عنوان به خوبی به عنوان آنها می توانند” او گفت:.

“من بوده ام در خانه من مشغول به بدنسازی و کار بازیابی خواندن کتاب و تماشای Netflix فقط آنچه شما می توانید انجام دهید تا زمان تصویب واقعا. “من به اندازه کافی خوش شانس به یک دوچرخه سواری در سالن طبقه پایین خیلی در این معنا در واقع تغییر برای من چون من هنوز هم می توانید برنامه روزانه من است که من انجام شده بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>