Coronavirus: می تواند توکیو المپیک لغو شود?

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

2020 المپیک به دلیل باز در توکیو در جولای 24, اما با کروناویروس فراگیر در جهان وجود دارد نگرانی رو به رشد است که این بازی خواهد بود یا به تعویق انداخته و یا حتی لغو شد.

خواهد شد تا بازی پیش بروید? و خواهد شد که تصمیم گیری و هنگامی که?

AFP به نظر می رسد در گزینه های.

س: آیا بازی های المپیک تا کنون لغو شده و قبل از ؟

یک: پس از اولین بازی های المپیک مدرن در سال 1896 در آتن تنها دلیلی که بازی لغو شده است که به دلیل جنگ جهانی.

وقوع جنگ جهانی دیدم لغو 1916 بازی که قرار است برای برلین در حالی که جنگ جهانی دوم را به خود اختصاص ساپورو (زمستان) و توکیو (تابستان) در سال 1940 و Cortina D’ampezzo (زمستان) و لندن (تابستان) در سال 1944.

پس از آن وجود داشته است سه عمده تحریم در سال 1976 (مونترال), 1980 (مسکو) و لس آنجلس (1984) اما هیچ یک لغو شد.

در سال 2004 بازی در آتن بود و بی ریا با ویروس سارس از 2002-03 در حالی که پشه محدود Zika ویروس نگرانی جلوتر از ریو 2016 را قبل از محو شدن در اجرای بازی ها.

س: آیا بازی های المپیک 2020 در توکیو لغو شود?

یک: در نظریه کمیته بین المللی المپیک (IOC) قدرت را به انصراف از بازی ها و یا به آنها نقل مکان به دور از توکیو است. اما در این مرحله کمیته بین المللی المپیک به نظر نمی رسد با توجه به توان هر دو گزینه. پس از یک هیئت اجرایی در جلسه چهارشنبه گذشته خود, رئیس جمهور, توماس باخ گفت: “نه کلمه و نه لغو تعویق ذکر شد.”

کمیته بین المللی المپیک است به خبرگزاری فرانسه گفت: “ما در حال کار با توکیو-2020 کمیته سازماندهی برای موفقیت در بازی های المپیک. ما باید اعتماد به نفس در آنها در مقامات دولتی و سازمان بهداشت جهانی (WHO) که ما با آنها در تماس مداوم.”

اما با بدتر از coronavirus بحران, احتمال لغو نمی توان به طور کامل رد کرد.

در 1400 GMT شنبه, ژاپن تا به حال بیش از 500 coronavirus موارد در سراسر کشور شده است و مربوط به مرگ و میر 12.

س: چه کسی را به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا لغو این بازی یا نه ؟

یک: قدرت به لغو بازی های المپیک به طور رسمی بر عهده کمیته بین المللی المپیک. قرارداد امضا شده بین کمیته ملی المپیک و توکیو را فراهم می کند که کمیته بین المللی المپیک می تواند برداشت سازمان از بازی ها از این شهر میزبان “اگر ایمنی از شرکت کنندگان به طور جدی تهدید می شود”.

اما باخ صعودی در فرم هنگامی که او صحبت می کرد به مطبوعات در هفته گذشته گفت: “مسئله این است که بر روی میز و در نظر گرفته شده است.”

س: آیا بازی های المپیک 2020 بود به تعویق افتاد ؟

یک: در تئوری بله. کمیته بین المللی المپیک بایست کمیته سازماندهی با هدف سازماندهی بازی های المپیک در یک سال خاص در توکیو مورد سال 2020 است.

یک تصمیم برای به تعویق انداختن می تواند منجر به ژاپن و از دست دادن بازی در دسترس نباشد. این می تواند با دو سوم آرای اعضای کمیته بین المللی المپیک که می تواند در نتیجه تصمیم به تعویق انداختن آنها.

در عمل آن خواهد بود مشکل تر به مناسب المپیک موکول به یک گیج کننده تقویم ورزشی. کوچکتر فدراسیون ممکن است قادر به جای در اطلاع کوتاه اما بزرگتر ورزشی مانند فوتبال و بسکتبال و تنیس ممکن است مبارزه با هر گونه تغییر در تاریخ.

رسانههای مانند NBC پرداخت می شود که مقدار قابل توجهی از پول برای حقوق و در حال حاضر به فروش می رسد $970 میلیون از تبلیغات نیز ناراضی و مجزا در مورد به تعویق افتادن که نیروهای آنها را برای قرار دادن بازی در برابر دیگر مشخصات بالا و سودآور لیگ مانند NBA.

و با توجه به این که آپارتمان در دهکده المپیک توکیو را به فروش می رسد به عنوان به زودی به عنوان پارالمپیک بیش از وجود دارد ممکن است جایی به جای ورزشکاران است.

اوه بله. ورزشکاران. این همه بیش از حد آسان برای فراموش کردن در مورد آنها. اما آنها نیز باید برنامه نه تنها برای رقابت بلکه برای آموزش مطبوع و آماده سازی است.

“ما در حال رفتن به شروع به فکر کردن در مورد به طور کامل سوالات فرضی” گفت: Jean-Christophe رولان رئیس فدراسیون بین المللی قایقرانی, فدراسیون.

“همانطور که من صحبت می کنند, بازی های المپیک برگزار خواهد شد.”

س: می توانید این بازی بود پشت درهای بسته برگزار شد?

یک: حدود 15 تست حوادث هنوز به خاطر اتفاق قبل از بازی به ویژه در شنا و ژیمناستیک و دوچرخه سواری برخی از آنها مقدماتی برای بازی.

چندین فدراسیون باید شناور ایده برگزاری این پشت درهای بسته.

توکیو سازماندهی کمیته گفته است: “این بررسی در یک “مورد به مورد” پایه و اساس.

اما آسیا نفره مسابقات راگبی, یک تست رویداد برنامه ریزی شده برگزار می شود در توکیو در ماه آوریل لغو شد در روز چهارشنبه نشان می دهد ‘درهای بسته” است نه یک گزینه مورد نظر.

حتی اگر برخی از برگزار شد بدون تماشاگر آن خواهد بود بسیار دشوار تر و پر هزینه برای بازی های المپیک-بیش از 4.5 میلیون بلیط در حال حاضر فروخته شده است.

Q: هنگامی که یک تصمیم گرفته شود?

یک: کمیته بین المللی المپیک است گفت: هر چیزی در این زمینه تنها به تکرار است که این اعتماد به نفس را در “موفقیت” از این رویداد. آن را تعجب آور نیست با توجه به این که هر حرف دو پهلو و یا عدم اطمینان ممکن است منجر به یک شیب در فروش بلیط و همچنین می تواند تحت تاثیر قرار ورزشکار آماده سازی است.

تنها دیک پوند رئیس سابق سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ که یک کمیته بین المللی المپیک عضو ظهور است سر خود را بالاتر از جان پناه. “در برخی از نقطه که آیا آن دو ماه یا یک ماه از کسی است که به تصمیم” بله ” یا “خیر”,” پوند گفت: در ماه گذشته.

با توجه به مقدار بسیار زیاد پول در خطر — توکیو صرف میلیاردها دلار در زیرساخت ها و آماده سازی است که توسط بیمه پوشش داده نمی — کمیته بین المللی المپیک و کمیته سازماندهی می خواهید به ترک آن را به عنوان اواخر به عنوان ممکن است قبل از کشیدن پلاگین بر روی بزرگترین ورزشی نشان می دهد بر روی زمین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>